Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ironbreaker

Venator

Öne çıkan mesajlar

Acikcasi , 2 tarafinda birbirine yakin sayida ( fg vs fg,10-9) gibi ve duzenli setup gruplarinin oldugunu dusundugumuz zaman su bunun mirrorindan daha iyidir bu cok imbadir bu kotudur demek pek dogru olmaz kanimca.Ancak 1 e 1 yada 2vs2 gibi durumlarda ortaya cikar diye dusunuyorum.
Tabi item destegini de unutmamak lazim
Sosyal ağlarda paylaş

dün lvl 16 sorc ile morgain temple da idim. elinde shield olan bir lvl 20 IB beni tapınağin arkasına doğru çağırdı adeta peşinden gittim. canı azdı. lolol dur şunu kesiyim diyerekten başlayan fight ta hemen hemen hiçbişi yapamadım. öldüm!! ne buza sokabildim ne bir snare atabildim. level farkından mıydı yoksa çok iyi zamanda mı disable yaptı anlamadım. 3 kez tapınağın arkasında buluştuk ve hep kesti beni lol.

IB acasım geldi ama order oynamak istemiyorum. BO acacam en yakın zamanda.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben BO ve IB ye aynı gözle bakıyorum ki BO oynuyorum su an lvl 14. melee classlara karsı dayanıklılıgı cok salam e casterlara karsı tabi zayıf kalıyor ama olması gereken de bu zaten.
en cok hosuma giden de witch elf gibi, wp iken işkence cektigim classları (tabi su an dest oldugum için aynı kini witch hunterlara duyuyorum:) ) çok rahat kesebilmek. dün bi witch hunter tek yakaladı beni daldı ama sümük gibi yapıştırdım yere yarı hp ye bile inmeden heh. aynı şeyi sanırım IB lerde witch elf lere yapıyodur:p
Sosyal ağlarda paylaş

neden sorc ile solo dener ki bir insan? frost mage sanıyor bazı arkadaşlar sanırım. bana gelen IB görünce direkt tabanvay, bana sırtını dönerek kaçan IB görünce tam yol nuke.

"kendini tanı, düşmanını da tanı, yoksa 100 savaşın 100'ünde dayağı yersin" demiş sun tzu. (:P)

ha ayrıca tam tersine kalkan takmayan IB daha rahat, bir defasında tor anroc'ta order tarafındaki adaya düştüm. ufuktan da benden yüksek lvl IB bana doğru koşuyor ama şansıma DM 100 ve hp & moral neredeyse full. besmeleyle başladım nukelemeye, adam lavlardan filan tam atladı üstüme ben en son morale nuke'ünü de çaktım yattara. başka da teketek IB kesmiş değilim heh

adam kalkan taksa zaten dmg vurmasına gerek yok backlash öldürecek beni o ölmeden önce.
Sosyal ağlarda paylaş

Yolda birine vursa gene ölürsün ;)
savaşırken iyice çoşuyor +200 Willpower falan basıyor kendisine ve arkadaşına bu bile feci fark ettiriyor.
Benim şuan 33de %70 corperal resistanceım var
block ve distruptdan bahsetmiyorum bile :P

Ama geçen gün %130 block açmışken karşıma bir sorc geçti.
Block Block Block , adam kendi üstlerinde yukardan saydırmaya çalışıyor. En son aşağı indi geldi elindeki ile vurdu damage
öldüm gülmekden hehe
edit: Ben ekran karşısında öldüm gülmekdende sonra o oyunda öldü :P kazara elindeki ile beni öldürdü zanneden falan olur ekliyim ;)

Nasıl kıl oldu ise ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Azar azar oynayabiliyorum. Dün level 18 oldum. Dün oyundaki en güzel anımı yaşadım, paylaşayım. Level 16 iken tek elli mavi elite silah ödülünü alayım diye dwarf chapter 6'da public quest yapıyordum. Bahsettiğim PQ destruction/order ortak quest'i ve kampa çok yakın.

İki tane devasa orc kardeş (ikisi de level 14-15 black orc herhalde) yanyana bizim cüceleri kesiyorlar. Ben de rvr bölgesinden gelmişim saldırılabilir durumdayım. İkisi de turuncuydu saldıramıyordum. Gittim yanlarına yapıştım. Biri sanırım AOE bir hareket yaptı, kırmızı oldu. Saldırmaya başladım buna. O da bana girişti. Diğeri kararsız kaldı bir süre. 10-15 saniye sonra o da saldırmaya başladı.

2v1 savaşırken level üstünlüğüm saolsun birini indirdim. İkincisi baya hırpalamaya başlayınca bizim kampa kaçayım dedim. İki adım yol zaten. Onun yaklaşık 1500 hp falan var. Benim hp düşmüş 300'e. Baktım yetişemicem, bir tane 1200'lük HOT potion kalmıştı onu içtim. Hp düştü 50'ye can çekişiyorum. 50 - 100 - 50 - 150 - 100 .. falan derken kampa iyice yaklaştım. İçeri giremeyeceğimi anlayınca adamı yavaşlattım. Düzgünce pozisyon alıp adamı kampa fırlattım. Tam basket oldu adam 10 tane guard'ın arasına uçtu. Adam orda zıplaya zıplaya kurtulmaya çalışırken ben zevkten dört köşeydim. HOT potion saolsun 400-500 hp'ye çıktım. Tekrar giriştim son hamleyi de ben vurdum. Adam da sinir krizleri geçirmiştir herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
Belkide şu oyunda en nefret ettigim karakter şu IB.(Bir WE olarak)Kesemedigim tek karakter oyunda arkadan da gelsen sagdan da gelsen hikaye ara sıra 2H olanlar oluyor onları az bir canla alabiliyorum fakat 1h+s ölmüyorlar işin enterasan tarafı atacklarıda fena degıl yanı biraz abartmışlar sankim xD
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...