Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gold Almak

Peppermint

Öne çıkan mesajlar

Mighty_THoR said:
Deptlypo said:
nasıl zor adama şifreni veriosun

............................................________........................
....................................,.-‘”...................``~.,..................
.............................,.-”...................................“-.,............
.........................,/...............................................”:,........
.....................,?......................................................,.....
.................../...........................................................,}....
................./......................................................,:`^`..}....
.............../...................................................,:”........./.....
..............?.....__.........................................:`.........../.....
............./__.(.....“~-,_..............................,:`........../........
.........../(_....”~,_........“~,_....................,:`........_/...........
..........{.._$;_......”=,_.......“-,_.......,.-~-,},.~”;/....}...........
...........((.....*~_.......”=-._......“;,,./`..../”............../............
...,,,___.`~,......“~.,....................`.....}............../.............
............(....`=-,,.......`........................(......;_,,-”...............
............/.`~,......`-...................................../...................
.............`~.*-,.....................................|,./.....,__...........
,,_..........}.>-._...................................|..............`=~-,....
.....`=~-,__......`,.........................................................
...................`=~-,,.,......................................................
................................`:,,...........................`..............__..
.....................................`=-,...................,%`>--==``.......
........................................_..........._,-%.......`...............
...................................,<`.._|_,-&``................`..............

+1
Sosyal ağlarda paylaş

Site ile ters düşersen sakat oluyor kesinlik ile banlanırsın çünkü adamların elinde detaylı gold alım raporu var direkt blizz yollanıyor ha bu dediğin charge back yaparlar kredi kartından yada başka birşey olur işte o zaman dediğim başına gelebilir onun dışında bir zararını duymadım.
Sosyal ağlarda paylaş

power leveling hic tavsiye etmem, account bilgilerinizi verdiginiz anda accountun gecici sure ile banlanma ihtimali var (sizin accountunuz ile gold gonderiyolar baskalarina, bunu goren blizzard gecici olarak accountu banliyor ve geri actirmak icin 1 suru maymunluk yaptiriyor -kimlik fotokopisi gibi, evet saka degil- bunun ustune itemlarini satarlar ve blizzard geri vermiyor haberiniz olsun)

bunun disinda ben 1 kere mmoinn den gold almistim, gayet hizli delivery yaptilar ama kesinlikle account bilgilerini verme, gold alan 5-10 kisi biliyorum hicbiri blizzard tarafindan ellenmedi ama tabii bu isin garantisi olmaz.

ayrica msnde bi tane cinli hatun bende, gold satimi yapiyolar istersen msnden onla konusup paypaldan direk odeyip goldunu alabiliyosun, bazi sitelerde stok olmamasina ragmen gold satisi yapiyolar web siteden, haliyle ellerinde gold olmadigi icin senin delivery 5-10 gun gecikebiliyor, cok pesinden kosmazsan yollamazlar bile.

hatunun msn : [email protected]

ben o hatundan 1 kere power leveling aldim ama hicbir turlu garanti vermiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Twisty said:
power leveling için guvenilir ucuz bi yer varmı hiç kasasım yok 0 dan karakter yav :D

Var. ben bir yerden 2-3 defa yaptırmıştım. .. Tek bir karakter için ama

level 20 ye akdar kendim kasmıştım. sonra 20-45 e kadar kastırdım. sonra 60-70 yaptırmıştım. sorun çıkmadı. wow tarafından da banlanmadım.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben us serverda oynuyorum. burda ebay e falan baktim artik satilmiyor char. e burdan da bulamiyorum us char. garip sitelere yonlendiriyo guvenemiyorum. en guvenilir game-sale geldi. simdi konustum adamlarla eger banlanirsa ya yeni bir accta size kasariz yada paranizi geri veririz dediler. parayi geri alirim ben eger bulabilirsem o parayla char almaya calisirim. var mi bildiginiz us serverinda account satanlar?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...