Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MSN VS ICQ

lordgnr

Öne çıkan mesajlar

said:
-Mandrake-, 05 Nisan 2004 18:05 tarihinde demiş ki:
bende bu sene msn le tanıştım çok hoşuma gitti
sesli çet video konferans ggibi olaylarda hiç uğraştırmıyo tek düğmeye basarak yapabiliyosun,arayüzü de çok iyi bence
bide icq çıldırtdı yani cable da proxy den bağlanamıyoruz bi türlü
bende artık icq yu açmıyorum msn kullanmaya başlıyalı,ama çok komik hatalarda var

iste tek derdiniz proxy..
proxy olmasa da msn'e geçermiydiniz?
onu söyleyin bana..

msn'nin tek avantaji sesli, görüntülü chat..

ancak webcam'i olmayanlar için MSN, ICQ'nün parmahi bilem olamaz..

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 05 Nisan 2004 21:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

windows messenger'ı update eden bi benmiyim :P
ama sevmiyom
icq'da offline msj hepsine bedel
trilianda list import felam etmek lazım bi ara kurduydum ne yani her formatta onla mı oynıycam
msn dial uplar için , sesli görüntülü takılanlar için iyi gibi
yoksam icq rullz[signature][hline]Show No Mercy
Sosyal ağlarda paylaş

birde sunu goz onunde bulundurun icq senelerdir var msn ise daha yeni. Tabi kabul etmek gerekirse icq nun ozelligi daha cok. ama kullanis ve islevik acisindan msn cok daha ileride. zaten belki yeni surumlerinde dahada ek ozellikler gelir msn e nede olsa arkasinda microsoft var.[signature][hline]ICQ: 57557155 = Mesaj Gönder , Listeme Ekle
Lord GNR's Homepage

Lost Roses UO
Sosyal ağlarda paylaş

Msnde uzun süredir meydanda fakat başlangıçta icq kadar gelişmiş değildi.dolayısıyla fazla bilinmiyor ve kullanılmıyordu. sonradan yeni sürümleri geldikçe baya gelişti ve icq'u geçti diyebilirim. Msn ilk olarak mailinizi kontrol etmenize olanak sağlıyor size mail olup olmadığını bildiriyor. görüntülü veya sesli konuşma imkanı icqya göre daha gelişmiş. Zaten herkes icqdan dosya yollamada zorlanıyordur belkide yolluyamıyordur. Msnin en önemli özelliği dosya transferi. Güvenlik icqya göre gelişmiş mi gelişmiş. uzun lafın kısası msn e terfii edin rahat edin.[signature][hline]Icq : 162015742
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 05 Nisan 2004 21:32 tarihinde demiş ki:
iste tek derdiniz proxy..
proxy olmasa da msn'e geçermiydiniz?
onu söyleyin bana..

gecerdim... hatta gelen mailleri haber verdigini daha once farketseydim daha da once gecerdim hehe

1-1.5 yil falan oldu heralde msn kullanmaya baslayali cok memnunum valla... zaten minesweeper flags'de supercengiz bi oyun hehe[signature][hline]"Wir aber wollen die werden, die wir sind - die Neuen, die Einmaligen, die Unvergleichbaren, die Sich-Selbst-Gesetzgebenden, die Sich-Selber-Schaffenden." - F. W. Nietzsche[/b]
...a Dream for the Blind...
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...