Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dalaran bu mudur?

Buyse

Öne çıkan mesajlar

Abi büyük olsa oradan oraya koşmak zor geliyor deniyor, küçük olsa daralan espirisi yapılıyor. Anlamadım ki nasıl olmasını istiyor insanlar?

Belli değil mi kuş kullanılmadığı için şehrin küçük tasarlandığı? Bir yerden ötekine giderken oflayıp puflamayın demişler işte.

Kaldı ki zanaatkar bölgesi ve bankaların önü gayet de açık ve geniş. Şu ana kadar oha ne kadar insan var dediğim bir yer görmedim ki gayet kalabalık bir sunucuda oynuyorum.

Eminönü hiç gitmediğim bir yer, karşılaştırma yapmam zor. Ama Dalaran'a girdiğimden beri "vay ulan sırf tüccar burası" diye geçirmedim içimden hiç.
Sosyal ağlarda paylaş

dusuk levelda girilememesi ve flying mount kullanilamamasi bence cok yerinde olmus, onun disinda dizayn gayet 10 numara benim gozumde. aklimdaki dalaran boyle bir seydi sahsen, dalaranin niye buyuk olmasi gerektigini dusundugunuzu anlayamadim sonucta benim warcraftta gordugum kadariyla sadece caster classlarina hitap eden bir mekan gibiydi, shattrath veya diger baskentler kadar buyuk olmasini beklemiyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

Şehrin tek bir eksiği var oda büyük bir eksik. Meydan yok. Dalaran sadece dar sokaklardan oluşuyor. Çok iyi tasarlanmış, çok güzel sokaklardan ama insan herkesin herkesi gördüğü bir meydan arıyor. Çok rahat ekleyebilirlerdi bence, gözden kaçırmışlar o ihtiyacı.
Sosyal ağlarda paylaş

Dalaran Kirin Tor isimli yüksel büyücüler meclisinin sehriydi yani öle elini kolunu sallaya sallaya herkesin girip cıkabılecegı bır yer degıldı. Zaten bakarsanız Old Kingdom Lordaeron (undercity)nin arkasında alterac kingdom komsusu guneyınde southshore batısında tarren mill dogusunda sepultcher olan kendı halınde bır yer dii. Archimonde tehdit olarak görüp canına okuyana kadar *Ne sahnedir nasıl guctur*

Özetle ufaktır bu onun özüdür zaten mage adam dediğinin geniş alana ihtiyacı da yoktur keza cart diye istediği yere gidip gelebilmektedir X(
Sosyal ağlarda paylaş

Delikanlinin harman oldugu yer kesinlikle Ogrimmardir... Bu daralan nasil bir yer bilemiyorum gormedim ama ufak ve her yer vendorsa, hele bankasi ve AH si varsa ne guzel iste. DAHA NE ISTIYORSUNUZ?.

UO da en guzel sehir cove'du mesela bana gore... hersey dip dibe, kolaydi. ne alaka diyeceksiniz... uo yu ozledigimi farkettim :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...