Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

resto sham, muti rogue oynuyoruz.

fena setup değil, alıştıkça ve gearlar düzeldikçe aldığımız verim baya bir artıyor ama rogue'lu setuplar zorluyore.

mesela resto dru, rogue setupu geldi. resto dru'ya gitsem ben rogue olarak, diğer rogue benim shamana tecavüz ediyor. rogue'u alsam, druid çatır çatır heallıyor. (paladinli takımlarda mümkün olduğunca dönüp kickliyorum sonra tekrar dps'e switch ediyorum da druid olunca healer öyle bir şey de yok) ne yapmalı -.-
Sosyal ağlarda paylaş

dEaThMooN said:
Longshanks said:
bugün aynı takım 7 kere Ruins of Lordaeron da geldi. mage rogue :<

mage rogue'u yenmeniz lazım dru-war ile.
evet normalde yeniyoduk.
ama bu adamlar şöyle yapıyo
pre-hotluyorum ikimizi de. warriora giriyolar. heala devam ediyorum. bana blind geliyo. o an dayanamayacak gibi oldunca basıp trinketi çıkıyorum. sonra bana giriyolar bende 3 LB ve reju olmasına rağmen CS>KS>Garrote>CounterSPell>Arcane torrent>arcane torrent kombosunu kusursuz yapıyolar.
adamlar iyiydi bizden zaten 7 kere yenilmedik ama 4 tanesini aldılar sanırım. Benim sinir olduğum şey hepsinde aynı map gelmesi.
Sosyal ağlarda paylaş

Sonunda Warrior Druid Rogue Priesti geçti top 100 representation'da.

İşin komiği blind fear DR nerfi gelmese de geçecekti bence. Juggernaut nerf bile değil zaten.

Esas bomba haftaya başlıyor, top warriorlar alsın da ellerine hele T2 weaponları ondan sonra 5k MS leri yeriz afiyetle
Sosyal ağlarda paylaş

arcane mage ve warlock ( talent kararsizligi icinde ) arena ya basladik. arcane mage olarak dmg kusuyorum, bayag da iyiyim, ama warlock yanimda dmg olarak hic destek olamiyor. Su anda dot cu, ama fire dest e gececek en azindan dmg da destek olmasi icin.

nasildir mage ve lock ekibi ? healer lari rahat aliyoruz, onun silence eden pet i ve benim counterspell sayesinde.

kendimden yana hicbir sorunum yok, ama yanimdaki partner warlock icin tavsiyeniz ne olur, talent ve stil acisindan ?
Sosyal ağlarda paylaş

kim ne derse desin abi lock-pri'yi aşağı alıcak 2li benim gözümde hala ortada yok

priestim pve spec olmasına ragmen 11-1 ^^ ve gerçekten bu kadar rahat oldugu bilmiyordum, o 1tane kaybettigimizde Ring of Valor arenasından kaynaklandı (pet ve teleport çalışmadıgı için)..

pri mana burn çakıo ben mana drain sonrası laylaylom zaten ^^
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...