Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Muro

progamer

Öne çıkan mesajlar

Geçenlerde "Zeynep'in Sekiz Günü"nü izliyorum, başroldeki Ali karakteri muazzam oyuncu, döktürüyo resmen. Bi araştırdım, meğer bu Muro'yu oynayan şahısmış. Pusu'da sakallı, kapkara bi adam, öbür filmde civciv sarısı kafalı, fırlama şeyin teki.

Pusu'yu seyretmiyodum, ama Muro'yu mutlaka izleyecem bu herif için.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne kadar seviyor yapımcılarımız herşeyin bokunu çıkartmayı be. Agresif, bela, örgüt sorumlusu adam gitgide komikleşti vadide, artık 10 sahnesinden 9'u komik (veya olmaya çalışıyor) resmen. Üstüne bir de dandik senaryolu film, gerçekten süper. Reklamlara da çıksın Muro-Çeto, karakter dejenerasyonunun son adımı ne de olsa, eksik kalmamalı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
DarKRideR said:
komik değil zaten,çok tutulunca halka birde burdan koyalım demiş olsa gerek yapımcılar.Gider yine izler millet,kazandırır hak etmediği paraları.

haketmediği paraları mı ? bu nasıl bir yargı anlamadım. ne kadar para hakedio o zaman bu adamlar söyler misin ?
Sosyal ağlarda paylaş

çok pardon arkadaşlar film endüstrisi sadece sizin zevkinize göre çalışmıyor. recep ivedik gibi film nedir abi, hakkaten düşünmeden yazıyorsunuz bazen. ZEVK işi bu, beğenmezsin, başkası beğenir. bunun niye polemiğini yapıyorsunuz anlamıyorum. nolacak bilmiyorum ki, salak salak felsefik, mesaj içerikli filmler sevmiyorum ben de. müzikal filmleri sevmiyorum, e nolacak? laf da atmıyorum yani seveni var demekki çekiyor adamlar. hangi film bir katkı yapmış halka, onu da anlamadım. godfather örnek olarak, kime ne katmış? ama gelmiş geçmiş en iyi filmler arasında gösteriliyor. komik de değil, gayet ciddi film. bazı çizgileri anlamanız lazım, herşey sizin etrafınızda dönmüyor, sen beğenmeyince kötü olmuyor yani. hayır kapasitesiz insanlar da değilsiniz, egonuz zarar veriyor size farkında değilsiniz.

sokakta görüyorum bazen, SÜREKLİ herşeyi eleştiren tipler, iki kitap okuyup siyaset kasan insanlar vs. olmuyor yani, o beğenmediğiniz inşaat amelelerinin sümüğü kadar değeri yok o düşündüklerinizin. farkına varın bence.

nefret kustum, balonum patlamadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Unbannable said:
çok pardon arkadaşlar film endüstrisi sadece sizin zevkinize göre çalışmıyor. recep ivedik gibi film nedir abi, hakkaten düşünmeden yazıyorsunuz bazen. ZEVK işi bu, beğenmezsin, başkası beğenir. bunun niye polemiğini yapıyorsunuz anlamıyorum. nolacak bilmiyorum ki, salak salak felsefik, mesaj içerikli filmler sevmiyorum ben de. müzikal filmleri sevmiyorum, e nolacak? laf da atmıyorum yani seveni var demekki çekiyor adamlar. hangi film bir katkı yapmış halka, onu da anlamadım. godfather örnek olarak, kime ne katmış? ama gelmiş geçmiş en iyi filmler arasında gösteriliyor. komik de değil, gayet ciddi film. bazı çizgileri anlamanız lazım, herşey sizin etrafınızda dönmüyor, sen beğenmeyince kötü olmuyor yani. hayır kapasitesiz insanlar da değilsiniz, egonuz zarar veriyor size farkında değilsiniz.

sokakta görüyorum bazen, SÜREKLİ herşeyi eleştiren tipler, iki kitap okuyup siyaset kasan insanlar vs. olmuyor yani, o beğenmediğiniz inşaat amelelerinin sümüğü kadar değeri yok o düşündüklerinizin. farkına varın bence.

nefret kustum, balonum patlamadı.

+15468462167
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...