Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

hayır öyle bi yazmışki sanki 20 saniyede yeniliyolar. Tamam priestin mana sorunu druidden tabiki az bunu kabul ediyorum. Ama bilen rogue warriorun prieste gitmesine çok fena engel oluyo. Ve yaptığı damage de her türlü daha fazla warriordan. priest ve ben sadece heal atsak bile önce benim manam bitiyo kenu da bahsetmiş işte.

druidin armory
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:
Wispy said:
Longshanks said:
siz bu kadar kolay yeniliyosunuz yani? ahah

Lütfen armory link'i verir misin? Merak ettim, AHAHA.

Neden ?

Warrior Druidin, Ret Druidin ve DK druidin şu andaki haliyle priest rogue'un counterı olduğunu ortalama üstü her arena yapan insan biliyor.

Benim bu durumda "arkadaşlar warrior druid oynuyoruz, priest rogue geliyor bizi düz ediyor. Priest sonsuza kadar healliyor, druid healleri de çok yetersiz ne yapsam ki" diyen adama, Clearly Outplayed, oynamayı öğrenin demek yerine gidip rogue priest'in warrior druide karşı tek sağlam stratejisinin ne olduğunu anlatmışım. Sizin de genelde yenmeniz gerek diye eklemişim.

Aldığım cevap, "siz bu kadar kolay yeniliyosunuz yani? ahah"

Aslında söylemem gereken şey sanırım, warrior druid olarak priestten 1'den fazla mana burn yiyorsanız gerçekten çok çok çok kötüsünüz demek olmalıydı.

Yok ama gerçekten çok merak ettim ama armory'sini, belki warrior'ı kötüdür. Ratingleri de merak ettim, muhtemelen 2500+ RP'lere karşı oynuyorlardır falan.
Sosyal ağlarda paylaş

ya o kadar kısa sürede yenilmeniz imkansız demek istedim. 2 evasion 1 dismantle kullansan bile warrior o süre içerisinde direk off. combata siz efektif başlıyosunuz. priestin başta manası gitmiyo ki. ben o ara spamliyorum. fear ve mana burn yemesem bile( fearı genelde nitro boots olmadan yemek zor zaten) heallar yetmiyor abicim. DW RPnin counterı demişsin. AJ forumlarına baktım evet priest rogue lar ağlamış hep, ama druid warriorlara bakarsan onlar da RP lere ağlamış. yani kesin şu şuna üstündür diye bişey yok belki de ama hata kabul etmeyen bi karşılaştırma
Sosyal ağlarda paylaş

Pardon ama yanlış anlamışsın. Oyunun başında yatıramazsan birini oyun uzadıkça durum warrior druidin avantajına çalışıyor. Sonuçta kaybediyorsun. Priest ofansif oynamak zorunda, defansif her oyunda warrior druid kazanıyor. Ofansif oynayınca, ilk 30sn'de çok ciddi mana kaybediyor. Bu noktada dediğim gibi yatırdık yatırdık, yoksa 80% kaybeder RP.

Druid o karşılaşmada, özellikle ofansif oynamazsa defalarca içebilir, priest'in drinklerden alıp alacağı mana çok sınırlı. Evasion eskisi gibi efektif değil, overpower duman ediyor, tek olayı MS dodgeluyorsun işte, bu da priesti içmekten alıkoyuyor.

Priest'e tek su içirtme şansım ikimizde bir şekilde pillar arkasına geçicez, restealthliycez sonra ben warriora cheapshot kidneyshot dismantle atıcam da, priest orada mana içecek.

Bilen rogue da nasıl tutacak warrioru allahını seversen, nerfli halde bile 15snde 1 charge, sonra intercept sonra yine charge. Bladestormu açıyor tabi prieste chargedan sonra içeri girip vursam ben de damage alıcam, zaten peeleyemiycem, vurmasam druid 100%e getiriyor warrioru poison&damage olmadan.

Bir de bütün bunları druidin defansif oynadığını düşünerek yazıyorum, ofansif oynasa bir de cyclone/restealth/pounce vs vs düşünmek bile istemiyorum. Zaten gerek de yok ki
Sosyal ağlarda paylaş

Son olarak evasion artık TBC gibi süper bir ability değil. TBC sonunda evasion açınca ben 86% dodge ve 5% parry oluyordu. Şu anda overpower süpürüyor onu, dodge'um da 70% falan oluyor.

Her evasion Overpower spam demek, 1sn mi 2sn mi ne cd var , fazladan 50% crit chance. 3k 3k vurmuyor mu ? Ben artık evasionu warriora karşı sadece bladestorm'da kafa kafaya gitmek için kullanıyorum. Bir de MS kaybolmaya yakın penance gelecekse üzerime açıyorum evasionu.

Zaten normal bir warrior evasion varken priest lostaysa durmaz üzerinde rogueun.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:
Warrior Druidin, Ret Druidin ve DK druidin şu andaki haliyle priest rogue'un counterı olduğunu ortalama üstü her arena yapan insan biliyor.

Benim bu durumda "arkadaşlar warrior druid oynuyoruz, priest rogue geliyor bizi düz ediyor. Priest sonsuza kadar healliyor, druid healleri de çok yetersiz ne yapsam ki" diyen adama, Clearly Outplayed, oynamayı öğrenin demek yerine gidip rogue priest'in warrior druide karşı tek sağlam stratejisinin ne olduğunu anlatmışım. Sizin de genelde yenmeniz gerek diye eklemişim.

Aldığım cevap, "siz bu kadar kolay yeniliyosunuz yani? ahah"

priest rogue için tavsiye isteyen bendim, "siz bu kadar kolay yeniliyosunuz yani? ahah" diyen arkadaş başka.

senin tavsiyene de teşekkür ettim ve uygulamaya çalışacağımızı söyledim. clearly outplayed demek fazla yapıcı bir cevap olmazdı orada, zaten ben rogue-priest'e karşı zorlandığımızı, tavsiye istediğimi belirtmişim. sebeplerini de anlatmışım, mana burn veya fear'ın sorun olmadığını söylemişim, hatta oyunun nasıl geçtiğini kabaca anlatmışım, ordan, druid Op, warrior Op ye getiren arkadaşlar olmuş durumu. yok nasıl priest aynı anda hem dispell spam hem fear/mana burn/heal yapıyormuş. birden fazla mana burn yersem oynamayı öğrenmeliymişim.

bazı arkadaşların niye konuyla alakasız ve genellikle provakatif mesajlar attığını anlamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...