Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Vampiric direk pvp buff oldu haste ciddi boostlayacak dmgı fakat dispel protection sorunumuz var ciddi.Bi ua dispel penalty ile vt kıyaslanınca acayip komik kalıyor.

PH cd outdated oldu artık 2v2 ninde pek bir önemi kalmadı 3v3 5v5 için çok uzun cd'a sahip.Ayrıca disarm efektif olarak sadece hunterda işe yarıyor çünkü geri kalan meleelerin hiç biri wpna gerek duymadan interrupt yada snare ile sizi oynatmıyorlar.

Fade bildiğin yalan sadece şanslı bi fearda işe yarıyor.

Şu kadarını söyliyeyim şu kadar yenilik getirdiler güya pvp için ama hiç biri o rng stunın yerini tutamaz pvpde.

Bu exp kabus gibiydi sp için cataylsmdende bir bok beklemiyorum reroll kesin görünüyor.

PS : Bu arada adamların umrunda değil yeminlen extra spec olduğu için heralde beta dönemi geldide aklıma tankları geçemiyordular dpsde LKDFJLSKDFJLSJDF arkadaş söyle bu lvling talentidir diye insanlar healer oynasınlar bari :P
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler şu MMR sistemi ne rezalettir bir anlayanınız varmı? 95-10 2v2 miz var ve 1600 ratingteyiz Rampage ta.Miglemeden önce Stormscale'de bu win losslarla dünya ratinglere çıkmıştık.Biz yenmekten sıkıldık adamlar rating vermemekten sıkılmadı arkadaş.Birazdaha böyle gitsin Mage imi bırakıcam sinirden.Kaç yüz maç yenmemiz gerekiyor 2k+ için çok merak ediyorum doğrusu.

Offical forumları okudum millet baya bir isyanda.Adamı arenadan soğutuyor ya.
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:

Vampiric direk pvp buff oldu haste ciddi boostlayacak dmgı fakat dispel protection sorunumuz var ciddi.Bi ua dispel penalty ile vt kıyaslanınca acayip komik kalıyor.

PH cd outdated oldu artık 2v2 ninde pek bir önemi kalmadı 3v3 5v5 için çok uzun cd'a sahip.Ayrıca disarm efektif olarak sadece hunterda işe yarıyor çünkü geri kalan meleelerin hiç biri wpna gerek duymadan interrupt yada snare ile sizi oynatmıyorlar.

Fade bildiğin yalan sadece şanslı bi fearda işe yarıyor.

Şu kadarını söyliyeyim şu kadar yenilik getirdiler güya pvp için ama hiç biri o rng stunın yerini tutamaz pvpde.

Bu exp kabus gibiydi sp için cataylsmdende bir bok beklemiyorum reroll kesin görünüyor.

PS : Bu arada adamların umrunda değil yeminlen extra spec olduğu için heralde beta dönemi geldide aklıma tankları geçemiyordular dpsde LKDFJLSKDFJLSJDF arkadaş söyle bu lvling talentidir diye insanlar healer oynasınlar bari :P

5367 gearscore lu sp var 4656 gear scorelu hunter priden daha cok dps yapıyor bu normal mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyleki toc hc 5man gear ve 1-2 parça ulduar itemlara sahip arcane mageim ile mainim olan spnin nerdeyse yaptığı dpse eşdeğer bir çıktı var.

İşin dahada komiği aradaki rotasyon farkı ile dps çıktısı o kadar farklıki maine geçtiğimde kendimi hıyar gibi hissediyorum.

Bu arada 2v2 shadowplay geri gelecek gibi görünüyor çünkü yanınızda daha iyi işler çıkartabilecek başka bi teammate göremiyorum. (affli/sp)
Sosyal ağlarda paylaş

Barathrum said:

Beyler şu MMR sistemi ne rezalettir bir anlayanınız varmı? 95-10 2v2 miz var ve 1600 ratingteyiz Rampage ta.Miglemeden önce Stormscale'de bu win losslarla dünya ratinglere çıkmıştık.Biz yenmekten sıkıldık adamlar rating vermemekten sıkılmadı arkadaş.Birazdaha böyle gitsin Mage imi bırakıcam sinirden.Kaç yüz maç yenmemiz gerekiyor 2k+ için çok merak ediyorum doğrusu.

Offical forumları okudum millet baya bir isyanda.Adamı arenadan soğutuyor ya.

Rampage'e hoşgeldiniz, 12-5 skorla 1654'ten 1590 küsüre geriledik geçen gün. Arkadaşlar da 1092 maç yaparak 1.8k oldular dün gece.

Öyle salak bir 2v2 ladder'ı var ki, 1500'ü geçince ya 1200 1300 rating'dekiler ya da 1.7k+ 2k'ya kadar uzanan ratingdekiler geliyor. Hangisine yenilirsen yenil 10 puan ve üstü gidiyor. Hangisini yenersen yen 10 puandan az geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:

Şöyleki toc hc 5man gear ve 1-2 parça ulduar itemlara sahip arcane mageim ile mainim olan spnin nerdeyse yaptığı dpse eşdeğer bir çıktı var.

İşin dahada komiği aradaki rotasyon farkı ile dps çıktısı o kadar farklıki maine geçtiğimde kendimi hıyar gibi hissediyorum.

Bu arada 2v2 shadowplay geri gelecek gibi görünüyor çünkü yanınızda daha iyi işler çıkartabilecek başka bi teammate göremiyorum. (affli/sp)

SP de sadece wand lvl 232 diger bütün itemlarım 245
hunterda 4 parca 226+ omuzluk 232 elimdeki crossbow 232 elimde 5 toc hc den polarm var 219 ve bu char mainim den yuksek dpslere cıkıyor ben neden sp ile oynamaya devam edeceğim oynamam için bi sebep göstersin bliz 3100 kusur sp raid bufflar la flaskla beraber 3500 e yakın sp 27-28 crit 400 kusur haste var tankın ustunde yer alıyorum sinir olmak işten degil, bakalım yarın ne kadar fark edicek.
Sosyal ağlarda paylaş

İyide ben çok daha radikal dps'ler görmek istiyorum aslında. Yani full support olması gereken bir class'ın dps meter'da alt sıralarda kalması neden bu kadar canınızı sıkıyor anlamıyorum. Shadow Priest'in dps'i bir mage/warlock'a eşit yakın değerlerde olması sizce de saçma olmaz mı eklediği raid bufflarla beraber. Yani Rogue kadar dps yaparsa Priest'ler neden raide Rogue alma ihtiyacı kalsın mesela...
Oyunda her karakterin rolüne göre bir dps dağılımı olmalı ve Mage/lock/rogue 3'lüsünün bu tabloda dmg olarak en tepede olması da çok koymamalı insanlara...
Ben shaman olarak hiç alınmadım zamanında alt sıralarda olmaya bugün de üst sıralarda olmayı yadırgıyorum o tablonun ortasıdır benim yerim ve hep orası olmalı...
Sosyal ağlarda paylaş

Support işi eskidendi, artık spnin verdiği mp5 buff'ı retri pala da veriyor elemental shaman da. Kaldı ki elem shaman retri pala falan gayet iyi dps yapıyorlar. Bugün belki en iyi supporter olan enhance shaman çok iyi dps yapıyor, keza dk da dps olarak supporter sayılmasına rağmen (neredeyse enhance shamanla aynı işlevi) top 3 falan oynuyor.

Shadow priestlerin dpsleri cidden komik ve cycleları da oyundaki en saçma ve cycle. Mageler bugün 2 tuşa basarak 7k civarı single target dps yapıyorlar. Tamam kafa kafaya gitmesinler de %10 cut denen şey 700dps'dir 1-2k falan değil yani. Hastele düzgün scale edemedi blizz. wotlk'un başından beri sp'i sorun orda.
Sosyal ağlarda paylaş

ne oyun mekanigi nede sp hakkinda bisi bilmeden gelip surda bik bik ediliyor gerci pvp basligi yazmiycam ama zor tutuyorum offical forumada actim benzer bi topic 2 ay oldu geldi adamlar iste buff bik bik var bi tane hc player yok bakiyorum comment yapanlara armoryden elinde 213lvl spectral kris flm lulz yani.
sorun su gear scale olmuyor 3k spell poweri olan bi sp 2k li bi magele esit dps yapiyor ee ben malmiyim o kadar ugrasayim ustelik rotasyon var kactimi yada bi dot erken refresh geldimi dps dusuyor x3 arcane blast misslz spamd degil yani.
buff dediginde ztn 3% spell hit pekte supportive bi yani kalmadi locklarda 13% inc spell dmg var 5% ISB aynı sekilde magelerde de var yani gecin su support olayini allasen verdigi buffta bi tanka yariyor fel hunter bile spirit verir yani cok dert degil
ulduar ilk ciktiginda fena degildi dps millet gear almaya basladi bende aldim aradaki fark 3-4k oldu toc geldi 5k yi gecti bazi classlarda bumudur normal olan hatta bench class oldum cogu heroic encounterda anub heroic sp bile almiyorlar 2 dot ve haste ne kadar efektik olacak bilmiyorum ama max 1k dps artar gibi t10 set bonusta cok promising duruyor.
onun disinda pvp icin shadow olupta wizard cleave olsun yada 2v2 yuksek rating e cikan birini tanimiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Rampage'e hoşgeldiniz, 12-5 skorla 1654'ten 1590 küsüre geriledik geçen gün. Arkadaşlar da 1092 maç yaparak 1.8k oldular dün gece.

Öyle salak bir 2v2 ladder'ı var ki, 1500'ü geçince ya 1200 1300 rating'dekiler ya da 1.7k+ 2k'ya kadar uzanan ratingdekiler geliyor. Hangisine yenilirsen yenil 10 puan ve üstü gidiyor. Hangisini yenersen yen 10 puandan az geliyor.

Abi şaka gibi Rampage.Bana en çok koyan Stormscalede'ki 2300 3v3 ü bıraktım dost hatrı ve gazıyla dünya para ödeyip charı ally yaptım ve migledim.Şimdi işin geri dönüşüde yok.Thrall'ı sırtından vurmanın cezası sanırım bu bana :D Bende 1092 maç yapıp 1.8k larda dolaşacak sabır yok valla.Charı güzel bir fiyata satıcam bu gidişle.Tam alışmıştım ally ve gnome mage e :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...