Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

mulgear6 said:

abi sorun bi de şey
hiç bir şekilde yakalıyamıyorum ben rogue
gorsem bile aynı anda o da beni gormus oluyo ve her zaman ilk sapı o atıyo ben makromla spam yapmama ragmen
openerı verdigim anda genelde gg oluyorum healerım olmadıgı için
ki tüm talentlarım var görmek/görünmemek için + cloak ench
öff naapmam lazım ki görmek için rogueları onlar beni görmeden önce?

stealth sprint xD
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

abi sorun bi de şey
hiç bir şekilde yakalıyamıyorum ben rogue
gorsem bile aynı anda o da beni gormus oluyo ve her zaman ilk sapı o atıyo ben makromla spam yapmama ragmen
openerı verdigim anda genelde gg oluyorum healerım olmadıgı için
ki tüm talentlarım var görmek/görünmemek için + cloak ench
öff naapmam lazım ki görmek için rogueları onlar beni görmeden önce?

cloak enchantı var. onu yaptırdıgını tahmin ediyorum. engineer ve humanlara karşı biraz daha az gorulmeni saglıyor.

onun dışında şans cidden. kör bir şekilde dolanıyosun. sen arkan donukken adamın onune dusebiliyosun yani.

bi rogue ile aynı anda birbirimizi saplamıstık. ama diger partneri de roguedu adamın. ondan gg olmustum. benim salak partner durdu öle.
Sosyal ağlarda paylaş

cloak ench var yazmıstım onu da sanırsam demin
ya abi tamam şans diyelim
10 maçın 5-6 sınra gorunursun 1-2 tanesinden en azından görürsün di mi?
yok arkadas 10 kere rogue geliyosa (ki her 10 maçta 9 kere en az rogue geliyo) 8-9 unda yakalanıyorum 1 tanesinde filan mageim şansa buluyo
nedir bu ya
öff kafayı yiyicem
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Rogue vs Rogue'da

Openerı alırsan, cheapshot at 1 saniye birşeye basma bekle bakalım trinket atacak mı. Trinketlarsa blindı bas=GG Trinketlamazsa 1 mutilate atıp kidney'at bekle gcd'a yakalanmamak için mutilate atma, trinket atacaktır. Blind=GG

Openerı verirsen, kidneyi bekle - kidney attıktan sonra energy barını takip et, azaldığı anda bas blinda. Trinket attığı anda vanish CS

Başka kazanma yolun yok
çok güzel anlatmışsın repi bastım.
Sosyal ağlarda paylaş

Etik?? Abi biraz ağır bir kelime olmuş o. Yani evet hoş değil hatta eziklik olarak bile yorumlayanlar çıkacaktır. Ama etik olup olmamakla alakası olacak kadar abartı birşeyde değil.

Yani oyun ilk çıktığından beri sık sık rastlanan bir davranış şekli sonuçta. Hatta daha 3 gün önce alch kasmak için stv herb toplarken, düşük levelları kesip duran bir level 70 eleman gördüm. Direk corps camp yaptım adama yarım saat kadar.

Şimdi ordaki düşük levellara göre o adamın yaptığı eziklik. o adama görede belki benim yaptığım ezikliktir.
Sosyal ağlarda paylaş

vallahi ne bileyim hani 70 le 80 de belki pek düzeyli değildirdir de, 70 adamın hiç yoktan kaçma şansı var. oraya gelip 30 40 level arası adamlara tek atarak ne zevk alınıyor yada 100k kişi kestim horray diye sevinmenin ne anlamı kalıyor. valla birde gördüğüm kadarıyla adamlar grup kurmuş kesiyorlar. Öeh.
Sosyal ağlarda paylaş

ben warrioru kasarken arkadaşın rogue ile multi box yapıodum stealth olarak follow u veriodum warriora bulaşan olursa "alt+tab" yapıp bulaştığına pişman ediyodum..hehe tbc zamandında çok olay olduydu orda bu gibi, birbirini kesmeye başlayıp sonra arkadaşları topla mainlere geç adam çağır raid kur ordan yardır elemanlara, gazı çok al ordan stormwinde git.. zevkliydi :)
Sosyal ağlarda paylaş

STV kesinlikle World PvP'nin en zevkli olduğu yerlerden biridir, quest kasarken arkanı sürekli kollamak zorunda olmak muhteşem bir duygudur yahu. Paranoyak olursun hatta, koştururken tak diye damage alırsın, hemen ' elleh saldırıyorlar ! ' diye paniklersin, sonra bir bakarsın moblardan biri kovalıyordur falan. Ayrıca daha skillerin körpedir, daha çok çevre olanaklarını kullanmaya da dayanır PvP, rakibini moblara çekmeye çalışırsın vs vs. Hoştur STV.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...