Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rogue DPS

4Ever

Öne çıkan mesajlar

5400+ gs var combat rog
hit softcapped - exp capped
ap 3800-4000 arası - %50 civarı da arpen var

saurfang da 7-7,5k dps anca çıkıyor

hayır bakıyorum 10-12k dp lerden bahsediyor millet ( ben anca trashde o kadar yapıyorum :P )
yok bende mi var bişi yoksa gear mı düşük geliyor

kısacası dps geara göre normal mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Karea said:

hayır bakıyorum 10-12k dp lerden bahsediyor millet ( ben anca trashde o kadar yapıyorum :P )
yok bende mi var bişi yoksa gear mı düşük geliyor

kısacası dps geara göre normal mi ?

Gayet ortalama bi dpsen var 10-12 dan bahsedenler bütün melee bufflarını alıp yapıyodur en azından bizim roguelerde öyle 10k civarında (Tricks and trade exchange)
Sosyal ağlarda paylaş

Gearscore is siriuz biziniz.

Pugla saurfang'da optimal raid setup olmadan 8,5k yapıyordum. Bloodvenom Blade'i de kaptım 2 tane 225dps silahım var muhaha.
DBW için 15k gold ayırdım, Onu almak istiyorum. Sonra bladeborn leggings'i craftlettircem saronite fiyatları düşünce, bir de marrowgar botları alınca 75% arp oluyor.

PvP gear için Heartpiece'e rolleyebilmek için bu hafta mutilate girerim herhalde full arp gearle tehe, 6 haftadır düşmüyor bu hafta düşsün artık.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
eski said:

bu kadar yazılanın yanında cok basit kalıcak ama bi pvp talent ve glyph önerisine ihtiyacım var.bg ler icin bu arada daha yeni 80 ledim areana takımım yok halıyle

şöyle
bunun benzerini kullanıyorm 2-3 puan değişik o da oyun tarzınla alakalı,glyph olarak glyph of evis - vigor - mutilate iidir

edit : ha bu arada sub talenti benzer kalarak combatta ks ye kadar inip combat olarak da pvp yapabilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

@ Seperate
arada bg ye girerim diyorum evet hatta hep giriyorum. Ama biri de dedi ki assa bg de iyi is yapiyo.

Killing pree actiktan sonra mi yan build e gecim yoksa baslarda mi sub yada assa ya vermem gerekiyo?

Rogue hakkinda hicbi bilgim yok o yüzden bu israrci sorular.
Yardim icin simdiden tesekkürler.

ps: Combat build kullaninca sword al diyolar, e tmm da dagger ve first weapon crit chance arttiran talent var ne alaka ki?
iki ele de sword mü alim yoksa ikisinden birine dagger vermelimiyim fln?
azicik bilgilendirme süper olur
Sosyal ağlarda paylaş

Combat talenti ile pvp de top ederler dual talent al birisi pve için artık combat mı olursun yada deep assasin mi bilmem pvp içinse direk mutilate olucaksın onunde 2 türü var bir envenom kullanıyorsun birde klasik roguerogue.com da var herşey lvl kasarken de combat git ama ne gidersen git önemsiz osursan ölüyor zaten moblar ben zamanında dagger kasmıştım lvl sonuçta rogue oynuyoruz ve rogue dediğin dagger kullanır =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...