Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rapidshare premium kolaylık tutorial

Baggio

Öne çıkan mesajlar

arcane fdm de listendeki dl lara sağ tık yapınca " start downloads automatically" die bi seçenek var o tüm dl larda açık mı?

bide aynı anda indirilebilen dosya sayısını atıyorum 3 yaptıysan 3 ten fazla indirmio hiçbişekilde :p anca shift+t ile en tepeye atıcan o zaman otomatik başlıyor,

ama eğer herhangi bi dl a stop sonra start diyince resume etmiyorsa bilemiyorum bende ediyor çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de bir Cryptload kullanicisi olarak duydugum memnuniyeti anlatamam.

komple linkleri secip (eger kisaltilmi$sa soruce a bakip) cryptload a copy paste ediyoruz, olay bitiyor. oyle tiklamayla falan ugra$amam..

hatta bi sure sonra, sadece source tan tum sayfayi copy paste etmeye ba$ladim. premium nasil olsa, aban..

ha bir de linkleri check ediyor. ayrica linksave.de gibi bazi koruyuculari da goruyor komple aliyor icindeki linkleri, secure lari acmakla da ugra$mami$ oluyorsunuz. yeterince cool.

ve hatta megaupload, netload, uploaded.to nun da linklerini destekliyor. Ama premiumsuz o saglayicilari cryptload ile kullanmayi pek sevmiyorum, checkerlari auto pass leyemeyebiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:
Baggio, bu addonlar Mac'te de calisiyor mu sorunsuz?
Gunde 5-6 GB dizi cekiyorum, speed download 5.5 kullaniyorum ama linkten direk start download yapamiyorum, c/p ediyorum. Tum sezonlari c/p etme gibi bi sansim var da yine de kastirici bisey hafiften.

Bi de ne sorucam, diyelim boyle 100-200 tane rar arsivim var. Bunlari sirayla extract edicek bi program var mi, winrar'a sirayla 100-200 defa dosya gondericek yani? yoksa yazmak lazim lan iyi is cikar.

Pent denedin mi sen addonlari? Eger calistiysa bende uygulamayi dusunuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle bir sıkıntı var; böyle çok fazla link attığımda illa ilk 5-6 linki çekiyor, son 2 tanesine %99'da stop ettiriyor, kalanını 17 küsür kb olarak çekiyor. Sonra ben tüm kalan linkleri elle çekiyorum.

Beni delirten kısım başta 160 küsür partı sıraya dizdiğimde çatır çatır çektiydi. Kendi kendine böyle sıkıntı yaratması nedendir? FDM kullanıyorum ama FlashGet te yaptı aynı sıkıntıyı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
bu denilenleri yaptım,

hatta 2 gün güzel de dl yaptım takvimi ayarlayıp. ancak bu gece aynı şekilde 04.00 da başlasın diyerek koydugum 40 kadar rapid linkini sadece page olarak indirmiş 13.4kb, kocaman bir fail oldum fdsg. nedir sorun, eksik?

indirmem gereken linkleri seçip "Download Selected with Free Download Manager" diyorum, saati şifreyi vs yazıyorum olmuyor. kafayı yiyicem.
Sosyal ağlarda paylaş

Alakasız ufak detay; Happy Hours 3'te başlamıyor mu? Hala 2:00 CET ise bizde 3:00 oluyor, boşa kota yedirme :p

Ben formattan beri IE'yi çalıştırmadım bile bu arada, ama öyle bir sorunum yok. Direk FDM'de "Login is required" diyip premium user-passımı yazıyorum oluyor, anca link öldüyse vs. sorun oluyor. Hayret yani.

FDM güncellesene Masq, nolur nolmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

ben aynı sistemi getright ile kurmuştum format öncesi
şimdi senin önerdiğin programı deneyeyim dedim, lakin şunu gördüm ki her seferinde şifre yazmak zorunda kalıyoruz galiba.

get right'da "rapidshare.com dan ne çekersem çekeyim şu şifreyi kullan" tarzı bi kayıt yapabiliyorduk.
bunda yapamıyor muyuz?
Sosyal ağlarda paylaş

Normalde bir kere yazdığın zaman "hatırlıyım mı abi bunu" diye hemen sorması lazım, daha önce sorulup da "Don't suggest saving any passwords" demiş olabilir misin kazara?

Öyle yaptıysan da Site Manager var menülerin bir yerinde, oradan o ayarı değiştirebilir ya da direk Rapidshare.com için kullanılacak user/passı ekleyebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...