Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[FM 2009] Azmo'nun FM Rehberi

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

ben de oyunu beceremiyorum diye almıyorum. fener ile kayseriden 3 atakta 3 yiyince ne manası var oynamanın : )

adam gibi bir guide olsa, bak kardeşim determination şu işe yarar, x y statları iyi k l statları kötü adamın personal settinglerini şöyle ayarla şeklinde, oynıcam. ama 35000 tane stat var oyunda hiçbirinin ne işe yaradığını söylemiyor manual.

matematikle min max yaptım her oyunda, bunda böyle junglede takılıyomuşum gibime geliyo hep
Sosyal ağlarda paylaş

bide bazen asistan menejer şöle bişey diyo: "it would be effective to go hard and fair on david villa"

bunu gördügüm an, bittigim andır, ne yapacagımı bilmiyorum, herşeyi denedim o yazıyı yokedemiyorum, tight marking denedim, tacklingi hard yapmayı denedim yok olmuyor.

azmooooooo bana 4 kişi bul hemen alacam orjinal (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

juande ramos olsaymış asistanın anlardım , şöle bi öneri getirirdi :

- hocam , david villadan kurtulmanın tek yolu onu sakatlamak , ya da direk satın alalım başka türlü kurtulamayız bize gol atmasından (bkz. real madrid - barcelona maçı , ilk 10 dakikada messiye vurulan 7 tekme.)
Sosyal ağlarda paylaş

Quel-Thul said:
yokolmaz olurmu, mesela daha direkt passla oynarsak daha iyi olur diyo, direkt pasa ayarlıyosun o öneri yokoluyo, ama bu bi türlü kaybolmuyo hep orda :)

Abi maç başlamadan öncekiler kaybolmuyo hi,ç bildiğim akdarıyla, orda da zaten kısa pas yapın demiyo. Maç içindekilerden bahsediyorsan bilemem. Ama senin dediğin yazının çözümü tacklingi hard ayarlamak. Show onto weaker foot dediğinde de kaybolmuyo ki yani sonradan onun için yazılan uyarı..
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...