Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2009 Motorlu Taşıt Vergileri

Mino

Öne çıkan mesajlar

Benim var...Şurda kaçınızın 4000cc üstü aracı var? Ya da tr de kaç araç 4000cc ve üstü?

kaç araç 1600cc ve altı?

zengini bezdireceklerine çoğunluğa bi 50ytl lil artış yapsalar devlet de çok kazanır, iyi arabaya binmek isteyenin keyfi de törpülenmez.

devletin görevi herkese eşit davranmak, robin hood luk yapmak değil.
Sosyal ağlarda paylaş

leoneo5 said:
Benim var...Şurda kaçınızın 4000cc üstü aracı var? Ya da tr de kaç araç 4000cc ve üstü?

kaç araç 1600cc ve altı?

zengini bezdireceklerine çoğunluğa bi 50ytl lil artış yapsalar devlet de çok kazanır, iyi arabaya binmek isteyenin keyfi de törpülenmez.

bu konuyu bu şekilde buraya getirişinizden, 3, 4 nesildir 400ccüstü jipe binmediğinizi tahmin ediyorum. Dedeniz gibi 1600cc araca binin efendim ne olur? Siz keyif yapacaksınız diye orta direk hiç mi binmesin, zenginle fakir arasındaki uçurumun armtasından yana mısınız? tabii niye olmayasınız ki?
Sosyal ağlarda paylaş

leoneo5 said:

Kusura bakma da saçmalıyorsun. Vergilendirme neden eşit zamlansın adam 100 k lık jipe binerken babamın 10 k lık toyotası neden aynı vergi artısında olmak zorunda pardon. Artı Türkiyede ki araba vergilendirme sistemi cok sacma düzgün oturmus bile değil.Almanya da falan otursan hükümete direk isyan ederdin o zaman ?
Sosyal ağlarda paylaş

matama said:
simdi bole 4000 cc nin ustunde bir jipe sahip olmak nasil birsey

cok mu hizli gidiyor ? nebliyim cok mu karizma :)

butun kizlar hasta mi oluyor sana

hahaha

4000 ne kelime 6200 motor benimkisi

her gaza basışım birinizin aylık geliri kadar yaktırıyor

oldu mu şimdi? =)

görgüsüz görmemişinz siz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...