Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

28 Days Later (2002)

Draven

Öne çıkan mesajlar

annadığım kadarıyla sinemada seyredenler üzerinde bıraktığı izlenim, vcdden falan izleyenlere kıyasla "daha az kötü" :-p[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?

[Bu mesaj Grudge tarafından 14 July 2003 18:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yok
bence filmde hiçbişi yoksa gayet başarılı bi atmosfer var.
oke germiyo ama
koca koca şehirler güvercinlere kalmış, sürekli bulutlu hava ama bi türlü yağmur yağmıyo filmin sonuna kadar, geceleri tek bi ışık yok ortamda vs...

boşluk olayını güzel yakalamış adamlar.[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?
Sosyal ağlarda paylaş

zombie falan denilince bende normal bildigimiz zombielerden sandım

meger adamlar sprinterları kullanmışlar zombie rolünde

o ne oyle ya her zombie kesin bi yüz metre rekoru kırıyodu

holywood filmlerinden sonra ingilizlerde sanırım kendi korkularını filmlere vurmaya başladı ( bütün dünya umursamıyo ingiltereyi allan adası bırakın takılsınlar der gibi ellerini bile sürmemişler )
Sosyal ağlarda paylaş

iş ilanı:
zombi filmi için figüran seçmeleri yapılacaktır.
her tipte amatör ve profesyonel oyuncu gereklidir.
Gereken belgeler:
sağlık raporu ve efor testi sonucu. (kronik kalp rahatsızlığı, astım, şeker ve benzeri hastalıklara sahip olanlar elenecekler, ayrıca adayın son 1 sene içinde de ciddi hastalık geçirmemiş olması gereklidir.)

adayların salı günü saat 06.00 da istanbulda olimpiyat stadında hazır bulunmaları gerekmektedirler. (koşu şortu ve koşu ayakabısı bulundurmaları kendi faydalarınadır.)

400 metre'yi "40" (kırk) saniyede koşamayanlar eleneceklerdir. barajı geçenler arasında ilk 20 figüran olarak alınacaktır...[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?

[Bu mesaj Grudge tarafından 14 July 2003 19:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grudge, 14 July 2003 19:10 tarihinde demiş ki:
iş ilanı:
zombi filmi için figüran seçmeleri yapılacaktır.
her tipte amatör ve profesyonel oyuncu gereklidir.
Gereken belgeler:
sağlık raporu ve efor testi sonucu. (kronik kalp rahatsızlığı, astım, şeker ve benzeri hastalıklara sahip olanlar elenecekler, ayrıca adayın son 1 sene içinde de ciddi hastalık geçirmemiş olması gereklidir.)

adayların salı günü saat 06.00 da istanbulda olimpiyat stadında hazır bulunmaları gerekmektedirler. (koşu şortu ve koşu ayakabısı bulundurmaları kendi faydalarınadır.)

400 metre'yi "40" (kırk) saniyede koşamayanlar eleneceklerdir. barajı geçenler arasında ilk 20 figüran olarak alınacaktır...[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?

[Bu mesaj Grudge tarafından 14 July 2003 19:10 tarihinde değiştirilmiştir]

yazıyı oku sonra yarıl..[hline]aente is alone on this way..
aente as known as banshee..
Sosyal ağlarda paylaş

bence film neredeyse kusursuzdu. germek, düşündürmek, üstünde konuşturmak. bunların hepsini başarıyla gerçekleştiriyor.

zombi ve atletik falan filan diyosunuz da arkadaşlar. kuduz hastalığı hakkında bir fikriniz var mı? ayrıca bu advanced bir kuduzmuş yönetmenin dediğine göre :)

cidden süper film. çok başarılı. gidin görün kesinlikle sinemada.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TheSilver, 15 July 2003 21:53 tarihinde demiş ki:
konusu bana ben efsane adlı bir kitaptan özenti gibi geliyor okuyan varsa aranızda.

evet!...
Kesinlikle Bende öyle düşündüm ilk başta ama kitabın sonundaki gibi bitmiyor dikkat ediyorsaN ;)
Bayağı bir benzetmişler BEN,EFSANE! kitabına..
Cool kitap..alın okuyun :p[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Sosyal ağlarda paylaş

komutan yemek esnasında bi şey konuşuyordu tam hatırlayamıyorum şimdi ama şöyle bir şeydi

"28 gün öçnce de insanlar birbirni öldürüyordu, 28 gün sonra da öldürüyorlar" orada çok fazla etkilenmesem de(ama yine de bir etki bıraktı bende) filmin sonlarına doğru jim in o adamın gözlerini parmaklarıyla deşmesini yukarıdaki sözle birleştirince(ki bu filmi seyrederken olmuyo pek daha sonradan analiz ederken fark ediyorsunuz) aslında ne kadar doğru bir teespit olduğunu anlıyorsunuz (ya da ben öylşe düşünüyorum)

onun dışında film fena değildi
öffllemedim püdfflemedim
çok fazla bir şey bulmayıo beklemedxen gittiğim için hayal kırıklığına da upğramadım[hline]
With their tanks and their bombs
and their bombs and their guns
In your head in your head
They are dying
The Cranberries-Zombie

[b]Bi de tıklayın da murada ereyim

[Bu mesaj raistlinn tarafından 17 July 2003 12:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

filmin sonu çok uçmuş bea,o kadar kumaş,yada esas oğlanın filmin sonunda piskopata bağlaması,gözler fln,sanki herif yıllarca komando eğitimi almış gibi hacamat edio millet,herifin gözlerine yaptığı şey,böğeek(spoiler olamsın die dikkatli yazıom:))ve o kadını kurşunu esas oğlandan nasıl çıkarıyo merak ediom,onun dışında film spr![hline]less talk,more glock!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...