Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mortal Kombat (2010)

Laorx

Öne çıkan mesajlar

JOHNNY CAGE GERİ DÖNSÜN!
ilk okuldaydım mk2 çıktıgında. sınıf arklarım ve ben, hepimiz bir mk karakteriydik. ben kimmiydim. tabi ki en yakışıklıları olan johnny cage. noldu sonra. öldü lan 2. filmde.

resmen depresyona girmiştim(ciddi). baya baya üzülmüştüm. mk4de canlanmıştı ama filmde ölmüştü. hem de kafasını kırmışlardı. lan ne malmışım ben de.
Sosyal ağlarda paylaş

heeh lisedeyiz, o zamanlar mk4 moda, sınıftada bilgisayar var tenefüste oynuorz
Tabiki kimse beni yenemio ama bu konu deil

Hani reptile ın kafa kırma hareketi varya

WOOO GEMAAĞEEE dio kafayı kırıo. Ben kendini pokemon sanan veletler gibi sagda solda mıllete yapıom, bi gun elımın ayarı kaydı bı kıza yaptım biraz fazla cevırmısım.
Kız aglamaya basladı disiplinden falan cagırdılar.
Hayatım kararıodu lan
Sosyal ağlarda paylaş

bizim cocukluumuz kano nun kalp sökmesiyle geçti be =( kupur kupur oynaşırdı o kalp
bide hep sey geyiği dönerdi
ba ba ba scorpion kaçıo sabziro kafasını koparamıo onun maskeyi tutuo anca özel finişhım oluo (scorpion hayranlarının iddiasıydı bu da) halbusi bariz bi şekilde öttürüodu bkz :

liu kang sevilmezdi hiç , mahallenin şebeğini yapardı millet liu die , döverlerdi bide üstüne
shang tsungu görenlere ayrı bi saygı duyulurdu zira o dönem goro yu geçen adam sayısı parmakla gösteriliodu :D (sene 1990-92 arası ;p) way anasını yaa ne zaman geçmiş tee yıllar sonra amiga 500 de mk2 oynadıydım o keyfide unutamam =)

p.s. konu ile alakam yok ama duygular depreşti ;p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...