Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Light Side Favori Herolar

Dennis

Öne çıkan mesajlar

ha bilmem okuzun ne hikayesi var, takip etmiyorum hikayeleri, questleri de okumadan geciyorum ama soyle olabilir

okuzlerle yesil derililer yolda karsilasir, vay bilader ikimiz de baltaliyiz ayrica igrenciz hadi koalisyon hukumeti kuralim

aa bak orda adam yiyen tipler de var bize benziyolar, onlari da alalim

vay, olup dirilen zombileri de alalim da iyice igrencleselim

su totoslari da alalim, gerci yaratiga benzemiyolar ama top olduklari icin bize yakin hissettim
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:
ya sen sonuçta orclar yeşil derili, islamın rengi de yeşil o yüzden blizzard orcları kötü tarafa koymuş teorisini öne sürmüş bir adamsın :D

takıl ya :D asdadasda

ahahahahah ne zaman dedim lan ssjdgsd

yok ama harbi bilmiyorum ben

olulerle toplar neden alindi mesela horde'a?

hadi orcla okuz birbirlerine sempati duymus olabilir de
Sosyal ağlarda paylaş

Roqq said:
Hordelar el birliği oldunuz saldırın bakalım Ally'a :)

Her zaman için;

Ally lore > Horde lore.

Yaşadığımız yerlerden belli be. Siz derme çatma yapılarda yaşarken. Biz son derece modern betonarmik yapılarda yaşıyoruz :D

gnome'un ne lore'u varmış be hehehe.
5 karakterden 1'i gitti kaldı 4.
5 > 4 5 horde, 4 ally,
ama şu da var, draenei'lerin doğru düzgün bir lore'u bile yok. Sadece Orc'lar tarafından katledildiği ve draenordan kaçıp azeroth'a çarptıkları söyleniyor :D
Human'ların lore'u orclara dayanıyor, draenei'lerin de lore'u orclara dayanıyor, o zaman Orc = Human + Draenei diyebiliriz.
6 > 4
Ally tarafında lore olsun diye Night Elf lore'u eklemişler böyle en üstün ırk hesabı birşeyler koymuşlar... Onun dışında Ally lore'u çok zayıf yav :)
Troll'lerin lore'u taa eskilere dayanıyor, TBC'de ve Wotlk'de önemli Troll yerleri koydular, humanlar ve night elfler yanında pire gibi kalmış.
"siz derme çatma yapılarda yaşarken" diyorsun da, Derme çatma yapıların kralını Night elfler yapmış, bir de Trollerin yapılarına bak, inanılmaz mimarileri var.
Ha bi de Orclar, Taurenler olarak geniş yaşamayı seviyoruz biz alla alla ne var. Bize kalsa ev bile yapmayız ama işte sembolik olarak iki direk dikip üstünü kapatıyoruz :D

(evet ırkçıyım, belli oluyor mu)

InneR_ChaoS said:
okuzlerle yesil derililer yolda karsilasir, vay bilader ikimiz de baltaliyiz ayrica igrenciz hadi koalisyon hukumeti kuralim

bilmeden etmeden "yaratık, öküz, canavar" diye basitleştirmeye katılmıyorum.
bir yaratık varsa burda kralı var, Night elf,
bir canavar varsa burda kralı var, Draenei
bir top varsa burda kralı var, Gnome,
bir öküz varsa burda kralı var, Human
(Dwarf'lara yer yok, onlar her daim kraldır, gönül ister ki GayAlly'leri boşverip Horde'a geçseler)

ama ilginç olan bir nokta var ki, Warcraft 3'te Tauren'lerle Orc'ların karşılaşıp birlik olması aynen üstteki gibi olmuştu :D
"vay bilader, ikimiz de baltalıyız, ayrıca iğrenciz, hadi birlik olalım" demişlerdi ve o zamandan beri hiç ayrılmadılar :)
Sosyal ağlarda paylaş

InneR_ChaoS said:
cok guzel yazmissin

yeni seyler ogrendim

bi de olulerin neden katildiklarini da yazarsan mutesekkir olurum

ölüler de işte Lich King'in façası çizilince özgür kaldılar Arthas'a nanik yaptılar...
Bunlar ortada dolaşırken Orc-Tauren-Troll halay birliği bunlara rastladı, baktılar hepsi kemikten, "ya kardeş, shamanlarımız ritüel için kemik eksikliği çekiyordu, sizi kullanabilir miyiz" dediler, Forsakenlar da "olur tabii neden olmasın" diyip kabul ettiler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...