Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Öf biri bana resto shamanla nasıl arena yapacağımı anlatsın. Haftalardır maç vermekten bıktım, rogue/dk/warrior değiştirdim partner olarak ama hala rezilim, anlamadım, tüm partnerlerim noob oynadığım tüm takımlar pro olamayacağına göre bende bir sorun var diye düşünüyorum, anlamadığım interrupt ediyorum, hexliyorum, heal atıyorum, purgelüyorum tremor, grounding vs. aktif kullanıyorum; peki nerede hata yapıyorum? Var mı WotLK'ta resto shaman oynayan birilerinin videoları izleyecek video da bulamıyorum deli oldum cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

Az önce 2550 rating videosu izledim, adam ES'yi hunter'a atmış kendisi MS kullanıyor, bunu ben denediğimde direk bana nukeuyorlar ne cdleri varsa, ayakta kalamıyorum. Bir de pillar yapamıyorum anlamadım gitti, üstüne izlediğim videoda adam lb lava burst vs. ne varsa saydırıyordu, benim oynadığım class shaman değil mi diye sorguladım, bırak lb cast edecek zamanı lhw cast ettirmiyor adamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim anlamadığım, üzerimde ES varken bile rogue-mage gibi setuplar stunlockta kesebiliyorlar, adamda ES de yok. Hem izlediğim moviede shamana hiç dokunmuyorlardı neredeyse, sadece bir kaç pillar gördüm o kadar. Nefes alamıyorum, bu kadar mı kötü pvp yapıyorum shamanla anlamadım. Gerçi VoA sağolsun hiç bir deadly/hateful vs. düşüremediğim için badge-honor rewardlarla toplanmış kıytırık bir setim var sadece, 600 resi. yetmiyor sanırım.♠
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:
Benim anlamadığım, üzerimde ES varken bile rogue-mage gibi setuplar stunlockta kesebiliyorlar, adamda ES de yok. Hem izlediğim moviede shamana hiç dokunmuyorlardı neredeyse, sadece bir kaç pillar gördüm o kadar. Nefes alamıyorum, bu kadar mı kötü pvp yapıyorum shamanla anlamadım. Gerçi VoA sağolsun hiç bir deadly/hateful vs. düşüremediğim için badge-honor rewardlarla toplanmış kıytırık bir setim var sadece, 600 resi. yetmiyor sanırım.♠
o adama dalmamalarının nedeni daldıkça manasını doldurduklarını bilmeleri ancak diğer elemana dalınca shamanın manasıbitiyo. ayrıca 600 resi çok değil daha çok kasman gerenk
Sosyal ağlarda paylaş

Kasmam gerek de işte, şu koşullarda sadece VoA'dan alabiliyorum. Oradan da düşmüyor. Valorlarla falan aldım zaten 2-3 parça set. Non-set epiclerden de bir tek ring kaldı.

Şu latency düzelsin de bakalım MS ES olayı ne kadar farkediyor, eğer sırf o yüzden saçma sapan oyun kaybediyorduysam ayıp bana. Rogue'umu bırakıp shamanla pvp yapmaya karar verdiğim güne...
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:
Barathrum said:
Wispy said:
15sn de ölürsün

hahah.Rogue-Mage in aksiyonu 20 sn zaten ya.fazlası bozuyo

Daha kısa bile bazen. En hızlı 2 dps setuplardan biri zaten, aşırı mobil + cd patlatımıyla acımaz tek stunlockta yatırır.

Dk 4k 4k spamlamasa,rogue un içi bukadar boş olmasa 70 teki gibi dahada fazla sürer.2 gün önce charı accten acce geçirdim server aynı kaldı.Server nasılsa aynı diye arena team gitmez sandım.Oyuna girdim direk deadly omuzluğu almaya gittim ve ratinginiz yetersiz yazısını görünce yıkıldım.Neyse 1500 den açtık 2k ya vurduk dün gece.Sinir hastası olucaz az kaldı.1 sn ile oyun gidiyor yada alıyor Rogue-Mage.Leddera oynucaz dedik psikolojimiz kaldıramıcak bukadar stresi gibi gözüküyor.

Warrior chargeladığı gibi %20 hpm kalıyor,dk gelir 3 atar %20,retri palar gelir bi stun %20,frost mage 2 atar %20,feral druid gelir ayıda 3k 3k vurur.Yeter be kardeşim.Frost mage in ice barrier yada evo nerflenirse rogue-mage e gg.

Mage-Rogue oynayacak arklara duyrulur.Arkanıza healer alın huzura kavuşun.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:
Xunn gel frostwhisper'a rogue mage gladiator olalım.

Frostwhisper ne yahu, gel Frostmane'e, sadece 2v2 değil 3v3 rmp de yaparız. Haftalardır eli ayagı tutan rogue görmedim burada teklif edicek.

Priest Kaede ehah. Paticik guildı da eğlenceli gayet.
Sosyal ağlarda paylaş

Hiçbir zaman geç değildir bence. Kaede'nin işini bilen bir oyuncu olduğunu düşünüyorum, ve gelirsen çok iyi şeyler çıkar. Burada gerçekten rogue yok, aradım trial falan bile yaptım yok arkadaş hepsi robot. Guild desen hepsi pve. Sporeggar'da bile daha çok pvp vardı rogue bazında. o_O
Sosyal ağlarda paylaş

O değil de Retribution eskiye göre ne kadar kötü olmuş ya, bir de millet nerf retridins diye bağrınıyor. O kadar set kastım, yıllarca Retribution oynadım, patır kütür indiriyorlar retriyi yahu. Holy'de milleti resmen oynat, Retri olunca dökül. Anlamadım gitti.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya insanların ağladığı 5.5k frostbolt yemekken death knightlar 9k obliterate koyuyor. Garip oyun bu.

Zilyon tane petleri var, caster desen sallamıyorlar bir ton interruptla. Zaten plateler, damageları spell bazlı olduğu için diğer meleeleri dövüyorlar havada karada. 1v1'de alamadıkları tek sınıf Frost mage, o da pillar abusela çok rahat alınır.

Frost mage alamamalarının sebebi mobile olması, ice barrier ve iceblockla açtığı anti magic shield/strangulate'in etkisinin azaltılabilmesi. Ama bu arenada sökmez, hiçbir mage cdlerini dk bazlı harcamaz, harcayamaz.

Ama DK çok rahattır bunları patlatırken, çünkü her castera aynı haltı yiyor, bir çeşitliliğe yada özene ihtiyacı yok.

Uzun lafın kısası ihtiyaı olmayan çok fazla şeye sahip bir class DK.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...