Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

sabonis

Öne çıkan mesajlar

http://www.iium.edu.my/irkhs/pendita/images/atonement.jpg
trailer filan izlemeyi pek sevmediğimden (izleyince filmi izlemiş kadar oluyorum) konusu hakkında bilgim sıfıra yakındı, sadece müziklerini dinlemiştim önceden. beklediğim böyle düzgün klasik aşklı meşkli seviyeli bir filmdi fakat hiç öyle çıkmadı. baya ilginç bir deneme olmuş kurgusu ve konusuyla. en kısa zamanda kitabını okuyacağım, uyarlaması böyle mükemmelse kitabı düşünemiyorum bile. bir de filmde şu ana kadar gördüğüm en mükemmel steadicam shotlarından biri var. ayakta alkışladım.
Sosyal ağlarda paylaş

tüm seri birden, ard arda. mafya kusmak üzereyim.

3. film son yarım saat hariç inanılmaz durağan pek bir hareketlilik yok. kill bill in uğradığı azizliğe uğramış, 2. filmin aşırı uzun olması, olayların neredeyse çoğunu içermesi 3. filme pek birşey bırakmamış. kült film yine de
Sosyal ağlarda paylaş

burtonesk said:

trailer filan izlemeyi pek sevmediğimden (izleyince filmi izlemiş kadar oluyorum) konusu hakkında bilgim sıfıra yakındı, sadece müziklerini dinlemiştim önceden. beklediğim böyle düzgün klasik aşklı meşkli seviyeli bir filmdi fakat hiç öyle çıkmadı. baya ilginç bir deneme olmuş kurgusu ve konusuyla. en kısa zamanda kitabını okuyacağım, uyarlaması böyle mükemmelse kitabı düşünemiyorum bile. bir de filmde şu ana kadar gördüğüm en mükemmel steadicam shotlarından biri var. ayakta alkışladım.

Sonunda şu film hakkında benim gibi düşünen birini gördüm :)

Sahile vardıkları sahneyi varsaydığını düşünüyorum ki orada ki müzikte çok etkileyici. Sırf kamera ve müzik kullanımı değil sanat yönetmenliği efsane ötesidir. Öyle bir savaş mekanı hayal etmek..

Bunu beğendiysen Aşk ve Gurur'u da izlemeni tavsiye ederim. Konu ve tema olarak alakası yok ama kamera kullanımı konusunda çok fazla uzun plan var. Devamlılık açısından çok etkileyici ve başarılı. Bana göre dönemin en iyi genç yönetmenlerinden biri.
Sosyal ağlarda paylaş

gecko said:

tüm seri birden, ard arda. mafya kusmak üzereyim.

3. film son yarım saat hariç inanılmaz durağan pek bir hareketlilik yok. kill bill in uğradığı azizliğe uğramış, 2. filmin aşırı uzun olması, olayların neredeyse çoğunu içermesi 3. filme pek birşey bırakmamış. kült film yine de

liseli gelmiş godfather'a laf etmiş. atın bunu hemen dışarı. HEMEN... bide kill bill falan demiş. lan olm godfather lan bu. ole kill bill falan gibi saçma filmlerle kıyas kabul etmez. anlamıyosan laf etmicen bole filme.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko adama liseli demiş ama yaşıtsınız diye biliyorum :P
hatta daha genç olabilirsin

neyse insanlara fitneyi verdikten sonra konumuza dönelim:
imdb

amelie yapan yönetmenden eğlenceli bir fransız filmi. karikatür tadında, baştan sona merakla izleniyor. iki büyük silah tekeline savaş açan evsizler tayfasının eğlenceli öyküsü.

7.5/10 çalışır

Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

herşeyi geçtim kill bill, 2 film olarak düşünülüp çekilen birşey değil, tek filmin ikiye bölünmüş halidir.

bende onu demek istemiştim, 2. film çok çok çok uzun olduğu için kısaltmış, 3. film e de koyamayacakları için bi acayip olmuş

ayrıca ben filmi beğenmedim mi dedim? :)
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.beyaz.gen.tr/wp-content/plugins/wp-o-matic/cache/2f704_q9tfhpff4vipsx2ld093.jpg
%90ınız beğenmez o yüzden izlemeyin çok experimental. adını duymuş, merak etmiş olanlar bir dakika beklemeden izlesinler. eşi benzeri yok. film değil deneyim. gaspar noe masaya vurmuş. çığır açmış. festivalde izleyemedim ona yanıyorum için için.
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

burtonesk said:

Sonunda şu film hakkında benim gibi düşünen birini gördüm :)

Aynı şekilde düşündügün kişi rekor östrojen seviyelerine koşan çılgın bir dişi arkadasımız yanlız.

Daha dişisi yok.

Tercihler gözden gecirilsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...