Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

warlock destruction talent seçimi

demode

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
20 51 kullaniodum da corruption immolate + inc, confl, chaos bolt tekrar aynen bu rotasyonda

şimdi baktım herkes 31 40 kullanio , ona geçiim dedim ben de nedir bunun rotasyonu, corruption glyimi de çikardim hiç atmiorum çünkü nightfall a shadowbolt , boşuna global cd yiip rotasyon bozuo. o yüzden curse of agony taktim 4 saniye uzatan.

Tam olarak nasil rotasyon yapiosunuz, Immolate coa, sonra inc. spam sonra conflg. sonra tekrar immolate, o srada coa daha bitmemis oluo normalde ben conflag atinca corruption da bitmeye yakin oluodu o sirada ikisini de tazeylip devam ediodum simdi coa yarisinda oluo. vs rotasyonu kapamadim.
Sosyal ağlarda paylaş

0.31.40 ın en güzel yanı petin critlemesine bakmıyorsun. Bir çok combatta peti hareket ettirip çok agır dps kaybı yasıyordum. Bu talent ile petin yaşaması halinde pasif %5 crit geliyor.

Patchwerk combatlarında crit miktarım düşüyor ancak çok yakın dps çıkıyor. Peti yanlışlıkla 0.20.51 de öldürdüğümüzde 9sn cast yapıp yeniden çıkarrtmak çok agır dps kaybı yaşatır ancak bu talent ile kontrol edemiyorsan peti pasif hale alman bile 4k üstü dps yapmanı sağlıyor.

Dps rotasyonu olarakta çok basit immolate ve CoA yı up tutuyorsun, eğer benim kadar bedevi olduğunu düşünüyorsan corruptionda up tutup incinirate atıyorsun. (edit: molten core proclaması için shadow damage vurmak gerekiyor ve her tick te %15 şansla açılıyor, 24sn boyunca 12 kere tikleyen CoA birçok zaman bende Molten Core u açmıyor :/ bu sebeple Corruption atarak şansımı sanıyede %7.5 ten %12.5 e çıkartıyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

Coa > Immo > Inci ta ki immo'nun 1 saniyesi kadar, 1 sn kala immo cast, tam bittiginde immolate land eder, o sekilde devam edersin inci'ye. Coa biter bitmez tazelenmeli. Life tap konusu karisik, degisik bir sistemim var max dps icin ama ordan gelecek 3 e 5 dps'i takma bence cunku onu kovalamak ciddi dikkat istiyor, sen once rotasyonu oturt, sonra pot ve ivir zivir kullanma zamanlarina geceriz. Su siralar yeni seyler geliyor aklima ama bakalim nasil sonuc verecek gorucez bu hafta.
Sosyal ağlarda paylaş

Backdraft immolate GCDsini düşürdüğünde, 0.20.51 i denemek isterim. Yeni conflag glyp ile 1.2sn ye kadar düşen incinirate belki daha iyi dps çıkartabilir. 1 immolate içinde 2kez conflag patlatarak conflag damage/conflag cooldown kadar dps kazanmamız gerekiyor. Hele bi gelsin hesaplarını yaparız. Şu anda buildimden yeterince memnunum.
Sosyal ağlarda paylaş

Raidde elemental shaman ve partidede resto shaman olunca dpsim baya artı.
Gerçi Balance druid+retri daha iyi bir booster, elimizde ki setup ile patchwerk 5.230dps çıkartmam hele hele 3dakkadan uzun süren combat için oldukça iyiydi.

Ne yapın edin partinize resto shaman koyun/koydurun. 3 sıralı lifetap 3dakkalık kombata yeterli oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Argue said:
Backdraft immolate GCDsini düşürdüğünde, 0.20.51 i denemek isterim. Yeni conflag glyp ile 1.2sn ye kadar düşen incinirate belki daha iyi dps çıkartabilir. 1 immolate içinde 2kez conflag patlatarak conflag damage/conflag cooldown kadar dps kazanmamız gerekiyor. Hele bi gelsin hesaplarını yaparız. Şu anda buildimden yeterince memnunum.

31/40'i sevmisti herkes, alin bu da conflag'a endeksli 3.0.8 icin yaptigim bi talent

http://www.wowhead.com/?talent=IZfbczsgRcZVcGVr0uVoAc

Kurtarir mi kurtarmaz mi hep beraber gorucez patch gelince. Ama buyuk bir handikapimiz var, immolate atar atmaz conflag atamiyoruz, debuff'in bossun ustunde belirmesi lazim once :/ Blizzard'in buna cozum olarak client side buff veren bisey haline getirmesi lazim immolate'i cunku instant cikmiyor bossun ustunde.

Yada fazla ucmadan, immolate > incinerate > conflag > incinerate diye baslayacagiz.

Ne olursa olsun rotation kayacak conflagi araya soktukca, dikkat edilmesi gereken nokta conflag attiktan sonra her zaman 3 tane incinerate atacak zamanin kalmasi immolate boss'un ustundeyken. Gerekirse conflag bekletilecek biraz.

Sonuc olarak averaj hesabiyla 15sn'de bir atiyoruz desek, 15sn'de bir fazladan 1 incinerate atiyoruz gibi bisey eder.(ki 15sn ucuk bir rakam, ben en kotuye gore hesapliyorum) averaj 7500 vuruyor diyelim incinerate, 500dps gelir burdan. Conflag atiyoruz diye biraz dps kaybederiz 50-100 arasi, 400dps flat cebe iner.

Ancak 3/5 master demonologistten ve 1/3 Demonic knowledge'den kaybettiklerimiz bu 400'den cok mu olur az mi olur orasi tartisma konusu. %2 dmg, %2 crit, 50'dende fazla dmg kaybimiz var. 5k dps yapan bi adam icin %2 dmg demek 100dps demek, 2critte keza ona yakin biseyler eder (kagit ustunde daha bile cok eder) 100 de ona desek eder 200, 50dmg'da 50dps desek ki fazladir, 250-300 arasi bisey gidiyor total. Ha bi de fazladan atilan incinerate'ler fazladan basilan bi de tap demek oluyor. 1.5dakkada bir kaybedilen 1.5sn diyelim GCD'ye de simdi haste filan ugrasmaya gerek yok, o da ne eder, 1 incinerate desek, 90sn'de gene averaj 7500'den 83dps ediyor. 1 incinerate etmez ama o yuzden onu 75'e yuvarlayalim. Ne etti total? 320-350 filan sanirim.

400 dps kazaniyoduk kabaca, 50-80dps kaldi kazanc.

Bi de dmg'imizin yuzdesel olarak daha az bir kismini incinerate'lerin olusturacagini dusunursek (conflag sokuyoruz araya ondan) 4x t6'dan gelen bonustada dps kaybi olacak. 50 de ona desek azten elde bisey kalmiyor :)

Yok ya bu kadar kotumser olmaya gerek yok abarttim rakamlari tabiki, elbet kazanc daha fazla olacak gibi gozukuyor ama 3e5 miktarlardan bahsediyoruz, bi de bu miktarlar icin conflag'i rotation'a almaktan bahsediyoruz, cok insan icin gereksiz eziyet olabilir. "Yet another shit to steal my focus on the encounter" moduna gelebilir. Gorucez.
Sosyal ağlarda paylaş

destro warlocklara soru
balanced
http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/warlock/talents.html?tal=000000000000000000000000000003500301135112050001000000005033205220031051035000000
demonology
http://www.wowhead.com/?talent=IZ0gIzsg0A0sguVoVMhVM
desturction
http://www.wowhead.com/?talent=IZ0xIzsrZichqr0uVoAcot
arasında dps farkı çok fazla mı?
pve instance yaparken çok bariz bir farkı oluyor mu?

destruction olmazsa olmaz birşey midir warlock için?
Sosyal ağlarda paylaş

Bu talent daha çok hybrid diye geçiyor. Benim denediğim talentlar arasında en yüksek dps i aldığım talent budur.

Deep Destruction talenti benim tavsiyem Budur.
Bu talent cycle'ını 3-4 sayfa geride yazmıştım, ancak, 0.31.40 oynamanızı tavsiye ederim. Hem cycle çok kolay, fazla spell kullanmadan az daha fazla dps çıkıyor, hemde pet damage'ine destruction kadar bağımlı kalmıyorsunuz.

Patch geldiğinde bufflanan chaosbolt + backlash ve yeni conflagate glyph ile farklı talentlar çıkabilir, zaman göstericek.
Sosyal ağlarda paylaş

deep destro kullanılacak bundan sonra.birde sunu fixleseler mage'e gelen buff gibi pasiv mana regen yerine improved soul leechin pre si kaldırılıp alınabilse gayet güzel olur.deep destro evet dps kesinlikle artıcak peki mana ? life tap cok fazla olucak bu arada kaybedilen dps ?
patchle beraber görücez...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...