Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şöyle bir şarkı vardı neydi o?

Gimli

Öne çıkan mesajlar

şimdii zor bi soru geliyo
şarkı 2005-2006 gibi yazın çok sık çalıyodu
açık tenli sayılabilecek, kadife sesli bir zenci abimiz söylüyodu
klibi açık güneşli havada geçiyodu, eski model bi araba, bisürü kız, sular mular fışkırıyodu öyle şeyler vardı.
vokalde de bi ses kaydırma efekti vardı, aynı efekti hande yenerin hayrola şarkısında duymaktayız.

edit: efektin adı auto-tune. elemanın adı da tek kelime ve s ile başlıyo olabilir.

hatırladığım detaylar bu kadar, çok feci kitlendim saatlerdir arıyorum yardım edin plx. elemek için söyliyim snopp dogg, jay z, sean paul, craig david değil..tek bu şarkısı popüler olmuştu diye hatırlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

olm yok mu bilen ya çok herkesin duyduğu bi şarkı googleda da arattım uh uh uh oh oh diye arattım çıkmadı uh huh huhuh uh oh oh hohoh oh come on diye arattım çıkmadı bi yardım edin acayip kurdum sonunda sesimle kaydedip koyucam buraya hayret bişe..

midomiden de arattım bulamadı hiç bişeyi bulamadığı gibi..
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bi müzik vardı böyle bi reklamın arkasında çalıyodu reklam şöyleydi. Böyle bi çocuk yolda limonata standı açıyodu işte işletiyodu fln para kazandıkça yeni şeyler alıyodu standına. İşte şemsiye alıyodu standı büyütüyodu falan sonra dükkan vs işadamı oluyodu heralde çok hatırlamıyorum. Bitek çocuk limonata ve iş büyütme kısımlarını hatırlıyorum. Banka reklamıydı %70 arkasındada çok güzel bi müzik vardı.Bulana şeker.
Sosyal ağlarda paylaş

O degil de , gecen gun balansta bi klip verdiler. $arki hip-hop bozmasi bi$i, klip webcamden cybersex uzerine kurulmu$ cok eglenceli bisiydi.

boyle kiza ac ac diyo kiz oynuyo acmiyo sora gosteriyo felan, sora bi ara kapi caliyo kiz gidiyo, sora 2 kiz birden geliyo felan..

cok bomba bi klipti de $arki da fena degildi. Girls on girls muydu ismi unuttum hatirlayan goren duyan varsa bi zahmet.
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız gıcıklıkta sınır tanımayan bir kadın.

gıcıklıkta sınır tanımayan kadınlar üyesi zaten kendisi..

her gördüğümde gıcık oluyorum ve sınırları aşıyorum.. gıcıklığa tahammül sınırlarımı zorluyor ve aşıyor.

daha fazla tahammül edemiyorum

gıcık kadın
Sosyal ağlarda paylaş

pascalnouman said:

Akhlaur said:
Ya çok eskiden number1 2000 summer hits kaset çıkarmıştı.Çok eskiden dediğim en fazla 8.5 sene önceymiş.Orda bir şarkı vardı saksofon la falan çalınıyordu ama o zamanların club şarkılarındandı galiba.Çok güzeldi ve bir yerinde bir kadın would you wanna bath with me diyordu yanlış hatırlamıyorsam.Google dan aradım number one 2000 summer hits diye ama bulamadım kasedi.Bulabilirseniz sadece o şarkı mümkünse tüm kasedin içindeki şarkılar çok harika olur.Şarkılardan birini biliyorum kontrol edebilmeniz için aqua - tarzan and jane.Hatırlayabilen falan çıkarsa şahane olur.

"would you go to bed with me" soruyosun sen heralde burda var bak

http://www.youtube.com/watch?v=izBbP2kro-c
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...