Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crimson Horde. Darkfall Icin Official Paticik Guildi.

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

yaa zamanida Turkler muslumanlikla tanisip "oha supermis" demedi mi? dedi, ayni mantik, halen Tengri falan dicez, bizi rpsel olarak baglayan sey Tengri ama Auros'u da tanicaz falan filan. Bunlara tamam diyip girmistik zaten ve acikcasi oyunumuz uzerinde hic bir etkisi yok.

Rp mp yapan yok, duke ve bir kac larper officer disinda sallayan yok :)

Benim de sahsen oyun icinde yapacagim rp YARRRRRRR demekten oteye gecmeyecek gemiye binince sdfg.
Sosyal ağlarda paylaş

Guild uyeleri forumlara girip guild ici sohbet konusuna girip oyunda neyle ugrasacaklari konusunda bilgi verirlerse cok iyi olur. Iki tane baslik actim sticky, Crafterlar ve Askeriye icin. Lutfen size hitap eden thread'e giriniz ve oradan bildirin, oyun cikmadan az cok kim ne yapacak bilelim.

Bu arada cift acct dusunenler simdilik ilk karekterleriyle oynayacagi yere basvursun, oyun iyi cikar da ikinci acctlari da alirsak oraya ayri kayit ettiririz ALT sifatiyla.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar, NDA nin 3-4 gune kalkacagi soylentileri var, basin mensuplarina beta acct verecekleri ve daha sonra da open betaya gecegine dair bazi seyler deniyor... betadakilerin de clientin daha stabil hale getirilmeye calistirildigini, her gun yeni build ciktigini soyluyorlar, simdiden kim ne dusunuyor az cok bilelim.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ama oyun çıkmadan 3 hafta öncesine kadar bu kadar az şey bilmek gerdi beni biraz.

yani ne bilim bi skill listesi, hangi skill in naaptığı filan olsun en azından.

hepsini implement edemicez release de filan deseler bile ok benim için.

ne bilim savaş kısmına bakmadım çok ama craftsmanler için baya az bilgi var mesela.

nese sabredicez bi haftaya çıkar herhalde bilgiler.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar, Wessex'in alt clani olmaktan ciktik. Alliance lideri ile gorustum ve sayica fazla olacagimizi, bagimsiz bir clan olarak ilk adimi atmak istedigimizi ve bu yuzden de oyun baslayinca Hyperion altinda toplanacagiz, Wessex degil... ve oyundaki toprak duruma gore kendimize bir clan stone tutar tutmaz bagimsiz bir ulke olacagiz krallik icinde (kisaca alliance icinde bir guild)

Bence bunu rahatca kaldirabiliriz, yurutebiliriz. Ve herkes te istedigi gibi oynayabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...