Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

THE WAIT IS OVER - 21st October LUCASARTS and BIOWARE invites you

lovecraft0Z

Öne çıkan mesajlar

projeyi yapanlara metour carpsinş hatta elektirik veya grid atilsin hemi X( wow mmus peh veya lorto daki gibi bi hikaye akisiymis suck
bundan sonra swg den ne ciksa oynairm lafini geri aliyom bundan sonra tek umidim swgemu... zaten grafiktede swgemu 10 basmis durumda suan :)
misgibi konuyu fransizlarin yaptigi gibi prates of tthe carbien e cevircekler
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:
ahahahah orasi oyle de, o heyecan olmali bence, bunlar sanki ders anlatiyo, allahin nerdleri. yalniz oyun iyi olucak gibi ama istedigimiz gibi olmicak gibi.

Oyun çok iyi olacak. En azından konusu iyi olur. Combat da bir şekilde olacak. öyle veya böyle. Fakat dediğine katılıyorum.

İstediklerimizden olmayacaklar;
1-jedi,
2-Craft,
3-House,

İyi bir quest sistemi olur. quest yaparken verdiğin kararlar seni karanlık veya aydınlık yöne sürükler. quest aoc deki gibi olur.
Zone lar olur aoc deki gibi. ama o kadar çok olmaz.

Tek merakla beklediğim. Craft ve house sistemi. Eğer azda olsa swg yi gözlemmeişlerse ve forumlarda kişilerin firkilerini alırlarsa çok güzel olur.
Jedi sistemi çok iyi olur. Jedi-Order -Consule olacağı belli.

Mesela Ranged (bh) ve crafter açarım. Ama alt prefession olarak mı açabileceğiz yoksa direk class lara mmı koyacaklar crafter mesleklerini. o da ilginç.

baya konu var. Adamların dediği gibi milyon tane jedi olursa. Bh lara gün doğar :)

Çok yanılabiliriz de...

Çünkü Bioware nin yapacağı en büyük proje !
Sosyal ağlarda paylaş

Çok fazla questlere bağlı olması da çok iyi değil. Quest le boğuşmaktan başka işlerle uğraşılmıyor. Aksiyon istiyorsan jk oyna demeyin. MMO olarak diğer arkadaşlarla aksiyon yapmak lazım.

En güzeli buydu. Herkes birbirine bağlıydı. SWG yi SWG yapanda işte bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Craft ve ev çok şahane olurdu. Şu ana kadar single playerda olabilecek şeyleri övüp durdular. Multiyi multi yapan kısımları güzel yapıp birde şenlikli ev, üretim vs. gibi şeyler ekleseler iyi olurdu. Ama beklediğimiz gibi bir sw gelmeyecek bencede. Değişik olacak. Güzel olmasını umuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

What kind of level cap do you have in mind?

James Ohlen: We are going to have a level based system, and we are going to have a level cap.

ve

Are you prepared for a world where there going to be hundreds of people clamoring to be Jedi and Sith?

Will you be encouraging players to take a look at other classes besides those two?

Yes and yes.

demişler adamlar bi röportajda :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...