Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Kenu said:

sunderleri up tutmak ayrıca switch yapma özgürlüğünü kısıtlayacaktır.

ben de böyle düşündüğümden kullanmıyordum düne kadar.
amma velakin battle/zerker stancelerde de kullanılır olmuş wotlk'dan beri, o bakıma hiç zorlamıyo yavaş yavaş atıyorum ms hamstring adamın üstündeyken 15 saniyede 1 falan.

ayrıca evet hotkeylerimin hepsine erişimim çok rahat. charge esnasında disarm falan mümkün evet.

nese antrenman bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

frost mage destro lock resto shaman.

frost mage le cc leri iyi konusup yaparsanız 2 target ı cok uzun bir süre cc de tutabiliyorsunuz rahatça. seduce ve poly değişmeli. Ama oynaması cidden çok zor. Lock oldunmu ilk hedef sensin zaten. cleave setup oldumu üzerinde cast etmek cidden çok zor o yüzden cleave setuplar için ilk 30sn i survive etmek gerekiyor paladin e warrior a dk a cooldownlarını harcatana kadar.

rogue destro lock healer daha rahat ama setup olarak. poison ın olması stun ın olması lock için daha büyük avantaj. rogue varken affli de olabiliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Warlock for luls ya.

Rogue'la kesemediğim bütün classları kasıklarımı kaşıya kaşıya kesiyorum.

Critlemeye başlayınca zaten saçmalıyor iyice damage. Immolate zaten 1.3k tickliyor, gidip chaos bolt conflag atıyorsun full resiliencelı targeta bu ikisi 16k critliyor. BG'de 13k crit görmüşlüğüm var chaosboltla ya, zerker alsam nolacak allah bilir.

İyi bir elemental shaman ve paladin varsa gelsin, transfer parasını bile ödeyebilirim 3v3'te akıcaz 2400 ratinglere : )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...