Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Zombie plague world event

ArchangelTanwen

Öne çıkan mesajlar

bunu tasarlayanlar umarım cehenneme gittiklerinde çifte kavrulurlar o kadar diyorum. şurda 2 saat gircem pvp yapacam ne npc var ne bir yerden bir yere yürünüyor mecburmuyum lan. gerizekalılar ya dellendirdiler akşam akşam. gm'e de gerizekalısınız diye ticket attım hatta.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya tamam iyi güzel de insanlar sırf puştluk olsun diye milletin oyununu mahvetmek için yapıyolar bunu artık, questgiverlar npcler filan hepsi gitti, oyun felç olmuş durumda.

Bu haliyle çok kötü bence. Oyuncuları anti-scourge olmaya teşvik etmeleri lazım ya.
Ne biliyim mesela öldürülen zombi veya tedavi edilen player/npc başına Argent Dawn veya Argent Crusade den rep alsak 1 er 2 şer, "Burn the heretic! Kill the mutant! Purge the unclean!!!" diye dalarım ortama, en ön saflarda tırsmadan savaşırım. Ama bu şekilde öff yine mi ezikler zombilik saçıyo, yeter ama diye oyundan beziyorum, paladinlerin yüzkarası bir şekilde önümde zombiler cirit atarken izliyorum öylece. Oyunu çok kötü bi şekilde felç ediyo, bence bunu bi düzene sokmaları lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

işte o necropolisleri iblmemnelri yok etmece mi ne onlarla savaşmaca eventleri var onları yapın edin. Kaos havasını başka türlü veremezlerdi abi =) biraz lamerlik olacak içinde. Ve işin güzelli bunu infected olan playerların yapması. Yoksa dediim gibi önceden scourge ordusu gönderirlerdi npcleri pve yapardınız öle biterdi çok klasik bi world event olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:
nie irenç yahu

işte olayın konusu bakımından düşünün, plague yayılıyor herkes zombie ye dönüşüo, azeroth da büyük bir kaos var artık Northrende gidip bu işi "once n for all" bitircez!

konu olarak iyi güzelde biz zombi olup ölünce mezarlıga git geri gel baydı artık 2 gem satıcam 2 bi sey alcam yapamıyorum imdat ya..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...