Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Longshanks said:

kesinlikle akarsınız. demiştim sana, adam resmen yok ediyor. cd'siz beni yakaladı 1 spell lock 1 fear 1 deathcoil süresinde YOK ETTI.

Aynen ben de teke tek kalmıştım şu ortada su olan mapte. Eleman kite'lıyodu beni moonfire + insect swarm atıyodum. Moonfire'ı petiyle dispell ediyodu. Bi ara kutunun dışında bi yakaladı.

Deathcoil + fear + immolate + confligrate + chaosbolt + silence + fln filan geberdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten Wizard Cleave olarak geçiyormuş.

Shamanı bıraksan, Lock ağzınızı doldurur tabiri caizse. Tersi de geçerli. Lockun üzerine gitsen tek yapacağı immolate koyup backlash proc beklemek, 2 instantla yine 10k non crit vuruyorsun.

İki class'ın da minor CD'ları 10 saniyede doluyor, her chaos bolt potansiyel kill. Tek bir spellock+wind shocka bakıyor herşey.

Komik bir hale geldi bu oyun ya
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar 1-2 sorum olacak biraz bakındım forumda ama tatmin olamadım bi türlü yeni 80lediğim dk ile pvp yapmayı düşünüyorum şu an bglerde filan takılcam,nasıl bi talent kullanmalıyım unholy talentini beğenmedim plague bırakım kesmekten çok brust dmg vermek istiyorum ona göre bi talent build yapabilir misiniz?

savage set yaptım 6 parça ama hp'm çok az (18k) şu an. honor biriktirine kadar tavsiyeniz var mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

Druıd - Paladin - Hunter grubumuz olacak 1 haftaya. Deiştirmek zor olur herkes kastı artık :). Buna göre dru resto, pala retri, hunter da surv olacak gibi. Sizce nasıl bir kombinasyon? Bu grupla daha ıyısı ıcın nasıl bır talent dagılımı lazım? BG'lere başladık resi için ama tabi full değiliz hiçbirimiz :).
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

BİRİ BANA ROGUE VS ROGUE ÖGRETSİN KAFAYI YİYİCEM
teşekkür ederim

Rogue vs. rogue yaptığımda çoüu zaman ilk sapı atan kazandı :P

Kurtulmanın yolu cs + ks yer yemez hatta bazen cs'de trinket + blind/vanish+sap , gerçi cs'den sonra direk rupture geldiğinden genelde hide olmak zorlaşıyor, tick arasına denk getirip halledebilirsin yine de. Zaten trinket kullanıldıktan sonra herşey belli oluyor, dot'suz bırakma, stun'u ve senin kaçmanı sağlayabilecek herşeyi iyi kullan kesersin.
Sosyal ağlarda paylaş

Rogue vs Rogue'da

Openerı alırsan, cheapshot at 1 saniye birşeye basma bekle bakalım trinket atacak mı. Trinketlarsa blindı bas=GG Trinketlamazsa 1 mutilate atıp kidney'at bekle gcd'a yakalanmamak için mutilate atma, trinket atacaktır. Blind=GG

Openerı verirsen, kidneyi bekle - kidney attıktan sonra energy barını takip et, azaldığı anda bas blinda. Trinket attığı anda vanish CS

Başka kazanma yolun yok
Sosyal ağlarda paylaş

abi sorun bi de şey
hiç bir şekilde yakalıyamıyorum ben rogue
gorsem bile aynı anda o da beni gormus oluyo ve her zaman ilk sapı o atıyo ben makromla spam yapmama ragmen
openerı verdigim anda genelde gg oluyorum healerım olmadıgı için
ki tüm talentlarım var görmek/görünmemek için + cloak ench
öff naapmam lazım ki görmek için rogueları onlar beni görmeden önce?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...