Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Mentalist

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

Sezon 5te Lorelei kardeşini öldüren adamı ararken bi tane lavugu da hastanelik etmişti adam komada hastanede yatıyordu Jane her gün ziyarete filan gidiyodu. Bob Kirkland da bu adamı uyandıktan sonra sorgulamadan öldürdü. Bob Kirkland madem Rj arıyor neden sorgulamadan adamı öldürdü ya da sorguladı mı ben mi yanlış hatırlıyorum? Eğer Bob RJ arıyorsa öldürmedeki mantığı ne?

Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

aklima gelmedi degil o.. ikizim var ve uzundur gormuyor bilmiyorum rj ile beraberdi vs dedi. bence o olayda olduren ikizi. cok mantiksiz diger turlu.

katılıyorum. çünkü orası çok havada kaldı. kirklandın ölüm şekline bakacak olursak o adamı öldürmemiş olması lazım. ikizinin öldürmesi çok muhtemel. hatta biraz fantazi ama kirkland yerine kardeşi kendini feda etmiş( rj için bilgi sızdırma ve yanlış yönlendirmeler yapmak için ) ve kirkland kaçırılmışta olabilir. kirkland ölümünde ne direndi nede tutuklanınca kimseye bilgi verdi. gerçekte kirkland olsa bişiler söyler konuşurdu. en azından vurulmadan önce adam kardeşim nerde lan diye bağırır iki küfreder. rj un listeyi bilmesini bu şekilde açıklayabiliriz. jane in oradaki fake listeyi yemiş gibi yapıp gerçek kişileri o listeden buldu.

Sosyal ağlarda paylaş

İlk defa bir bölümde cinayet çözmediler, ciddiler anlaşılan bu konuyu bağlamakta. Şahane bölümdü.

6.6

Red can o üçünden biri çıkmayacak gibi, kirkland'ın ikizi teorileriniz doğru olabilir. Ama önümüzdeki bölüm de bitmez bu, sezonun kalanına yayılacak bir arayış için yeni bulgular çıkacak herhalde.

Sosyal ağlarda paylaş

İsyanım var 6.06

beynim almıyor yahu yeter artık. Yazılan bütün teoriler martins avradının söyledikleriyle çöküyor. El sıkıştığı ve arkadaş olmadığı biri, bunun yanında birbirlerine çok benzediklerini de biliyoruz. O listede jane en çok stiles ile benziyor. İnsanları kullanabilmesi yönlendirmesi falan. Ayrıca sahip olduğu imkanlar suçlarını gizlemesi için uygun. Bir baktık noktalı dövmesi ve suçları işleyebilecek fiziksel kapasitesi yok. şişko fbi ajanı yüksekten korkuyor ama emir alarak çalıştığı belli. Şerifle bertram güzel ıslık çalıyor ama şerif yüksekten korkmuyor falan eeeeh. Yeter ya isyanım var.

Sosyal ağlarda paylaş

Şişman polis güzel dedi aslında geçen bölüm içeride buyuk bir organizasyon var dedi ama RJ falan demedi sadece tiger tiger dediler. yani RJ ile alakasız veya rakip bir organizasyon bence bu.
Tiger tiger ilk kez nerdekullanılmıştı dizide? RJ mi kullanmıştı? Eğer öyle idiyse ve ileride bu polisler organizasyonunu yakalatmak için dediyse güzel kurguymuş derim.

Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Şişman polis güzel dedi aslında geçen bölüm içeride buyuk bir organizasyon var dedi ama RJ falan demedi sadece tiger tiger dediler. yani RJ ile alakasız veya rakip bir organizasyon bence bu.
Tiger tiger ilk kez nerdekullanılmıştı dizide? RJ mi kullanmıştı? Eğer öyle idiyse ve ileride bu polisler organizasyonunu yakalatmak için dediyse güzel kurguymuş derim.

ilki bu değil miydi? önceden hiç tiger tiger gelmiş miydi? sam'in dediği de bundan sonra diye hatırlıyorum. http://www.youtube.com/watch?v=ns_DWnqrEdI

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...