Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gold satın alma meselesi

Bone

Öne çıkan mesajlar

bu gold spammerlar (artık whisper ile satmalar da başlamış) gold satıyor ya, gidip bunlardan gold satın aldığımızda blizzard "sen spammerdan yüklüce gold almışsın, hesabını kapatıyoruz" diyor mu?

bi de piyasadaki satıcıların fiyatları nasıl oluyor genelde?
10000 gold 5 dolar gibi ucuz fiyatlar mı, yoksa 1 gold 1 dolar gibi fahiş fiyatlar mı?

ebay/paypal ödeme olayı varsa fena fikir değil gibi geldi bana sanki...
Sosyal ağlarda paylaş

|Joker| said:
Sanırım loglardan yüklüce gold transferi olayını inceliyorlar, maillere bakıyorlar, bence ellerinde saptanmış ip ler vardır, oradan yapılmış bir satışta kim almışsa belirleyebiliyolardır. Logsuz zor olur yakalamak kanımca.

Absonun başına birşey gelmezse biz de alalım :D
Sosyal ağlarda paylaş

Privhunter said:
ben oynarkende diyorlardı whisp'ten işte" we have over 9K gold "falan diye bende adamlara
"got 23k gold u wanna buy some"
diyordum susuyorlardı xD

Banada soruyolardı,bende "go to create a new characther,because GM know what you are doing,and ban is nearly soon" diyodum 5dk sonra nicki aratıyodum cıkmıyodu :D

Bazende trade channelda bi baslıyolardı "report them,reported falan"
Sosyal ağlarda paylaş

50 saat uyumadım epic flying mount + mine 220 to 450 + jc 120 to 400 + 1k gold var çantamda şu an asdafsa. (1.5k borcum var onu vericem bu akşam AH'da kalan ıvır zıvırdan gelecek parayla da)

Yeni rogue'umun 2008'de 10 gün online time'ı vardı 2009 12 gün 10 saat olmuş xD

Total gold 9.4k idi 16k olmuş. Adamlar size verdiğiniz parayı ulaştırana kadar o para kasılabiliyor demek.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:
50 saat uyumadım epic flying mount + mine 220 to 450 + jc 120 to 400 + 1k gold var çantamda şu an asdafsa. (1.5k borcum var onu vericem bu akşam AH'da kalan ıvır zıvırdan gelecek parayla da)

Yeni rogue'umun 2008'de 10 gün online time'ı vardı 2009 12 gün 10 saat olmuş xD

Total gold 9.4k idi 16k olmuş. Adamlar size verdiğiniz parayı ulaştırana kadar o para kasılabiliyor demek.

senin bana mı vardı borcun level 60 mount train için ? :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...