Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Solo Heroic Naxx Military Quarter

Aluriel

Öne çıkan mesajlar

ombakkombak said:
Strat Scholo raiddi bir zamanlar hey gidinin gidisi. Class raid strat yapardık her class'tan bir kişi. Loot kime gidecek belli olsun diye. Saatler sürerdi. Scholo beni WOW'dan soğutmuştu bir ara zaten.

hala scholo ya gitmem lvl 80 oldum biri surda bi ins yapıver dese yok aman kalsın en sevmedigim yerdi
Sosyal ağlarda paylaş

Bide şey işkencesi olmuştu bana

Wildheart setim olsun istiyodum. Ayaklık örümcekten düşüyodu lbrs deki. Stealth gidiyodum, starfire+hibernate 1 saate kesiodum orumcegı
20 kez kestım, 20 sındede dusmedı.
Sonra dustugu aksam MC den ayaklık geldi
-.-
Sosyal ağlarda paylaş

11 saat BRD yapmışlığım var. Hiçbir instance BRD' den kötü olamaz. Jailbreak questini 7 kez deneyip ancak yapabildim. İlk 3 seferinde gruptan mutlaka birisi pvp flagli oluyordu ve quest başladığında alamıyorlardı. Bir keresinde arkada kalmıştım quest mob gittiği için failed olmuştum. Hiç özlemedim <.<
Sosyal ağlarda paylaş

BRD aynı şekilde resmen 10 saat sürüodu ve ben nedense çok keyif aliodum. Böle tam bi macera o inn kısmına gelince, orda durup herkes yemek molası veriodu yemek yioduk sonra tekrar devam edioduk ahaha. Tabi genellikle pcimi arkadaşın evine getiriodum bearber aynı yerden girioduk instnace a . Zevkliydi BRD yi severim. Scholomance de de son boss o son odada etraftaki bossları kesince çıkıo ya. ilk yaparken bilmiodum tabi öle kestik bossları en üst balkondan aşşa atladım bitti die bossun kucağına . Öle bi pulla başlamıştık olaya.
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:
Eskiden scholo/strat/ubrs/Lbrs gibi yerler nerflenmeden once azami 3 saat sürüyordu ki yani adam daha once kimsenin yapmadığı bişi yapiyor değil üç olsun altı saat bence değer.

e abi sen diyosun ki scholo, strat suruyodu. bu adam tek bossta 3 saatten fazla sure harcamıs. sonucta tek basına kesince icinden hayvani bi loot alabiliyo olsan tamam derim ama kimsenin yapmadıgı bisey de olsa benim icin hicbir anlam ifade etmiyor. ben daha cok 25 kisi daha once kesmedigimiz bossları ugrasarak kesmeyi seviyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Greeny said:
11 saat BRD yapmışlığım var. Hiçbir instance BRD' den kötü olamaz. Jailbreak questini 7 kez deneyip ancak yapabildim. İlk 3 seferinde gruptan mutlaka birisi pvp flagli oluyordu ve quest başladığında alamıyorlardı. Bir keresinde arkada kalmıştım quest mob gittiği için failed olmuştum. Hiç özlemedim <.<

(tu)
İçinde bole metal amcalar olan instanceları hıc sevemedim
Bana insan kesmece
undead kesmece versinler abi
saçma sapan ses cıkıo onlara vurunca

Hatırlarım biz guildce BRD yapıoduk - yapamıoduk - 2 tane 60 vardı 55-56 adamlarla zorluoduk yanlıs hatırlamıosam. ne iğrenç yerdir orası.
15 kısımıydı orası eskıden?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...