Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Dun aksam girdik arena rogue-disiplin pri, karşıya warior-disiplin pri geldi aynı anda hem benim rogue hemde war yattı.
Blades edge mi ne orda adam deli etti stunların etrafında dönüp duruyor en az 10 dk sürdü dönmesi sinir etti.
Bi ara ben resleyemeden o kendi elemanını resledi aldılar oyunu ,ee kardeşim 10 dk stunun etrafında dönmek nedir ben bu adamın serverında acıp kufur etsem haksızmıyım?
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Atıyorsun moonfire başlıyorsun dönmeye, dot bitince gene atıyorsun. Bu arada mage sürekli instant büyü atmaktan manasız kalıyor, adamın evosuna stun yada cyclone attınmı bitti zaten geçmiş olsun mage'e.

Edit: tabi insect swarm atmayıda unutmuyorsun.
sen o moonfire ile adamın ice barrierini kıramazsın canımcım
Sosyal ağlarda paylaş

Longshanks said:

deadwoll said:

Abi ben o sütunların etrafında dönerek mage kesiyorum resto druidle. Pillar yapmak casterlığın doğasında var, küfredemezsin ki.
nasıl mage kesiyosun resto druidle bana da öğret(frostsa)

1v1 duelde değil, arenada adamı manasız, ya da evocationsız yakalama şansın varsa kesiyorsun; moonfire + insect swarm atıp arkasından füzeyi sallıyorsun; shield kırılıyor zaten; üstüne arcane'den falan cs yiyip wrath cast ediyorsun, tekrar shield açınca tekrar füze... manası bitiyor bir süre sonra. (bitmezse yalan zaten)

Böyle kesmek için magein cd'lerini harcatmış olmak gerekiyor. Yoksa oynamayı bilen magei druid kesemez.

Druidin mage'e ölmesi de spell steallenmiş bir innervate'e bakıyor zaten, frostbite vs. kır nereye kadar; dayanmıyor mana.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...