Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

sabonis

Öne çıkan mesajlar

70/100
özellikle bu afişi eklemek istedim,filmin bomba kısmıydı,onun dışında belki yanlış zamanlama yüzünden çok içimi kıydı bazı yerlerde,sonunu zor getirdim ki işte kurtaran birkaç sahnesi vardı,nese spo olmadan susayım =)

85/100
çok da fazla birşey yazmayayım buna,çok hoştu,girişi gidişatı ve özellikle bitişiyle iyiydi harbiden.

izleyenler için

Herifin organlarının bağışlayacığını keşke bu kadar erken anlamasaydık dedim,ama sebebi ve yöntemiyle onuda unutturdu bence

Sosyal ağlarda paylaş

eregorn2 said:

http://www.guzel-resimler.com/data/media/62/the_longest_yard_en_uzun_mesafe.jpg

mean machine daha güzeldi ama bu daha komik... 7/10

Abi tamamen mean machinenin hollywood kopyası zaten ve iğrenç, dayanamayıp yarısında bıraktığım 2 ya da 3 filmden birisidir.

Adam sandlerı ne zaman bir afişte görsem zaten south park bölümü aklıma geliyor. "Film fikri 367: Adam sandler ıssız bir adaya düşer, bir hindistan cevizine aşık olur ve olaylar gelişir, film fikri 672: adam sandler markete gider, bir muza aşık olur ve olaylar gelişir"..

Çoğu insan adam sandlerın filmlerini sempatik ve ailece izlenebilecek şeyler olarak görür falan da bana son derece bayık ve lame geliyor :P
Sosyal ağlarda paylaş

"Small fish"lerle yetiniriz çoğu zaman ve hepimizin gönlünde birer "big fish" yatar.
Bu film "ben 'big fish'imi buldum" diyenlere gelsin.
9/10

Çok daha iyi olabilecekken kedi-fare oyunu konulu kanıksanmış filmlerden biri olmuş. Sürpriz yok, şaşırtmaca yok, olayların 180 derece döndüğü kritik sahnede (izleyince hangi sahne olduğunu anlarsınız) filmin sonunu 3 aşağı 5 yukarı söyleyebilirsiniz.
İyi oyuncular için izlenebilir.
5/10
Sosyal ağlarda paylaş

4/10

goku'nun saçlarını beğendim bi. onun dışında beğendiğim hiçbir öğe yok filmde.

kopukluklar, 0 oyunculuk, ultra salak klişeler, sürükleyicilikten uzak..., görsel efektler bile kurtaramaz bu filmi. Tmm hollywood bazı kurallara sadık fln da bukadar basmakalıp film çekilmezki.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.traileraddict.com/content/rogue-pictures/hotfuzz-4.jpg

8.5 dan 9/10

simon pegg ve nick frost gene efsane bir ikili olmuş. süpermarket sahnesi resmen bitirdi beni. nick frost un canlandırdığı danny karakterinin hollywood replikleri ve göndermeleri çok çok iyiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...