Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

THE WAIT IS OVER - 21st October LUCASARTS and BIOWARE invites you

lovecraft0Z

Öne çıkan mesajlar

dün canlı yayın öle yazmıştı adam... yani taraf tutacaz ya... hem kötü olup hemde tarafsız olma şansı vercekmiş oyun... swg deki gibi taraflara katılmak sana kalmış... dier oyunlardaki gibi ben direk horde yada ally olcam die bişi yokmuş... ben dünkü adamın yalancısıyım...
Sosyal ağlarda paylaş

Faction olayı yine wow gibi Sith Empire ve Republic arasında seçim yapıyorsunuz. Yalnız iki tarafta da darkside yada lighside olmak size kalmış. Oyunun baya bi singleplayer içeriği var companion falan da alabiliyorsunuz, dark/light ayrımı orda farkeder.

Mandalorianlar olmaz oyunda, kotor1den önce yenilip dağıldılar zaten. Bu bide 300 yıl sonrası. Anca işte kotorlardaki gibi sağda solda hala mandalorianım diyen mercenaryler olur.

Kotor2de kreia'nın bahsettiği true sith empire republic space e gelmiş, sonra coruscantı yağmalayıp republici masaya oturtmuşlar. Oyun yine republic spacede geçer, sith empire karakterleri ele geçirdikleri gezegenlerde başlarlar. Compaionlar, hikaye bazlı oyun falan bi mmodan beklediğim şeyler değil o yüzden çok ilgimi çekmedi oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:
Faction olayı yine wow gibi Sith Empire ve Republic arasında seçim yapıyorsunuz. Yalnız iki tarafta da darkside yada lighside olmak size kalmış. Oyunun baya bi singleplayer içeriği var companion falan da alabiliyorsunuz, dark/light ayrımı orda farkeder.

Mandalorianlar olmaz oyunda, kotor1den önce yenilip dağıldılar zaten. Bu bide 300 yıl sonrası. Anca işte kotorlardaki gibi sağda solda hala mandalorianım diyen mercenaryler olur.

Kotor2de kreia'nın bahsettiği true sith empire republic space e gelmiş, sonra coruscantı yağmalayıp republici masaya oturtmuşlar. Oyun yine republic spacede geçer, sith empire karakterleri ele geçirdikleri gezegenlerde başlarlar. Compaionlar, hikaye bazlı oyun falan bi mmodan beklediğim şeyler değil o yüzden çok ilgimi çekmedi oyun.

mandolorian tribeları orjinal starwars dan 500-600 sene onesine kadar dayanıyor yahu benım bildiğim. iclerinde orjinal mandolorian ırkından kimse kalmıyordur tabikide sonucta kavram ayakta
Sosyal ağlarda paylaş

Forumdaki Yazıya Hitaben: http://forum.paticik.com/read.php?47,3622988,3653558#msg-3653558

Cuce said:
axedice said:

mandolorian tribeları orjinal starwars dan 500-600 sene onesine kadar dayanıyor yahu benım bildiğim. iclerinde orjinal mandolorian ırkından kimse kalmıyordur tabikide sonucta kavram ayakta

abi mandolorianların bi yerde işin içine gireceğinden emininm ben, old republic in en güzel yanlarından birini çöpe atmazlar
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:
Netcafe said:
olm bize güvenin fln diyolar ama ben nedense ortamda çok jedi olcağı için güvenemiyorum 13 yaş altı full gelicek gene a.q

baba baba jedi oldum baba bak dafdsfdsafasdf

adamlar jedi lar kestiği kestik, kesmediği kötürüm olacak demiyor yanlız. açık bir şekilde bir BH sw hikayesinde nasıl jedi ları öldürüyor ise burdada öldürecek, ölümsüz her classdan güçlü jedi olmayacak diyor.

oyunun başında direk jedi başlamak yada en azından padawan şeklinde jedilığa doğru ilerlemek, holocron gibi bir saçmalıkla ilerlemekten çok daha iyi. her karaktere değişik bir hikaye olayını başarırlarsa inanılmaz güzel olur.

Kotor oynadım. Ama bende daha iyi bilen ve oynayan vardır. Adam da force var ama sonradan hissediyor. İlerleyen zamanda lightsaber ini yapıyor. dark/light seçiyor ve ona göre hikaye derinleşiyor. Bu şekilde olacaktır. Öyle tahmin ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Star Wars kronolojisi itibariyle, Mandalorianların asıl bahsinin geçtiği zaman, Revan'ın zamanları. Yani kökleri, temelleri bu oyunda olmaz, öyle bir zaman dilimini konu almıyor çünkü oyun. Ancak, oyunda nasıl KOTOR'dan bir çok karakterle dolaylı olarak karşılaşacaksak, Mandalorianlar hakkında da bu tip bir gelişmeye rastlayabiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Asıl bahsinin geçtiği zaman demişim, Mandalarionların taa Ulic Qel-Droma dönemlerinin içinde yer aldığı, baya kapsamlı bir tarihi mevcut aslında. Ama dediğim gibi, bu oyunda öyle aman aman bir Mandalorian tarafı beklemek yanlıştır bence, ama quest / item gibi alanlarda rastlanabilir tabi ki.
Sosyal ağlarda paylaş

tabe 300 küsür sene geçtiği için biçok karakter gübre olmuş olcak çoktan :P

öle "ahaha 300 sene önce Pazaak oynarken nası vermiştim ben bunun eline(oyun kağıtlarını) diebileceğimiz çok karakter olmıcaktır ehue, ama ben HK-47 yi görmeyi bekliyorum şahsen.
Sosyal ağlarda paylaş

Cücenin dediği doğru tabi, clone savaşları öncesi mandalorian savaşları bile oluyor sw yakın tarihinde ama old republic zamanında malachor V yenilgisinden sonra seçilebilir ırk olarak mandalorian görmek zor. Bide adamlar açıkça belirtmişler Sith Empire ve Republic diye iki faction olacağını, mandalorianlar ikisinin de buyruğu altına girmez. İlerde üçüncü bi faction? Çook düşük ihtimal. Zaten öyle yeni faction falan getiren mmo oldu mu hiç?

T3-M4 u kesin görürüz gelmiş geçmiş en iyi droid çünkü (evet R2-D2dan daha iyi heh), ama asıl HK-47 ı bekliyorum ben. Biowareın minscden sonra en sevilen karakteri oldu eleman.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...