Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crimson Horde. Darkfall Icin Official Paticik Guildi.

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

bisey olmaz,

eger oynıycam diyenlerin yarısı oynasa yeterli gucu olustururuz.
her sekilde yanımızda bize destek olucak bir alliance mevcut sonucta.

beceremezsekte, oyun'un ilk donemlerinde kimse bizim gibi bir kitleyi elinden kaybetmez "bağane ayrılmasaydınız ilk baska!!!" diyip.
Sosyal ağlarda paylaş

15 kisi bile olsak bir rakkamdir, bir sayidir. 50 kisisi olan guildler de var allianceta. Oyun iyi cikarsa bence oynarim diyen cogu kisi oynayacaktir, oyun kotu cikarsa, oynanmayacak gibi olursa zaten hic birimiz oynamayiz :P Ve simdilik bunlarin hepsi hipotez olarak var. Allianceta 1000 kisi gozukuyor, bunlarin kaci ilk hafta dry lootu gorunce kalir o da mechul :P
Sosyal ağlarda paylaş

dry loot kalmıcak insaları oyunda tutabilirde.
cücenin dediğine katılıyorum ben. yarısı oynasa oyunu zaten istenilen sayıya ulaşılır.
mühim olan başlamadan herşeyin belli olup herkezin bilinçli bir şekilde oynaması. yani classlara karar verilir topluca kasılır vs.
o zaman mütiş bir kolaylık olur herkez için.
hof heycan heycan!
Sosyal ağlarda paylaş

atlanmaması gereken ik inokta var tabi,

birincisi, ben doverim siz lootlarsınız. np.

ikincisi eger vaad ettiklerini verebilirse oyun oldukca competerive bir dogası olucak, baya imparatorluklar durmadan savasıp yıkılıp dagılıp toplanıp birlesip parcalanıp durucak. Wessex gider hyperion biter. onemli olan crimson horde dagılmasın.
birde su varki, hedefleriniz ne kadar sert, yonetim sisteminiz ne kadar kalıplara oturmussa o kadar rahat kırılıyorsunuz, ben evede bunu gordum.
esneklik her zaman kurtarıyor guildleri, tabi cok cıvıtılmadıgı surece.
Sosyal ağlarda paylaş

birde oyun cıktıktan sonra begenırsek eş dost toplamaca falandı fılandı olucak yanı sayımız yeterlı olur gıbıme gelıyor.. Oyunu daha duymamıs bole bır oyunun varlıgından bi haber olan bır cok arkadasım var bılerek soylemıyorum patlamayım dıye hele bı cıksında..
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:
Arkadaslar, Wessex'in alt clani olmaktan ciktik. Alliance lideri ile gorustum ve sayica fazla olacagimizi, bagimsiz bir clan olarak ilk adimi atmak istedigimizi ve bu yuzden de oyun baslayinca Hyperion altinda toplanacagiz, Wessex degil... ve oyundaki toprak duruma gore kendimize bir clan stone tutar tutmaz bagimsiz bir ulke olacagiz krallik icinde (kisaca alliance icinde bir guild)

Bence bunu rahatca kaldirabiliriz, yurutebiliriz. Ve herkes te istedigi gibi oynayabilir.

öea. wessex bizi istemedi mi yoksa biz mi çıkmaya karar verdik.

kendimize clan stone tutabilecek miyiz? bana dert olmaz ben takılırım naparsak yapalım da, wessexdeki tipler günde 26 saat online olacak gibilerdi, onların nerdliklerinden yararlanacaz diye seviniyodum :p

nese görcez
Sosyal ağlarda paylaş

Jadelith said:

öea. wessex bizi istemedi mi yoksa biz mi çıkmaya karar verdik.

kendimize clan stone tutabilecek miyiz? bana dert olmaz ben takılırım naparsak yapalım da, wessexdeki tipler günde 26 saat online olacak gibilerdi, onların nerdliklerinden yararlanacaz diye seviniyodum :p

nese görcez

cikmaya ben karar verdim cunku wessex her ne kadar iyi hos olsa da bize uymayacak bazi direktifleri olacakti, ve sorun cikaracakti, boylesi daha iyi.

Clanstone tutmasak ta muhim degil, alliance dahilinde, alliance icin serserilik yapariz (tu)

Bana guvenin arkadaslar, cok guzel ve saglam oynayacagiz oyunu insallah, yeter ki guzel olsun :P
Sosyal ağlarda paylaş

cengizhan66 said:
ohooo azmo senin loyalist bu kadar dusukmuydu yaw
loyal cok onemlidir yaw tum emirleri uygulamak gerekir sorgulamaksizim :) baska turlu isler yurumez panayira donerlan etraf ( yanlis sozcuk olabilri)

ne yaptigimi biliyorum. sorun yok

Masticore said:
yok lan azmo'da loyalty yoktu charm'la idare ediyordu adamlari . İyi olmuş cıkmamız hoşlanmamıştım bu özgeçmiş olayından zaten

sizin hic bi zaman bi ozgecmis kasmaniza luzum yoktu ki zaten?
Sosyal ağlarda paylaş

Clan stone haricinde ufak köyler kurmak için Hamlet Stone adında taşlar varmış,bu taşlarla ufak köy tipi şeyler kurulabiliyor sanırım ve elegeçirmesi clan stone kadar zor değil.Ek olarak zaten resource çıkarmayı şu an kimse bilmiyor,uo gibi olabilir yada olmayabilir.Şu an birşey demek yanlış olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz geç de olsa buraya da bi post atayım dedim. Topic falan açtık guild forumunda. Daha gelecek baya bi arkadaş var çoğu da sanane,nebula zamanı eski ultima oyuncuları, her darkfall videosu izlediğimde daha bi gaza geliyorum :) o gösterdikleri şeylerin yarısını yapsınlar o da yeter her türlü :).
Sosyal ağlarda paylaş

unoffical faq said:
What do I need if I want to craft an item ?
Firstly, you will need the correct crafting tool. Secondly, you need an anvil to perform your work on. Oh, out of what will you make the item ? You need materials (iron ingots, for example). The better your crafting tool, raw material, working place and skill in making weapons or armor, the item you finally make will be better.

oyunu uzun süre oynıycağımın garantisini vermiştir bu quote..
Sosyal ağlarda paylaş

Merhabalar,

Masticore' un tavsiyesi ile oyunu ve forumları bır kac gundur takip ediyorum.Paticik olarak boyle bır olusuma gırmıs olmanız beni ve ekibimi heyecanlandırdı.

Yaklasık olarak 10 kisilik bir ekip olarak oyunun çıkmasını sabırsızlıkla beklemekteyiz.Umarım oyun herkesin diledigi gibi oynanabilirlik açısından iyi olur ve hep beraber bu yeni oluşuma dahil oluruz.

Alsvartr [LND Sözcüsü]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...