Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Retri de face roll resto druid de. Eskiden de OPlerdi druidler, buna karşı çıkamaz kimse. Lakin oynarken bir aksiyonları vardı arkadaş. Adamlar Tree form gözümün içine baka baka sürekli heallıyor artık. Cyclone atmak ayıp oldu çünkü atarsa CS yiyecek adam niye atsın ki? Gerek de kalmadı yani öyle böyle değil. Mana desen zaten bitmiyor mümkün değil. Eskiden biterdi druid paşa paşa gider pillar arkasında içerdi. Şimdi yok, otur treeformda, aç barkskini at innervate priest'in gözünün içine baka baka mana regen.

Komik class.

Retri zaten faceroll. Priestimiz eline ilk defa paladin aldı bir günde 2.2 cyclone. Lol diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Xunn 5on5 oyna, Rogue Lock Mage Disc Resto Sham oynuyoruz, Euro Comp türevi. İlk defa zevk alıyorum s2'den beri 5on5'dan.

Calling'i de ayarladık, 2 aylık Guild Wars tecrübesiyle 5ten geriye sayıyorum. 3te lock ve mage cast etmeye başlıyor Chaos Bolt+Shatter, hepsi aynı anda indiğinde 3 healer 2 dps'teki ret paladin'i bubble açmadan kesmişliğimiz var ahaha.

Warriora veriyorum dismantle'ı Shield Wall yok, spell reflect yok 10k shatter 20k chaos bolt+conflag yiyip yere yapışıyor.

Bu arada Fransızlar gerçekten kazma, 15 maç falan yaptık herhalde heriflere karşı 1 tanesi bile zorlamadı, inanılmaz dalga konusu olacak adamlar. Gladiator almak aşırı kolay olacak bu sezon. Takımın ismini de U got POWNED in Waterloo diye değiştircez
Sosyal ağlarda paylaş

3 yıldır druid oynadım hep feral oynadım ve her zaman resto druidlerden nefret ettim çünkü gerçek yeteneği feral belli ediyor.Xunn un dediği gibi 2-3 tuşa basarak heal spamlemek oyunculuk değil kaldı ki önceden treeform da cazip değildi arenada şimdi onuda düzeltmişler 2-3 tuşa basanlar arenada healerım diye gezsin sevinsinler diye :)
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır olay şu, druidi zaten ancak tree formdan çıkartıp kesebiliyorduk. Şimdi treeformdan çıkınca da armoru bufflı olacak. Caster formda da kesemeyecek dps druid eheh.

Mesela shaman paladin oynarken biz druid cyclone atmıyor çoğu durumda, paladin ona switchleyip parçalamasın diye. Şimdi öyle bir derdi de olmayacak. Aynı şekilde travel formda kaçarken de armoru bufflı olacak.

Yoksa zaten treeformun önüne geçemez imp. barkskin buffı çünkü deep resto talenti. Biraz daha low tier olsa kimse ağaç kalmaz zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Snefru said:

3 yıldır druid oynadım hep feral oynadım ve her zaman resto druidlerden nefret ettim çünkü gerçek yeteneği feral belli ediyor.Xunn un dediği gibi 2-3 tuşa basarak heal spamlemek oyunculuk değil kaldı ki önceden treeform da cazip değildi arenada şimdi onuda düzeltmişler 2-3 tuşa basanlar arenada healerım diye gezsin sevinsinler diye :)

6 sezondur resto druid oynuyorum. senin gibi ağlayanlarla, druidi 3 tuştan ibaret sananlara acıyarak geçti bu son 4 sezon.

şu 2-3 tuş saçmalığına bir son verelim isterseniz. bir resto druid olarak, arenada benim kullandığım druid abilityler şöyle;

lifebloom, reju, regrowth, nourish, swiftmend, nature's swiftness, healing touch, cyclone, entangle, tree form, bear form, enrage, bash, frenzied regen, cat form, dash, cat form opener(pounce, rake, maim), faerie fire, insect swarm, moonfire, wrath, starfire, barkskin, innervate, mark of the wild, thorns (evet bufflar da binded bende ve zaman/mana oldukça yeniliyorum dispellerden sonra), hibernate.

soracak olanlar için, insect swarm ve moonfire'ı glyphleriyle beraber kullanıyorum, moonfire'ı barkskinle değiştirmeyi düşünüyorum gerçi, glyph fiyatı ucuzlayınca.

hangi üç tuştan bahsediyorsun? bizden başka hangi sınıf bu kadar fazla ability kullanıyor?

oynamadığın bir classa spece, faceroll, op, 2-3 tuş demesi kolay, siz de oynayın sizi de görelim.

PS: bu sıralar kendi warrior'umu levelliyorum. son iki haftadır druid ile arena bile yapmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Druid cidden bir sürü ability kullanıyor da, kullanmayanlar da pvp yapabiliyor, tek fark bir druid 2.5k+ oynarken diğerinin 1.5k+ oynaması.

Druidi OP yapan az tuşla ya da kolay oynanması değil, yoksa resto shaman da 5-6 tuşla oynanıyor (totemleri clickliyip, harmful spellleri shift scrollla değişiyorsanız lol) Druid tüm classların CC'lerine bir şekilde bağışık, heallerimiz dispelleniyor diyorsunuz, dispellendiklerinde mana geliyor, healın büyük bir kısmı geliyor, dünya kadar da dispel resist mekaniği var. Sheep, hex, poi vs. hiç bir CC'yi yemiyorsunuz 3-5 manaya shapeshift var. Stealth başlıyorsunuz, "healeri baskı altına alma" olayı ortadan kalkıyor... Bu böyle uzayıp gidiyor.

Yoksa druid skill gerektiren bir class her specte.

(Hem shamanım hem druidim var, priest oynuyordum TBC'de de, bir tek paladinle healer olarak pvp yapmadım o kadar)
Sosyal ağlarda paylaş

druidin bağışık olduğu tek CCler, shapeshiftle çıkabildikleri. snare effectler, polymorph ve hex. bi de pre abolish ile wyvern stingden çıkabilirsiniz. bu böyleyken paladin ve priestin yaptığı gibi takım arkadaşımızı magic olan CClerden çıkaramıyoruz. bence bu gayet dengeli.

healing spellerimiz dispellenince mana kazanma diye birşey yok. sadece lifebloomdur mana veren o da spellin kendi özelliğinden 1 stack lifebloom 800 civarı manadır ve patladığında 400 mana geri verir. dispellenince de patlamış sayılır ve bu 400 manayı geri alırız. değişen hiçbirşey yok, sanki dispell edilince üstüne mana kazanıyoruz gibi konuşulması çok saçma.

doğru, çoğu maçta stealth başlamıyoruz kedi formda saplanmak yada stunlocka alınmak, ya da double dps nin burstüne karşı hotlanmadan çıkıp direk yatmak istenmediğinden.

druid, oynaması en zor sınıf demiyorum(warrior, mage ve rogue de oynadım, ve arada uçurum yok). ama 3 tuşa basmalık hoplayıp zıplamalık bir sınıf da değil (1500 ratingden söz etmiyorsak)
Sosyal ağlarda paylaş

1-Tree Form/Caster Form cast sequence macrosu
2-Lifebloom
3-Reju
4-Regrowth
5-Nourish
6-Swiftmend
7-Innervate
8-Barkskin
9-Cyclone
10-NS HT

Bearform feral charge olmadığı için yine çok etkili değil diye biliyorum.

Healing Touch'ı sadece NS'le atıyor druidler sanırım, ayrı bir ability olarak yazmak ne kadar doğru.

Neyse çok uzatmıycam, sadece bu 10 tuşu bindlı olan bir druid normal bir arena tecrübesi ve yine normal bir dk/war/paly'le çok rahat 2400+ ratinglere oynar.
Sosyal ağlarda paylaş

Shaman'ı kimsenin iplediği yok arena healing konusunda, 3 sayfadır shaman ile ilgili söylediğim şeyler yüzünden arenada efektif değil ne yazık ki. Üstelik oynaması en zor healer açık ara. Tüm abilityleri totemlere bağlı ve totemlerin dispellenmesi bile gerekmiyor, sağ clickle kırıyorsun sadece ahah.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...