Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wotlk Jewelcrafting - para kazanma

Astral

Öne çıkan mesajlar

Gangren said:
JC en fazla para kazandıran mesleklerden bir tanesi şu anda Magtheridon'da.

Ciddi ciddi bulunmayan ama mutlak işe yarayan bir recipe bulup/alıp, birkaç tane Gem'i ÇOK yüksek fiyattan koyuyorsunuz. Adınız orda görülüyor, sonra millet damlamaya başlıyor whisper'dan :p

misal http://www.wowhead.com/?item=40049 175gden ıtelıorum bunu cayır cayır
Sosyal ağlarda paylaş

daha yeni 450 ledim mining. bugün de 444 olan jc 450 yaparım.

burda mantık gangrenin dediği gibi ah da fln az görülen ama işe yarayan recipe bulup fiyatı çakmaktan geçio.

saçma bi sistem olmuş ama emin olun herkes 80 ledikten ve patır patır naxx vs yapmaya başladıktan (evet çogu yapıo şu an biliorum) sora gem ihtiyaçları artıcak :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
sizin realm iyimiş :)

30 dk harcayarak ne yapabilirsin?

icy prism + jc token

tokenle dragon's eye al sat yapıyorsan 200 gold bizim realmde.

en pahalı gem olan ruby bile 100 goldun altına düştü, prism'den önce 150g+ üzerinde seyrediyordu. ve inanılmaz fazla jc insan var hala kasanıda var. elderları yaparken topladıgım thorium oreların stackını 100 golddan sattım, kıyıda köşede kalmış blue sapphire, azerothian diamon vs gibi şeyleri 15 golddan çıkardım elimden ve anında alıyor insanlar.

ne olacak bilmiyorum jcnin hali :D overpop oldu bariz. xD
Sosyal ağlarda paylaş

Deathknight ım JC/Ench, çok mutluyum.

Paladinim BS/Mining
paraya kıyıp miningi silip JC mi alsam diyorum. aslammı?
JC kasmak nerden baksan 2-3k ya malolucak. Ama değer gibi de geliyo. Ama bu kadar overpop olmuşken kesin nerf yer gibi geliyo. ya da diğerleri güzelleşir jc sabit kalır, elimde patlar diye korkuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

yok bizim serverda ztn zirar zayan AH oyunları milletin 200g ye sattığı gemi (X Y serverda) bizim serverda 15g ye ah ye koyuyor bazıları anasını ağlatıo piyasanın sonra bidaa da hayatta cıkaramıosun (evet şaka değil ortalama rare gem fiyatları zaman zaman 10-30g arasına kadar düsüyor Earthen Ring EU da =( ) ki son patchle birlikte bakmadım bile daha şuan hepten evlere şenlik olmuştur ;p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...