Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Argent Dawn

loop

Öne çıkan mesajlar

Hala oynamaya değermi diye konular açılıyor ya, bende hala AD rep kasmaya değermi diye sorayım.. İlk iki charımda eastern de sadece şöyle bi gezinmiştim. Şimdi yeni yaptığım karakterde AD rep le alınan epic itemlara sulandım.. Rep kasmaya değermi sizce . Yoksa wotlk de çıktı boşver yürü git mi diyorsunuz ?
Sosyal ağlarda paylaş

loop said:
lvl 60 la sololanıyorsa, ben 58 lock la rahat solo larım :) Fakat, merak ettiğim, bu kadar uğraşıp şu itemları almaya değermi?
neck,wrist, trinket, finger, dagger, bag

58 lock la orasını solo yapman imkansız gibi.. 60 ile de zor olur.. çok kalabalık bi mekan..

edit: zaten 58 olmuşsun.. git outland e, orada zaten bir güzel giydiriyorlar teğeden tırnağa..
Sosyal ağlarda paylaş

Evet ya pas geçeyim ben burasını.. Ama dün akşama kadar savage frond, core of elements, bone fragments kastım insignia alıcam diye.. Neyse satarız artık...
Peki bana item için önereceğiniz rep varmı outland de. İki tane 70 yaptım ama levelci adamım replerle hiç ilgilenmemiştim.
Sosyal ağlarda paylaş

loop said:
Hakikaten bende bu kadar uğraştım biraz daha uğraşayım bari.. Peki insignia ları nasıl topladın.. ben savage frond topluyorum her ikisinede çevrildiği için.. Veya önerebileceğin questler varmı ?

argent dawn trinketin üzerinde takılı olmadan insignia düşmez, strat yada scholo farmlarken onu mutlaka tak.
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:
loop said:
Hakikaten bende bu kadar uğraştım biraz daha uğraşayım bari.. Peki insignia ları nasıl topladın.. ben savage frond topluyorum her ikisinede çevrildiği için.. Veya önerebileceğin questler varmı ?

argent dawn trinketin üzerinde takılı olmadan insignia düşmez, strat yada scholo farmlarken onu mutlaka tak.

trinket takılı ama o scourgestone düşürmeye yarıyor sadece galiba, insignia da düşüyormu ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...