Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tavsiye edeceğiniz bir rpg oyunu varmı

metinyap

Öne çıkan mesajlar

beyond divinity hariç olsun dediğin beğenmediğinden mi? yoksa oynadığından mı? ondan önce serinin ilk oyunu divine divinity var onu öneririm eğer oynadığındansa. yakın tarihlerden başka iyi hack&slash bilmiyorum.. (sacred'ı denemedim)

biraz eski olan throne of darkness var bir de, diablo 2'ye oynanış ve estetik olarak en yaklaşabildiğini gördüm hack&slash. zaten diablo 1'de çalışmış bazı kişiler yapmış, hem de japon mitolojisinde geçiyor, skeleton samurayları ki büyücüleriyle patlatıyorsun filan.. :)[signature][hline]Sam of Paticik - Lvl 9 Maydonoz - Çokbilmiş
Sosyal ağlarda paylaş

divine divinity çoğu kişi sevmedi ama ben deli gibi oynuyordum bir sıralar kesin oynanmalı arşivde kalsın en azından oda oyun[signature][hline]|apache the taksimetre|
have no fear,vlad is here! -vlad
Kapıyıı aç pencereyii aralaa geleceğiim rüyaalarıınaa.. -Freddy
allah allah deyip geçer genç osman..
Sosyal ağlarda paylaş

diablo ve rpg??
diablo 1 rpg ye benzese de 2 nin alakası yok
katıksız hack'n slash

eğer rpg istiyorsan
bg2 fallout2 kotor ps:torment nwn vampire the masquerade redemption

amaa eğer hack'n slash istiyorsan sacred, blade & sword gibi dandirik oyunlarla idare ediceksin. (sacred güzel demeyin berserk'e girerim walla)[signature][hline]Eldarion, FRP-Tr Oyun Editörü
http://www.frp-tr.net
Nobody is invulnerable, but some are unbeatable.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 27 Nisan 2004 00:23 tarihinde demiş ki:
Kesinlikle Nox !
Grafikleri bugünkü oyunlarla aynı seviyede, yüksek çözünürlüğe çıkabiliyor
senaryo kurgu atmosfer grafik ses herşey çok iyi
Diablo'nun en iyi alternatifi
tek kötü yanı eski olması.. bulmak sorun olabilir

+1
en güzel özelliği 3 tane senaryo olması.. mesela diablo'da amazonla başka , barbarianla başka questler yaptıgını ama aynı dünyada geçtiğini düşün.. buradada ayrı karakterlerle (wizard, conjurer, warrior) farklı senaryolar oynuyorsun.. hatta wizard'la warriora karşı oynuyorsun onların şehrine ajan olarak giriyorsun vs..
şiddetle öneririm çok eğlencelidir..[signature][hline]Godanilyum potanslarını kompleks parametrik impulsatörlerle güçlendirelim!!

[Bu mesaj Black1ce tarafından 27 Nisan 2004 22:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Temple plate elementel evil, nwn hotu multi veya bazı modülleri varki nwnnin hasta olursun öyle bir dünyaki onun bir sitesini bulim sana bak çok dua edersin birde,nox+1 diablo diğerlerini boşver bencem yada hbeni sarmadı diim[signature][hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
Raven Morthol ailesinden[Avaturk]
Osi Eudan [Raven Sardok] Archer Mage
------
Save me from the nothing i've become
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...