Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nacizane talebim

Glatheros

Öne çıkan mesajlar

şimdi kimse yanlış anlamasın, fanboylar aman sakin. Bir dark&light maceramız vardı, hatırlayanlar var elbette, ona hitaben oyunun vaporware olma ihtimalinin olduğu, insanların emin olmadan pre-order,open beta account u satışı adı altında tuzaklara yem olmaması için bir sticky koysak.

deli gibi dark%light preorder etti herkes. yazık olmasın insanların paracıklarına.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu değil herhangi bir oyunun open betasını görmeden zaten preorder vermek saçma olur bunun için neden sticky yapılsın anlayamadım. Dark and light çok dolanıyo forumlarda ama ben şahsen adını bile burda duydum sadece demekki çıktığı sıralarda başka oyunlar beni tatmin ediyormuş :) DFO da zaten insanlara oyunu satın almadan önce 14 gün net üzerinden dl ederek beleş oynama imkanı vericek eğer Developerlar caymazlarsa sözlerinden o yüzden pre order yapmanın anlamı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi elma var armut var.

ben diyorum ki, geçmişte olmuş bir olay, yaşanmış. Tekerrür etme riski fazla anlayan anlar ben modlara söylüyorum, open beta görmeden pre-order yapılmazmış, bişi derdimde neyse ya, önce eğitim. bu arada open betayla, trial account kavramlarını aynı kefeye koyan arakdaşa şapka çıkartıyorum.

tekrarlıyorum, Fanboylar sakin olun ben dostum.
Sosyal ağlarda paylaş

Glath sakin, preorder yapmayacaklarini acikladilar. Ve Open betadan sonra ayrica herkese 15 gun bedava oynama suresi vereceklrini de soyldiler :)

Uyarin icin tesekkur ederim ama kimse fanboiluk yapmiyor burda, hemen garip laflarla edilmeyen bir saldiriya karsi savunmussun kendini. Aman diyim oyun daha live olmadi, herkese potansyel tehlike olarak bakma, looter olarak gorme, oyunda yaparsin onu :P
Sosyal ağlarda paylaş

Azmo saolsun acıklamıs ben fanboi deilim sadece su ara tek ilgilendiğim oyun DFO okadar ondan sırf bu kısımda yazıyorum pati dede hem open beta hem 15 gün trial izin vericekler kimseye saldırmaya calısmıyorum. Diğer arkadaşada 10 unda close beta baslamadı 10 unda daha fazla kişiye invite gönderildi aslında bi 2 3 aydır yanlış bilmiyorsam closed betada zaten oyun(cok sınırlı sayıda kisiyle) oyun su tarihte cıkcak diye de söylenmedi hiçbirzaman sadece aralık ortası sonu gibi betayı bitirmeye çalışıcaz dediler daha open beta baslamadıgına göre biraz gecikme ihtimali mevcut gibi ama bilemiyorum belki yarın open beta baslatırlar olurmu olur :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
böyle beklemeler bana Sylveria - UO sunucusunu hatırlatıyor. Hatta DynamicK çok iyi bilir hehe o zamanlar yöneticiydi orda. Geceler, gündüzler birbirine karışmış server açıldı açılacak (ara verilmişti). mirc'te toplanmış yüzlerce kişi. Saat 21:00 de açılacak dediler biz geri sayım yapıyoruz ses yok. Dediler 23:00' de açılacak gene geri sayımlar ses yok. Erteis gün dediler vs bu bir süre devam etti. En son büyük gün kesin geliyor vs. Dediler açıldı server, gidin yeni clientı çekin. Gittik çektik, bi baktık giremiyoruz oyuna, sonrasında web sitesine bi girdik serverı paralı yapmıştı hırtolar :(

DO' yu bekleyen kimsenin içinde böyle bir patlama olmaz inşallah (illa bu örnek değil, herhangi bir patlama)
Sosyal ağlarda paylaş

Glatheros said:
kapak olsun hepinize

A pre-order will be made available mid-February. The pre-orders will get priority for early access to the game. The pre-orders will also get priority for the game launch if we have to go to a staged release

kapak mapak cok anlamsiz seyler bunlar. bekleyip gorecegiz. para bayilmadikca izlemekte bir sakinca yok, oyun yalan cikarsa zaten kapatiriz bolumu molumu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...