Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UI / Addon Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Karea said:

@ Ekvatoria

Ekvatoria said:

Ekvatoria said:

Gangren said:

Ekvatoria said:

ikinci bir desktop pc var sistem özellikleri şöyle;

Q6600 Core 2 Quad 2.4 Ghz
2 Gb Ram
Nvidia GeForce 8500 GT Ekran kartı

Şimdi tüm addonlar kapalı yanlızca bartender ve dbm açıkken bile 25 man raid yapamıyorum. Av zaten imkansız... Combat başlar ve 4 fps'ye düşer. Kare kare oynanmaya çalışılır.

Bu pc'mi iş yerinde kullanıyorum. Evimdeki pc de bu tarz problemler yok.
Sebebi hakkında bilgisi olan var mı ?

Grafik ayarlarını falan nasıl yaptığını söylemen lazım.
Bir de raid sırasında CPU ve ekran kartı sıcaklıklarına falan bir bak.

Grafik ayarlarını atlamışım evet. Full low'a çekiyorum resmen piksel piksel oynamaya razıyım o anda o derece :) Distanceyi sadece ortalara getiriyorum o kadar. Sıcaklık ayarına akşam bakıp ekleme yaparım. 1280 * 800 Wide screen win. mode da oynuyorum bi de.

Ekran ve cpu sıcaklıkları. 1.5 saat oynadıktan sonraki değerler. Anca 5 man fln yaptım. Raid yapamıyorum ki orada çekebileyim. Herşey kare kare kıpırdıyor. :)

Tabii raid esnasında yaptığım testlerde tüm addonlar kapalı sadece boss mod ve bartender vardı. Gene aynı... Pc'yi yeni kurdum bugün tüm driver ve zımbırtıları güncel.

http://img687.imageshack.us/img687/7024/tempsj.jpg

cpu fazla ısınmış - stok soğutma kullanıyorsan daha profesyonel bir soğutma çözümü ara bence

edik: 70 derece cpu için sınır bir sıcaklık, her an eline alabilirsin o işlemciyi

Öneri için tşkler. cvp çok geç gelmiş olsa da sorunu kökünden çözdüm. Oyunu bıraktım. :)
Sosyal ağlarda paylaş

yine bir add on arayışındayım. Bu seferki aradığım add on daha spesifik :) Üzerimde herhangi bir buff açıldığında buff 'ın adını kocaman ekrana getiren bir add on istiyorum ki 2 - 3 büyüm dodge veya chance ile 10 sn lik buff ile açılıyor ve ben bunları Pvp'de kullanmakta sıkıntı çekiyorum.

Var mı böyle bir add-on?
Sosyal ağlarda paylaş

yunusemre said:

yine bir add on arayışındayım. Bu seferki aradığım add on daha spesifik :) Üzerimde herhangi bir buff açıldığında buff 'ın adını kocaman ekrana getiren bir add on istiyorum ki 2 - 3 büyüm dodge veya chance ile 10 sn lik buff ile açılıyor ve ben bunları Pvp'de kullanmakta sıkıntı çekiyorum.

Var mı böyle bir add-on?

mik's scrolling combat text var
ses bile koyabiliyorsun bişeyler procladığında
Sosyal ağlarda paylaş

Huntard said:

Sadece şöyle bir addon arıyorum

BG'deyken Killing Blow yaptıgımda Ekranda kocaman yazsın KILLING BLOW yada HEAD SHOT gibi vede ufak bi ses cıkarsın.

eskiden böyle bişey vardı birdaha bulamadım.

var mı bilen?

Selam;

Lonny kullanıyordum ben çok ta gaz verici bir durum oluyordu pvp'de

Edit: Dota ve Unreal Tournament'ten duymuşsunuzdur zaten bu sesleri pek te yabancı değiller.

* First Blood! (1 kill)
* Killing Spree! (5 kills)
* Rampage! (10 kills)
* Dominating! (15 kills)
* Unstoppable! (20 kills)
* God Like! (25 kills)
* Whicked Sick (30 kills)
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle bir sorunum var. Eski uiyi ayarlarken tüm addonları updateledim birkaçı dışında. Ayrıca bu yandan akıp duran fel armor deli ediyor. Interface deki heal hedesi değil, nerden nasıl kapayacağım çözemedim. Cowtip kullanıyorum alakası var mıdır? Son olarak entera basınca yazı yazılacak uzun dikdörtgen kutu çıkıyor ya, onun yerini nasıl değiştiriyorduk. Vardı bir dalgası hep unutuyordum, bunca süreden sonra hiç hatırlayamadım ehe.
Sosyal ağlarda paylaş

ForteXorcist gg sanırım, kaldırıp saved variable'larını falan da sil onun, yenisini kur.
Fel Armor için de Mik ya da başka bi scrolling text addonu kullanıyosan fel armor'u ignore et ayarlardan, göstermesin. ya da heal treshold'u 1k'ya falan çıkartırsın , göstermez böylelikle.

chat box için de, chat kutusunu unlock edip kutuyu istediğin şekilde ayarlarsın işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Enterasan şekilde sct addonu yok ama karakterin soldan heal sağdan dmg akıyor yağmur gibi. Ayrıca dediğin şekilde olmuyor o chat olayı. Ben sadece chat penceresinden ziyade bu entera basınca "Say:" kısımlı bölgenin yerini değiştirmek istiyorum, chat penceresiyle sorunum yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok kullanmıyorum msbt, tüm addonlarımı tek tek kullandım ama yok herhangi bir sct addonum. Eskiden böyle bir sorun yoktu, normal, klasik blizzardın ki vardı. Eski ui mi direk başka chara c/p leyince çıktı bu problem. Neredeyse tüm sct addonlarının isimlerine baktım, yoktu hiçbiri benim addon listimde zaten.

Şöylede bir ss atayım belki kullanan biri falan vardır, kazara ismini farkederim de bir şekilde kapatabilirim.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...