Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk Firmasının ilginç icadı

Karag8z

Öne çıkan mesajlar

Ardeth said:
haberin formatından dolayı çok güvenemedim bekleyip görelim bakalım. eskiden ben de heveslenirdim böyle haberlere ama kaç tane arkası gelmeyen kansere çare bulan türk doktoru gördüm bir de öyle bir gerçek var

Ben soğuk füzyonu çalıştıran adamla tanıştım.
adam sordum,
-Neden yalan söyledin?
-Ne yalanı gerçek haber, inanmıyorsan bunu oku dedi ve gazeteyi gösterdi bana.

DUMUR DUMUR DUMUR adam gazete haberini kanıtı sayıyor. Kısaca manyak.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:
haberin formatından dolayı çok güvenemedim bekleyip görelim bakalım. eskiden ben de heveslenirdim böyle haberlere ama kaç tane arkası gelmeyen kansere çare bulan türk doktoru gördüm bir de öyle bir gerçek var

o kansere çare bulanların elllerinden alıyo ilaç firmaları çareleri, sonra patentlerini alıp rafa kaldırıyo tarzı komplo teorileri çok valla.
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:
Ardeth said:

o kansere çare bulanların elllerinden alıyo ilaç firmaları çareleri, sonra patentlerini alıp rafa kaldırıyo tarzı komplo teorileri çok valla.

Bu "kanser tedavisi sektörü" çok pis bir sektör gerçekten de ama kimsenin tarihe geçme şansını para için değişeceğini düşünmüyorum :p
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:
yine biri daha cıkmıştı böyle ortaya. Eski general'mi albaymı neydi basın açıklaması yaptı dünyayı sarsıcak enerji tasarufu sağlıycak bir icat keşfettik diye patentini alır almaz acıklıycaz dediler. Hatta silahlı kuvvetler bile gitti basın acıklamasına lol

ben bu tur cok yazı okudum ama hıcbırının gerceklestıgını gormedım yaw:D hep enerjı tasarrufu dıye yılda en az 2 ıcat bulundu denıyo ama hepsı faso fıso:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...