Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Fin'in verdiği macrolar ve talent güzel yalnız eğer priest mage vs. oynuyorsan reflective shield alma sheepi bozuyor. Onun yerine 1/3 olan mental vs.ye ver.

Mass dispel glyphi yerine dispel ya da smite kullanabilirsin.

Priestli herhangi bir 2v2 setupı oynarken kendini healer olarak görürsen 1.5kya çıkman bile mucize olur, başta onu söyliyim. Sürekli ccye yardım edip burstün bir parçası olacaksın.

Mana Burn özellikle priest vs. priest healerlarda önemli. Aynı zamanda MB'yle mageleri de bozabilirsin baya. Paladinlere atmak gereksiz bir çok durumda, druid ve shamanlara da atacağın yeri bilmen gerekiyor; yoksa geniş geniş avoid ediyorlar ya da senin mananı bitiriyorlar boşuna.

Sonra statların hakkında bir kaç şey söylemem lazım, hastein çok az. Tamam biraz da oynama stiline göre değişiyor ama priestte gcd çok önemli 1.5sn gcdyle kanser olursun, en azından 400 falan yap hasteini.

Sheep'e swd atmak çok önemli bir şey bu arada ama çoğu durumda ya gcd müsaade etmiyor ya fear blind vs. üstüne sheep atıyor insanlar, o yüzden en başta alacağın pozisyona dikkat et, pillarlarla avoid etmeye calış sheepleri bunu yapamadığın durumlarda kullan swdyi daha çok. Eğer duel yaparsan magelerle sheep yememeyi öğrenirsin kolayca.

Eğer 3v3 5v5'te instant parçalıyorlarsa ya da 2v2'de warriorlar dklar 5-6snde kesiyorsa, bu ya senin aldığın pozisyonun arkandaki dps'in cc yapmasına müsaade etmiyor oluşundandır ya da arkandaki dps'in hatasıdır eğer her castine interrupt yiyip fail olmuyorsan.

Gerisini maç yaptıkça kaparsın zaten :P
Sosyal ağlarda paylaş

tipler icin teşekkürler, direkt mage gibi oynamaya basladim bende :F, bi de soyle bi sey var partner de biraz iyi olmalı heralde, lakin main chari ile(paladin) geldi ve 10 maçta 8 galibiyet 1 dc 1 malubiyet aldık. bi de bu gcd/haste olayı, kick'in interruptunu falan hızlandırıyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Bugun Arenada çok acayip bir bug oldu, daha önce kimsenin başına gelmiş midir? Sanmıyorum..

Biraz olayın öncesinden başlıyacağım..

Arenadan önce weekly yapıyım dedim reset fln gelicek diye. Toc10'a girdim ilk boss'ta wipe yedik. Release spirit'e bastım, sonra leave raid yaptım ve dungeon girişine koşup cesedimi aldım.
(Neden bundan bahsettiğimi ilerde anlıcaksınız..)

Neyse bunun üstünden yaklaşık 1 saat ya geçti ya geçmedi 5v5 yapmaya başladık arkadaşlarla. Yanılmıyorsam 4. maçta fln ki bu maçtan önce ölmüştüm bir kere. Ancak release butonuna hiç bastığım olmamıştı ki alakası var mıdır emin değilim.

Neyse fight başladı direk warlock stun + fear + deathcoil'in içinde kayboldum henüz 10. sn'de fln.. Ondan sonra arkadaşlar 4 kişi devam ettiler oynamaya .. 15-20 sn daha geçti, biri beni resledi .. Çok dikkatli bakamadım kimin reslediğine ama L ile başladığını nickin çok iyi hatırlıyorum ve bizim takımda nicki L ile başlayan kimse yok..

Direk bastım kalktım, kendimi fulledim karşıdan biri yattı bizim pala arkadaş yattı. Ben innervate + pillar'la 5-6k mana topladım ve burdan oyunu aldık asfdas ( MMR'ler 2.2k civarlarındaydı iki takımın da.. )

Ben yine de biri resledi bizden de typo bug fln oldu diye düşünüyodum. Herkes birbirine bok atıyo niye resle uğraşıyosun fln filan diye :D .. Neyse takımdan kimsenin reslemediği anlaşılıyor.

Sonra aklıma geldi.. Ben res'i aldığım an Toc10'un resmi çıkmıştı ekranda. Büyük ihtimal benim ceset orda bi yerde buglandı kaldı ve benim çıktığım raid'e giren kişilerden biri orda benim cesedi resledi :D
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

WG tokenleri bi de şu WG buff varken düşen shardlarla oluyor sadece honor transferi, yoksa ben priestle honor kasıp kasıp altları doyururdum :P
Shardlarla alınanları diger chara gönderebiliyormuyuz pride 500-600 tane hunter 1 k shard varda yeni rogue 80 ledim ona yollayayım bari honor itemlar icin 3500 gs ile 2 vurusta yerlerdeyimde
Sosyal ağlarda paylaş

Iıh yok, genelde işte wg marklar ve shardları biriktiriyoruz. 75k'yı geçince de gem vs. alıyoruz. Ha şöyle de yapılabilir, mesela 75kyı geçtiğinde bir item alırsın 68kya falan, sonra hemen wg qlarını etc. yapar ama vermezsin, sonra bir daha yeni patche kadar chara girmezsin. Patch geldiğinde de önce itemi geri satar yenisini alırsın, daha sonra questleri, markları ve shardları verir tekrar caplersin honoru gg.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...