Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Arena, BG, World PvP Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Longshanks said:

abi envenom atmıyodu yalnız 1-2 sezon önce roguelar ve hiç de ölü değildi. atanlar vardı da 3 daggerla swap bla bla yapanlar ki azınlıktaydı şimdi ipini koparan deadly wound geziyo.
abi tamam da karsına 36k hp'li warriorlar, 30k hp'li hunterlar, locklar falan gelmiyordu. ek olarak resilience da bufflandı. envenom yerine evis/rupture ile bitirmeyi denesen şu an madara olursun.
Sosyal ağlarda paylaş

ya zaten mesela priest, warlock gibi pasif damage reduct olan classlar çok yemiyor ki.

ki en çok warriorlara vuruyor envenom. adamlar pvp gear sacrifice ediyor arp için. 2k rating'li warriorlara çok 7k civarında envenom criti çıktı ama aynı ratingde bir warlock gelince 5.5k falan critliyorsun. diğer rogue'un üzerinde 5 stack deadly çok zor master poisonerdan dolayı. iyi mage'e zaten 5 stack tutmak maç boyu çok zor. mecburen evis ile bitirdiğin durumlar oluyor. dk'lar zaten 2 defa magic shell açıyor, if'si hede hödö kapatıyor o damage'i. dediğim gibi, oyunda o kadar abuk bir damage output varken oturup envenom op demek doğru değil bence.
Sosyal ağlarda paylaş

mage elemental shaman priest geldi bugün .. önce warrior'a nukelediler shieldwall açtırdılar .. sonra döndüler retri pala'ya 5.sn de bubble açmak zorunda kaldı ve kalmasıyla birlikte mass dispell'in ışığını gördü ve yattı ..

Priest'in tüm fight yaptığı tek şey mount + fear ve mass dispell ..

Dip not : warrior'ın 1.1k pala'nın da 1k resillience'ı var..
Sosyal ağlarda paylaş

Abartma konusunda ipin ucu kaçtı gibi? 1 kademe daha abartsak heralde şöyle bişi olacak,
*Warlock şadowfuri durationda kesti
*retlol 25k vurdu
*dk yanında ortaçağ veba salgını hiç kalır
*feral druid ayı oluyor kingtiger gibi armoru oluyor üstüne yeli ile cyclone felan atıyor fb tek okutuyobab
*hantırın peti beni sololadı hantır multikillshot attı
*mutilate 2.5k critliyor
*mageler çok zayıf
*priest surv çok düşük
*RPM güçsüz
*warlocklar çok güçlü (benmi yanlış gördüm yoksa warlock kasıp zoru görünce tekrar rogue/hunter/warriora dönen arkadaşlarmı diyor bunu(isim vermiyelim:p)
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:

Abartma konusunda ipin ucu kaçtı gibi? 1 kademe daha abartsak heralde şöyle bişi olacak,
*Warlock şadowfuri durationda kesti
*retlol 25k vurdu
*dk yanında ortaçağ veba salgını hiç kalır
*feral druid ayı oluyor kingtiger gibi armoru oluyor üstüne yeli ile cyclone felan atıyor fb tek okutuyobab
*hantırın peti beni sololadı hantır multikillshot attı
*mutilate 2.5k critliyor
*mageler çok zayıf
*priest surv çok düşük
*RPM güçsüz
*warlocklar çok güçlü (benmi yanlış gördüm yoksa warlock kasıp zoru görünce tekrar rogue/hunter/warriora dönen arkadaşlarmı diyor bunu(isim vermiyelim:p)

Açıkçası bu yazdıklarının çoğu doğru Regalyacım : )
Spellcleave ilk çıktığında warriorlar SF+Blanket silence'da yatıyordu 2 caster nukelerken. Chain critlemeye başlayınca bu duruma hala rastlayabilirsin.
Ret'lerin damage'ı tırt şu anda ama prot paladinler gerçekten komedi dmglar vuruyorlar şu anda
DK'ya pestilence'a birşey demiyorum, AoE damage'la efektif single target damage çok farklı şeyler pressure konusunda. Ayrıca 4 healer'dan 2si diseasleri çok kolay kaldırıyor(du)
Hunter damage hala retarded, hem BM hem MM için geçerli.
Bloodlust'lı Warlock'un kurduğu pressure çok fazla.
Sosyal ağlarda paylaş

rpm oynayanlar kaç senedir rpm oynuyor bilmiyorum ama zaten sadece tsg ye değil rpm için 3s te kapılar açıldı du bakalım bi gelsinler olayı yok ki.

Setupın zaten belirli bir şunu kesicez taktiği yok, her setupta her class kesilebilir, siz eğer vur ölsün mantığıyla single target gibbing kasıyosanız, omg pala cc lenmiyo, omg druidin manası bitmiyo, shit pala buble falan. Dolayısıyla tek silahı ofensif başlamak, maçlar 3. dakikaya giriyosa zaten rpm kaybediyor lamı cimi yok. Bu petli takımlar çılgınlığında da eskisi gibi pet kes reset şansı da yok, zaten artık arenalar da müsait değil.

TSG hata yapabilir ama rpm yapmayacak bu kadar basit. Yani sprint glyph ile de palayı da saplasın bi zahmet roguelar. Yani cyclone yiyen mage kısmını geçtim zaten. Priest de hurra diye middle of stage yapmıyosa rogue ve mage gayet güzel tutar 2 plate i.

Bir de rpm yi taşıyan mage demiş arkadaşların çoğu ancak bana göre priesttir ki, fightta pozisyon almayan priestlerin hepsi lolstorm strang. diye ağlıyor şu an. Bi arkadaş da gcd ye kalırsa ölür zaten demiş ancak rpm nin zaten en büyük defansı ofensif oynaması. Bırak ölmezsin, early pain at nolcak zaten mezara mı götüreceksin. Çoğu priest zaten focus alındığını anlayınca kafasını öne eğip terse kaçmaya başlıyo, bi roga yaklaş, shield at bi massdispell at, pillar zaten korumayacak artık o noktada, üstelik disc priestin mantığı belli, pure healer bi class değil.

Tüm bunlara rağmen tsg bariz üstün ancak yani bahsettiğiniz ratingler de 2.2k civarları ise o ratingde zaten scrublar oynuyo, ladderda rpmlerin equal skilled tsglere karşı şansı zaten çok az. Yani tsg rushlayıp öldürmese bile çok daha avantajlı ama bahsettiğiniz ratinglerde rushlayıp vuran tsg ye yenilmeyi hakettiğinizi düşünüyorum.

onu bunu geçin de 2.9k rating shadow priest rogue shaman var, az bi kısılıp kalmayın yeni comp.ar deneyin.

ps: yazım hatası çoktur hızlıca yazmam gerekti. Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

priest tabiki önemli. her setupta healerın verdiği anlık kararlar, aldığı pozisyon vs. kritik oluyor. ama kendi adıma demek istediğim RMP setupında maçın gidişatına yön veren mage oluyor gerek sheepi gerek novası gerek cs'i ile. çok yük var üzerinde, hata yaparsa kontrol eksik kalırsa ezip geçiyo TSG
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi diyorsunuz ya hata yapma şansı yok rmpnin diye, hata yapmasanız bile rng resistleyen bir mass dispel ya da kıytırık dispel, ne bileyim bir fear da rmpnin olayını bitiriyor. Çok maç biliyorum warr bladestorm açacakken lich bornelu dkya shackle resistlediği için mind freeze'den strangulateten kaçamadığım. 3k hpde açtığı bubblea instant attığım mass dispel ve ardından attığım 2-3 tane mass dispel daha resistlediği için kesemediğiz healer falan.

Yoksa oynanış olarak oyunun kontrolü tabiiki bizde oluyor, blades edgede vs. tabii ki rahatça avoid edebiliyorum çoğu şeyi. Ama bizim sarfettiğimiz eforun %10'ununu sarfetmeden bize karşı üstünlük sağlıyorlar.

Bir de setup değiştirme şansım yok ne yazıkki 3 arkadaş oynuyoruz rmp ama shaman warr dk yapmaya falan da başlayacağız önümüzdeki hafta falan.
Sosyal ağlarda paylaş

blizzard bu her sezon belli claslar op olur diger sezon nerfi yiyip bakarlar bön bön bu döngü oldu artık ilk sezon warrior yoktu resmın 0 dı class ulduar patchinde bi buffladılar şimdi terör estiriyor
Longshanks said:

kusura bakma ama skillerin resistlenip missliyorsa bu senin hatan. spell pen. ve hit caplemezsen tabi karşılaşırsın öyle durumlarla.

adam haklı dk lar nie spell pene hit kasıyor sen de kasıcaksın ya da aglamıcaksın resist olursa RGN ye kurban gidip blame yapmıcaksın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...