Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kurtlar Vadisi Pusu 3. Sezon

Dragonmax

Öne çıkan mesajlar

Red said:
bakışlarından tanıdım daha once hangi dizide filmde falan oynamıstı bu ya :)

kızı tam olarak hatırlamadım ama gerçekten başarılı :)

yaban gülü diye bi dizide daha önce ben hiç görmemiştim

ayrıcaaa;
2001 türkiye güzeli ikincisi, 2001 avrupa güzeli üçüncüsü bayan ve Çelik'in töre şarkısın klibinde oynamış
ismi Hatice Şendil
ciddi ciddi araştıdım farkındayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:
Dizideki en iyi oyuncu muhtemelen Muro zaten :p

(Oyuncu yanlız, karakter demiyorum yani.)

Hüseyin Avni Danyal - devlet tiyatrosundan biliyorum
Musa Uzunlar - tiyatrocu
Can Gürzap - tiyatrocu, yönetmen
Osman Wöber - tiyatrocu, sanırım istanbulda bir tiyatronun başındaydı adını unuttum
Selçuk Özer - tiyatro olayını bilmiyorum bir çok filmini izledim

fln filan bunlar varken muroya sıra gelir mi bilmiyorum. ekibin büyük çoğunluğu tiyatrodan gelme.
Sosyal ağlarda paylaş

Osman Wöber bir ara devlet tiyatro başkanıydı yanlış değilsem.

eskiden hele, laz ziya olsun hüsrev ağa olsun baron olsun kılıç olsun iplikçi nedim halo vs vs bütün önemli karakterler devlet tiyatrosu mensubuydu. şimdi biraz düştü kalite ama mesela memati eskiden o kadar iyi oynamazken şimdi muhteşem oynuyor.

misal bulut da evlet tiyatrosundan.
neco iyidir.
oyuncu kadrosu necati şaşmaz ve onun çakma sevgilileri dışında(ki özgü namal muhteşem tiyatrocu ve oyuncudur) kolpa insanlar oluyor. Oyunculukları severek izliyoruz genelde. Geçici karakterleri kolpa seçiyolar onun dışında çok kaliteli
Sosyal ağlarda paylaş

elaidi said:
Osman Wöber bir ara devlet tiyatro başkanıydı yanlış değilsem.

eskiden hele, laz ziya olsun hüsrev ağa olsun baron olsun kılıç olsun iplikçi nedim halo vs vs bütün önemli karakterler devlet tiyatrosu mensubuydu. şimdi biraz düştü kalite ama mesela memati eskiden o kadar iyi oynamazken şimdi muhteşem oynuyor.

misal bulut da evlet tiyatrosundan.
neco iyidir.
oyuncu kadrosu necati şaşmaz ve onun çakma sevgilileri dışında(ki özgü namal muhteşem tiyatrocu ve oyuncudur) kolpa insanlar oluyor. Oyunculukları severek izliyoruz genelde. Geçici karakterleri kolpa seçiyolar onun dışında çok kaliteli

en büyük tiyatroculardan birisini unuttunuz ;

atsız karaduman
Sosyal ağlarda paylaş

ya belli bi firmayla anlaşmışlar o getiryio esclade falan diil ya bilindk bişe değil ve ahım şahım bi arabada değil onlar fuatın araba güzel tabe.

bu bölümü begendim ben sanırım ya abdulheyle memmati bildigin kavga ettiler ya sonunu izleyemedim gerçi arabayı durdurdu sonra noldu haberim yok mematinin hanımı fuat yiyo gerçi akşam simidi gibi zuhuada tünel sahnesi flashback yaptılar gene çok başarılı değildi açıkcası belli yani ölmiycek herif hiç şaşırmadım ben :)

Sosyal ağlarda paylaş

o degilde

hersey cok aleniyen oluyo be kardesim.tunelde biseyler olacagi zaten 2+2=4 tu yani.onuda gectim arabanin ustune hadi o roket iniyo,ondan sonraki arabanin ustunde cikan duman komedi otesi.gercek olmadigi okadar ortada,hatta okadar ortadaki araba ile birlikte 3 metre yuksekliginde bi duman yogunluguda hareket ediyo.ha bide okadar adam egitiyolar,tunelde bisey misey yaparlar diye bi tunel oncesine kurulmuyolarda,illa tunel sonrasina kuruluyolar bunlarda.tam salak yerine koyuyolar yani her seferinde 2 taraftan birini.buda acaip baydi mesela

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...