Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Haste mantığı dot ve hot için yanlış düşünülmüş bence max durationa (doğru olarak tick aralığına) doğrudan etki edeceğine max duration sabit bırakıp tick aralığını (Bununla birlikte sayısını) arttırsalardı çok şahane olurdu fakat pvp kısmında yine faillara gelme riski büyük tabi ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Oha yok artık ya.

Zaten double crit için RNG tanrılarının çıldırmış olması gerekli. Bir ability ancak bu kadar güzel sıçıp sıvanır. Bari oyundan kaldırsınlar şunu ya adam gibi beceremediler hala oturtmayı.

Lolcrawler said:

Scourge Strike can now crit only once. The Shadow portion of the damage cannot separately crit. We wanted to keep the double crit mechanic as a way of making Scourge Strike do more than just being an attack that hits for equal part physical and Shadow damage. The change just proved to be too bursty in PvP and provide too much sustained damage in raids. The Shadow portion Scourge Strike will continue to be increased by effects that currently boost Shadow damage.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Değişecek de nelerin değişeceği henüz belli değil. Büyük ihtimalla goblinin, worgenin atlamalı zıplamalı raciallerini dengeleyecek racialler getirilir diğer classlara da.

3 kere %70 koşan worgen rogue,2 kere blink olan goblin mage düşünemiyorum zaten :P Bu soruyu sormamın sebebi offical forumdaki WOTF nerfiyle ilgili bütün topicler ya siliniyor yada kitleniyor.Benim açtığım topicte kitlenmiş.Blizz umarım undeadleri gözden çıkarmaz.Undead şu oyunu oynama sebebim valla.
Sosyal ağlarda paylaş

Horde'un herhalde en çok oynanan ırklarının başında gelir undeadler.WOTF'ı 2 kere nerfledi adamlar bide.Önce 5 sn durmasını kaldırdılar şimdide bu.Para kazanmak için yaptıkları çok açık.En çok oynanan ırkı nerfle ki millet değiştirip para bayılmak zorunda kalsın.Longshanks'ın görüşüne katılıyorum.

Millet human'a geçiyor şimdi deli gibi.Blizz yeterince para kazansın every man for himself e bi nerf koyarlar tam olur.Expansion'da Worgen ve Goblinler'in raciallerinin en iyileri olması gayet doğal.Yoksa Blizz nasıl insanlara yeni ırkları açtırtıp lvl kastıracak yada race change le para bayılttıracak :)
Sosyal ağlarda paylaş

Phae said:

O zaman başka ırkı oynanabilir olsun. Altarnatifi yok undead rogue ve magelerin bana kalırsa. Anca şimdi bi troll artışı olur.

+1. Horde ta Mage yada Rogue açıcam dediğinde 2 ırk var en çok yakışan.Undead ve Blood Elf.O iğrenç trolle dötü kocaman orcla rogue oynanmaz.Benim gibi düşünüyor zaten insanların çoğu.Stormscalede bakıyorum lvl 20-30 rogue-lock ve magelerin %95 i yine undead.

Orc rogue satın almıştım s4 te.Oynamaz olaydım.Warriormu oynuyoruz roguemu belli değil vuruşlar vs.Kimse alınmasın plz midem kaldırmıyor özellikle trolleri.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...