Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warrior/Death Knight/Paladin'de melee DPS

Warhero

Öne çıkan mesajlar

cok kastım, hatta yenı kastım bi tane.

evet 40 da prot, neden prot cunku sheild slam cunku revenge.

ikiside msden bloodthirstten cok vuruyo, ayrıca daha cok survival, no down time, daha fazla dmg, aynı anda 3-4 mob kesebilme, miss gibi 2 cooldown, herturlu elit'i sololama.

denemeden anlıyamazsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:
@Deadwoll. Üzgünüm ama eğer HaT bug'ını fixlemedilerse 3 tane HaT rogue'un olduğu bir raidde mutilate rogue'un onlardan daha iyi yapması imkansız.

Gear'im yavaş yavaş toparlanıyor, dün patchwerkte 4.4k yapabildim ancak. 3 hafta önce çoğu blue gear ve çok dandik silahlarla HaT specle 5k+yla oynuyordum

Bilmiyorum fixlediler mi ama ben de respec yapmadan önce HaT oynuyordum ve en son 3 rogue (2x hat) girdik pek verim alamadım. 5 man'de bile daha çok instant 5cp görmüşlüğüm vardı o raid için. (Militarydeki Insq. fight'ında)

Bu arada HaT roguela benim gearım eşit gibi, onda gerçi t7.5 set ve naxx trash drop daggerlar var, benim gearımda craft, heroic raid, hc ve markım daha çok ama statlar aynı gibi.

Recount söylüyor sonuçta, ben onun yalancısıyım. Adam noob desem hem CL hem de yapacağı snd açıp rupture vurup evisct spam yapmak.

@Cüce; Mobun önünde olmak kadar arkasında olmak da zor, bu arada armoru az diyen ben değilim, rogue'un survivalı az diyenler. Yoksa ben rogue'un hayata tutunma şeklini seviyorum. Naxx.ta 5 kere cleave yediysem belki 1i benim hatamdı diğer moba dikkat etmedim ama diğerleri tankın mobu anlık üstüme çevirmelerinden vs. kaynaklanan orjinalliklerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:
cok kastım, hatta yenı kastım bi tane.

evet 40 da prot, neden prot cunku sheild slam cunku revenge.

ikiside msden bloodthirstten cok vuruyo, ayrıca daha cok survival, no down time, daha fazla dmg, aynı anda 3-4 mob kesebilme, miss gibi 2 cooldown, herturlu elit'i sololama.

denemeden anlıyamazsınız.

Neyi anlayamıyoruz afedersin ama?

Sen şöyle bir buildle http://www.wowhead.com/?talent=LZZVI0rxczi daha hızlı mı quest yapıyorsun şimdi?

Hangi elite sololuyorsun L40 civarı bir linkler misin lütfen? Ne survivalından bahsediyorsun bir de L40'ta?
He bu arada downtime?
Sosyal ağlarda paylaş

evet hem daha hızlı yapıyorum, hem daha rahat yapıyorum.
celallenmeyin yahu, burda baska insanlarda var. Onlarada soledim onlarda yaptı sevdiler onlarda.

sanki size "oyundan anlamıyosun lalalala" demisim gibi kızmayın yanı.

ayrıca bak ne demisim lvl 40tan lvl 7?'e lvl 40tan lvl 7?'e sololanacak bir suru elit var, quest var.

54-56'yı frostmaul giant keserek lvlladım mesela lvl 59-60 elit kendileri. butun outlands q larını aynı sekilde tıkır tıkır yaptım. arms'la furyle imkansız q ları protla cok rahat yaptım hem northrend boyunca. aynı anda 6-7 mob kestim her lvl'da.

hayır ne desem iplemiyeksiniz "ADAM PROTLA LVL KASILIYO DEDI! KASILMAZ DEDIk BIDE BIZE LAF ETTI!" moduna girmissin cunku. Laf ettigim falanda yok hanı.
hangi downtime diye bisi yok. warrior oynuyoruz, lvl kasarken her 5-6 mobda bir oturup yemek yersin, aha bu downtime iste.

guzel guzel konusalım iste, neden stress oldu anlamadım zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

20 lvl e kadar bende tauren warrior kastım patchden sonra 10 lvldan itibaren prot verdim talentleri gayet güzel kesiliyor thunder clap ile. Son hali baya güzel. Fakat önceki mesajımdada demiştim eskiden baya zorlanıyordu pretbc öncesi orck warriorum vardı 60 lvl onu kasarkende zorlanmıştım yandan 1-2 mob gelince yapabilecek pek bişi olmuyor bazen kesiyosun bazen ölüyosun ki genelde ölüyordu. Melee çok fazla şansa bağlı. Ama patch ile birlikte gayet güzel olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada ayriyetten ''variyor diypiyes yapamaz, herkes diypiyes oldu tank bulamiyoruz'' diyenlerin hakli oldugu tek yer var, o da respec parasini cebinde bulundurmayip, ihtiyaca gore her turlu gear'ini cantasinda bulundurmayan berserker'larin sucu, kotur kotur dancindan dancina adam dovmeye gidecek vakti olan adamin, 3-4 daily yapip tank gear toplayacak kadar vakti de rahat vardir.

En azindan ben bulunduruyorum, ''abi hiroyik yapacagiz tank yok, bir el ativer'' diyene ''rispekleyip geliyorum, iki dakika verin'' cevabini yapistiriyorum, vaktim oldukca.

Ayrica gozunuzu seveyim, damagemeter kasmaya calismasin insanlar battleground'larda, bg'nin amacindan disari cikip field of strife'da 10v10 halay cekenler yuzunden sayisiz AV cope gidiyor, misal.
Sosyal ağlarda paylaş

MADBOY said:

Ayrica gozunuzu seveyim, damagemeter kasmaya calismasin insanlar battleground'larda, bg'nin amacindan disari cikip field of strife'da 10v10 halay cekenler yuzunden sayisiz AV cope gidiyor, misal.

Şimdi bana çok kızcaksın ama
2-3 item topladıktan sonra yapmayı en cok sevdıgım seylerden bırıdır bu
ne zamandır dotunu topluorz bu frostwolfların
azcık bız eglenelım demı =)

eski avlerin anısına 2-3 arkadaş ortaya geçip gelene gidene bilimum balgam tukuruk sallıyoruz
guzel oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...