Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

sabonis

Öne çıkan mesajlar

xunn said:

Aynen, indirdim duruyor öyle.

Her türlü Kore abuse'una varım ama köpek ve atlara birşey olmasın.

forgiver said:

imdb 8 vermiş siz nasıl 10 vereyiosrunuz ki
terkedilmiş köpeği evine almış prof yazıyor tanım da iyi film mi hakket

Izleyin abi şimdi bir şey desem konu çatlayacak klasik -18 köpek filmi değil.Yani ne desem çatlar konu.Öyle hiper birşey de değil ama çok iyi yeşleştirirmiş üzücü bir havası var filmin.
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

3 bile vermem

Llama said:

bu filmde müzik bile yok

Kör ve sağırlarla dalga geçmeyeyim diyorum ama, onlar bile şu filmin posterine ellerini sürerek algılayabilirler bence kalitesini.

Film izlemeyi ögrenin, yıl 2011 oldu hala hollywood craft karakterleri yüceltiyorsunuz.

Zevksizsiniz, ve sizin zevksizliğiniz yüzünden böyle filmler yeterince yapılmıyor. Sizin kalitesizliğiniz benim iyi film kotamın dolmamasına yol açıyor.

Imma bash you, son. Cuz I'm mad. I'm am beyond mad.

I am buttmad.

http://i.imgur.com/gqcDp.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

ÇEKİK GÖZLÜ SEVERLERE TAZE KAN

daha önce buraya konduğunu sanmıyorum, ancak değişik bir film. hala duymadıysanız çekinmeden koyun listenin ilk sırasına

http://www.imdb.com/title/tt1230385/

bence konusunu fazla kurcalamayın, imdb plot summary yeter.

the chaser (chugyeogja) filminin yazan/ yöneteni, ve başroldeki iki adamı oynuyor. bence chaserdan daha güzel bir film, biz bu filmde de sapık korelileri oynuyoruzdan öte suç filmi daha çok, ondan bana daha bi hitap ediyor. ancak "ben sapık korelileri daha çok severim" diyenleri de tatmin edecek ebatlarda döğüşler, ğavğalar var.

ben 7.5 veriyorum ancak memories of murder, chaser, i saw the devil falan bunlara 8-9 veren arkadaşlar da bunu bir o kadar beğenecektir.

@ Red. izlemeden bi bak diye filmi önermiştim ama cevap bile vermemişsin. yazdım çeteleye
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

5/10

Çok talihsiz bir puanlama olmuş bu. Hani izlemeyen olabilir ve bu puanı görüp "meh" diyebilir belki. İnanmayın. Zevkler ve renkler de bir yere kadar yani.

Gayet güzel, insan doğasının savaş içerisinde karşılaştığı olaylara geliştireceği tepkileri olabildiğince doğal yansıtan bir film. Öyle elinde m16 taşıyan amerikan askerlerinin lanet olasıca vietnamlıları katlettiği bir film değil.

İzleyin.

Ben olsam 7.5/8 verirdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Thermo said:

hamsilipilav said:

5/10

Çok talihsiz bir puanlama olmuş bu. Hani izlemeyen olabilir ve bu puanı görüp "meh" diyebilir belki. İnanmayın. Zevkler ve renkler de bir yere kadar yani.

Gayet güzel, insan doğasının savaş içerisinde karşılaştığı olaylara geliştireceği tepkileri olabildiğince doğal yansıtan bir film. Öyle elinde m16 taşıyan amerikan askerlerinin lanet olasıca vietnamlıları katlettiği bir film değil.

İzleyin.

Ben olsam 7.5/8 verirdim.

Ben olsam 8/10 verirdim. gayet etkileyici bir film.
Sosyal ağlarda paylaş

yellow sea hala bitiremedim ya iki hafta önce başladım %60ını çok sabrederek izledim. sonradan çılgın atacak mı atmayacak mı, ona göre izleyeceğim söyleyin pls.
ömrümden ömür çaldı. bu kadar zorlanarak izlediğim bir diğer film ise master and commander. 7 senedir bitiremedim.

boş geçmeyeyim.
jane eyre (2011). son derece bayık, müzik ve görüntüleri çok güzel. ileri sara sara izledim aksiyonsuz kısımlarını. daha önce bir jane eyre filmi izlemediğim gibi kitabını da okumadım. fassbender sevgim bile yetemedi.

one day, eh işte ya. çok bir numarası yoktu. iki gün önce izledim ama şu an yazacak bişey bile aklıma gelmiyor. belki kitabı güzeldir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...