Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW Animasyon Videosu, Şiddetle Tavsiye Edilir =)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

şarkıyı kimse beğenmemiş ama konuyla cuk oturan sözleri var sarkının, böyle bir video da seviyorum ulan verin bana sevdigimi türünden yada batsın bu dünya gibi bir parça koyamazdı yani.

bence tek saçma olan kısmı konusu, yersiz ve anlamsız olmuş, humanların arasında kadim bir yer edinen ve üst düzey yetkileri olan onyxia ( ki üvey babasıda aynını yapmıştı ) ya neden konuyla hiç bir ilgisi olmayan ve hikayenin gelişimi çok farklı olan horde bir suikastcı ile suikast girişiminde bulunuyorlar ki? belki olay kişiseldir ama genel lore a göre saçma oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

horde onyxia'nın onyxia oldugunu alliance'dan once ogreniyor. Olume mrini bizzat thrall veriyor.

tabi o zaman thrall'ın emrinde bloodelfler falan yok.

mevzu bir takım bloodelfler roguelar ninjacılık yapsın, tırtık bir takım kareografiler olsun vuaa vuaa diye havada uculsun falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız video da o kadın kanatlarını açtıktan sonra,baş roldeki be rogue'a "şşş sessiz ol,onlar onyxia oldugumu bilmiyo" gibi bişey yapıyo zannedersem,onun lore la bi ilgisi olabilirmi,yani böyle bi suikast girişiminden sonra dragon oldugunu thrall e gammazlatan belki de odur.

Hikayeyi bilmedigimden bir varsayım üzerinden gittim,yalnış sa da düzeltin.
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:
Yalnız video da o kadın kanatlarını açtıktan sonra,baş roldeki be rogue'a "şşş sessiz ol,onlar onyxia oldugumu bilmiyo" gibi bişey yapıyo zannedersem,onun lore la bi ilgisi olabilirmi,yani böyle bi suikast girişiminden sonra dragon oldugunu thrall e gammazlatan belki de odur.

Hikayeyi bilmedigimden bir varsayım üzerinden gittim,yalnış sa da düzeltin.

Basit bir kiralık katil olduğunu düşün, X şahsı git Katrana'yı öldür demiştir öldürüyordur belki. Neden olayı direk horde'a thrall'a bağladınız ki :)
Bu arada tales of the past serisini izleyin :)
Sosyal ağlarda paylaş

rock-metal olması şart değil. Mesela girişteki gibi böle senfoniğimsi bişeyler de olabilirdi. dövüş sahnelerinde temposu artan senfonik bir parça manyak olurdu mesela, hatta rocktan metalden daha iyi olurdu.

Müzik çok kötü değil, hatta ayrı olarak dinlense kendini dinletebilir de(gerçi j-pop un temel özelliği bu, sevmesen bile dinletiyo, tuhaf bişey). Ama videoyla filan çok uyumsuz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Bone said:
Evet bak introda bence de ecstasy of gold iyi olurdu :D

bu arada, roguelar için bu hareketler konulacaksa, warriorlar bu videodaki kadar ezik olmasın. Onlar da gitsin yere bir kılıç vurmakla 50 rogue kesecek güçte olsun (imbalıkta sınır tanımıyoruz)

Herkes Saurfang olsun yani :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...