Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Phae said:

Bu arada patchten sonra bir shadow priest rogue combosu artışı var.

Shadow priest beni dispelledi, dotladı, tek dot sırası ve bir swd'yle ben ölüyordum az daha. İnanılmaz dmg yapıyorlar.

Şu an devo plague'in direct dmg.i mind blast kadar vuruyor neredeyse. sw: d falan çok ilginç şeyler zaten rocketle beraber. Bence shadow priestin en büyük sorunlarından birisi olan vampiric embrace çok iyi çözümlendi. Hem dotlarken 1 gcd kazanıyor insanlar hem silindi mi ne oldu korkusu yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne silinmesi gcd kadar çabuk bitiyor dotlar anasını satayım çat diye yatıyoruz imdaaat.

2v2'de mage'e gidenler oyunu bıraksınlar zaten. Ayrıca mage'i hiç op bulmuyorum mage armor harici. O defans olmazsa tek nuke'ta yatsın mı yani mage? Warlock daha dayanıklı ayrıca, öyle dispellenebilir bir durum da değil. Adamlara oyun boyu frostbolt critim 2600 falan vuruyor destroyken, 6knın lafı olmaz orada.

Asıl bomba mage armor. Nasıl verdiler hiç anlamıyorum, ihtiycı oldugunu düşünmüyorum magelerin buna. mage'le mage karşılaştıgı zaman da skill faktörünü baya düşürüyor. Fazla pasif bir güç. %50 debuff ve cc süresi yahu, baya salakça değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Frost armor np, ama mage armor absürd. Senin warrior haşırt huşurt charge atıyor artık, mage üstünde gayet güzel duruyor warrior hamstring'le. S. reflect kullanmayı bilen warrior harbi kıçımda ağrı.

Şeye benziyor, frostarmor'umın normal efektine + snare time'ı %50 düşürüyormuş. BADA BUM TISS.
Sosyal ağlarda paylaş

2-3 tane aynı anda procluyorsa nerf gelir ona söyliyim haha

Benim de gözüm kaldı o staffta ama 25m yapmıyoruz. Keşke 10m'e falan koysalar yandan yemişini. Herşeyi çok iyi.

ICC 10m'i bi farma bağlasak priestime döncem tekrar rmp için 325 triumph ve 200k honor nasıl farmlıycam bilmiyorum gerçi de azmedicem artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Phae said:

Ne silinmesi gcd kadar çabuk bitiyor dotlar anasını satayım çat diye yatıyoruz imdaaat.

2v2'de mage'e gidenler oyunu bıraksınlar zaten. Ayrıca mage'i hiç op bulmuyorum mage armor harici. O defans olmazsa tek nuke'ta yatsın mı yani mage? Warlock daha dayanıklı ayrıca, öyle dispellenebilir bir durum da değil. Adamlara oyun boyu frostbolt critim 2600 falan vuruyor destroyken, 6knın lafı olmaz orada.

Asıl bomba mage armor. Nasıl verdiler hiç anlamıyorum, ihtiycı oldugunu düşünmüyorum magelerin buna. mage'le mage karşılaştıgı zaman da skill faktörünü baya düşürüyor. Fazla pasif bir güç. %50 debuff ve cc süresi yahu, baya salakça değil mi?

Senin yada benim 2600 vurabilir frostboltum.Ama kimse magein üstünde kalamıyor warlockun kaldığı gibi.Warlockların çektiği en büyük zulüm o zaten.3v3 yada 2v2 warlocku gören tepesinde.Ha hayır diyorsan Stormscaleye beklerim 2300'e kadar 3v3 lerin hepsinde benim üstümdeydi millet.Warlockun destosundaki damage çok yalan.Ele shaman-dest lock nuketükmü healerın eli havada kalıyordu bazen.

Mage armora lafım yok immune cc yim nerdeyse arenada.Mage'in yalanı Frost'un aşırı cc si ve defansifi.2850 sp 700 hasteli relentless mageimle 500 hp den,1k hp den arenada kestiğim adam sayısı galataya kule olur.Bukadarda YALAN olmasın bir zahmet bir classın defi.1k hpden full hpli adama öl bir zahmet.

Bir cloth class bukadar absorblara ve cc ye sahip olursa istatistiklerde RMP'lerin Disco Pri-Mage 2v2lerin abarması gayet normal.Disco pride çok imba durotarda gelene geçene ayar veriyorlar sabahtan akşama zaten.Sırf Mage'ten kaynaklanmıyor o ratingler.

Mage'in bu defi kalkarsa içinden geçerler orası ayrı bir konu.Özellikle 3v3 te dest lock-ele shaman-MM hunter-dk-warrior vs neler vuruyor belli değil.Ama bu deflede Mage çok imba.Gerçekler Acıtır inkar etmenin anlamı yok.

Kendi oynadığım classı savunmak gibi egolarım yok.R.druidim de var 900 resil 2700 heal power.Yalanlar yalanı.Ölmek değil ölmemek gayet normal lol.

Bütün bu tartışmaların sebebi Blizz'in hiçbirşeyi ayarlayamaması.S5 te hatırlıyorum warriorlar cc manyağı olup çatır çatır ölüyorlardı.Ozamanlar üzülüyordum hallerine.Ama şimdi arkasına healer alan warrior yine kral.Blizz hiçbirşeye ayar çekemiyor ki Mage e çeksin.Magelerin frost dışında şansları yok arenada.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

%1 proc şansı var, hadi 2 çıkarda 3ün çıkması için bal küpü içinde oynaması lazım bir insanın.

1 milyon castte 1 kere olabiliyor istatistiki olarak.

Ayrıca staffa direk %1 proc chance var demek yanlış çünkü bazen 2 valkyr aynı anda çıkıp aynı anda yok oluyorlar ya buglı item yada değişik bir mekaniği var.
Sosyal ağlarda paylaş

Mage'in kesinlikle stun'a ihtiyacı yok o kadar frostbite'ın tonla novanın arasında. Zaten adamlar Şu anda en iyi solo class. Mage armor'u da 25%e falan nerflemeleri lazım.

Bir de Arenadan Prot spec'leri tamamen kaldırması lazım Blizzard'ın. Mancleave nedir lol. Gay gay prot speclerle girip facerolluyor miller hala. Ciddiyim, eğer deep prot oynayan bir class arenaya girdiyse auto loss falan alması lazım.

Sweeping Strike+BS kombosunu nerfliyorlarmış sonunda. Ben bladestorm açayım, hem 3k 3k aoe crit vurayım, hem de etrafıma vurduğum damage'ı sana bir daha yansıtayım sweeping strike'la. Nice joek meyt.

Bir de şu plate classlarla lesser classlar arasındaki HP nerfinin azalması lazım. Rogue oynuyorum 24k HP'le giriyorum arenaya. Warrior self buffla 32-33K hp. Ne bu şaka mı ? Ben TBC'de full pve gearle 10,5k'yken en kral warrior 13k hp'yle geliyordu. 5on5 yapmadım ne zamandır, BoK+Stam buff+Commanding'le 40k'yı vuruyorlar o zaman ?
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Mage'in kesinlikle stun'a ihtiyacı yok o kadar frostbite'ın tonla novanın arasında. Zaten adamlar Şu anda en iyi solo class. Mage armor'u da 25%e falan nerflemeleri lazım.

Bir de Arenadan Prot spec'leri tamamen kaldırması lazım Blizzard'ın. Mancleave nedir lol. Gay gay prot speclerle girip facerolluyor miller hala. Ciddiyim, eğer deep prot oynayan bir class arenaya girdiyse auto loss falan alması lazım.

Sweeping Strike+BS kombosunu nerfliyorlarmış sonunda. Ben bladestorm açayım, hem 3k 3k aoe crit vurayım, hem de etrafıma vurduğum damage'ı sana bir daha yansıtayım sweeping strike'la. Nice joek meyt.

Bir de şu plate classlarla lesser classlar arasındaki HP nerfinin azalması lazım. Rogue oynuyorum 24k HP'le giriyorum arenaya. Warrior self buffla 32-33K hp. Ne bu şaka mı ? Ben TBC'de full pve gearle 10,5k'yken en kral warrior 13k hp'yle geliyordu. 5on5 yapmadım ne zamandır, BoK+Stam buff+Commanding'le 40k'yı vuruyorlar o zaman ?

Wispy Mage'in Novasının GCD'sinin olmaması esas büyük YALAN zaten.Pet çıkar nova-İce Barrier Patlasın Nova-Kendin at yine Nova.Eskiden olsa tamam frost nova sayısı belliydi.Şimdi Nova zıçıyoruz zaten lol.3v3 te mleeyi nasıl tutuyorum belli değil.Gidemiyorlar bizim priesta.Gayette rahatım tutarken.

Prot talent arenaya girmek ne lamerliktir arkadaş.Çok denk geliyor bizede.Adam raidten çıkıyor arenaya geliyor ya.Birde vurduğu damageleri görüp nasıl nerflemediklerini anlamıyorum.

Benim Tek derdim bir classın çok fazla ezmesi bu oyunda.Benim oynadığım yada oynamadığım class ezmemeli arkadaş bukadar.Buna Mage te dahil warlockta.Bir class bariz şekilde diğerlerinden üstünse benim nevrim dönüyor.

Örnek;Desto warlockumla bazı adamları tek comboda kesmem,Frost Mageimle 1k hpden full hp adamları kendime dokundurtmadan kesmem.Bu böyle olmamalı arkadaş.Ben karşımdaki adamın çaresizce debelenmesini izlemek istemiyorum.Hepimiz ve her classı oynayan insanlar bu oyuna para ödüyor.Neden ben o adamı eze eze kesebiliyorum?? R.druidle hoplaya zıplaya dps kesiyorum bir git ya.

Geçen gün wowdan arkadaşlar benim eve geldiler.Ret palasıyla bg'ye girdi.Macro yapmış.Bom Bom Pow açıyor kanadı 1-2-3 e basıyor tek atıyor bazı insanlara.E şimdi hanginiz hem charınıza emek verip hem oyuna emek verip tek yemek ister?
Sosyal ağlarda paylaş

Vurmakla kalmıyor prot paladinler bir de 10 15k heal atıyor kendilerine çatır çatır.

Druid'le zaten zıplaya zıplaya sabaha kadar paladin feral falan kitelayabiliyorum, rogue, warrior, hunter vs. de uykumda bile keserim duelde. Mage'lere de sırf survival oynayınca asla ölmüyorum ama mage armor yüzünden kesemiyorum iyi mage'i. Bazen 1-2k ya getirdiğim oluyor sonra hop stun blink barrier evocation %1000, tek stun racial dibine koşcam da falan da filan.

Warrior oynadınız mı hiç bilmiyorum tabii de, son patchten önce 281dps warriorlar harici en iyi gearlardan birine sahip bir warrior'um vardı, 5v5'te denk getirince 3v3'te falan sweeping + bs çok keyifli evet ama 2v2'de bir esprisi yok zaten karşı taraf healer + melee değilse. Plate'lere arpa rağmen kayda değer birşey vuramıyorsunuz, clothlar da %90 shield up geziyorlar. Zaten mageler şaka gibi, spell reflect mekaniği yüzünden %90 cast frostboltta açtığım frostbolt reflect olmuyor çatır çatır yiyorum ya da %70 80'de açtığımda frostbolt yerine spellsteal ya da benzer saçma bir debuff yiyorum onun üstüne shatter combo beynime beynime geliyor.

Aynı şekilde shield wall da rmp'lerde tek bir dismantle'a bakıyor. Tam ahah nuke geliyor shield wall block diyorsun, "dismantle" BOM 30k combo.

@Wispy, son videoları izledin mi bilmiyorum ama 24k hp'li rogue 7-8k envenom vuruyor plate'e (kendi gözümle de gördüm, motwlu bear formda 700 resi feral druidimle 6.8k envenom yedim dün, ki adamda 178 dps toc10 daggerları vardı), warrior'umla 5k falan vurduğumda bayram yapıyorum ben. Kaldı ki bir de yeni düzenle rogue total dmg'ine instant poi ve deadly poi de girdi. 35-40hp'leri eritiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...