Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kurtlar Vadisi Pusu 3. Sezon

Dragonmax

Öne çıkan mesajlar

pusu dan önceki senaryo pusuya 115 basardı zaten. aslan bey olsun bir laz ziyası olsun çakırı olsun terteresi olsun, hatta erdalın deli babası olsun her karakteri izletiyordu diziyi.şu an ki pusunun karakterleri yanına yaklaşamaz. şu an diziyi götüren bir murodur bide arada yalçın bulut-memati diyalogları. yani aksiyon sahnelerine bakıyoruz polat mekana giriyor ne bir siper almak ne bir taktik vs. karşısında göya eğitimli iskenderin adamları full otomatik silahlarla polatta sanki görünmez kalkanlar varmış gibi oraya buraya sekiyor her sıktıkları kurşun , polat keklik avlar gibi yürüyerek indiriyor adamları teker teker. polatın sahnesi çıktımı genelde ilgimi kaybediyorum diziye.

senaristler ne halt yapıyo bilmiyorumda çok saçma gidiyor pusu başladığından beri dizi.
Sosyal ağlarda paylaş

ya hakkatten ben de çok zamandır bi teknoloji eksikliği hissediorum, hiç hoşuma gitmiyo. böle uydu takip, numara izleme, telefon bulma, sokak kameralarından izleme.. bunnarı da istioruz. hem yapması pahalı şeyler de diiller. her bölümde en az 15 dk bilgisayar başında masa başında bedavaya kapatabilirler ve gayet de zevkle izleriz. artı son bölümde mematinin adamı iskender geldi diye haber vercek, ÖKÜZLER adamın telefonunu açmadılar. yuh be dedim. lan hüsnün de telefonlarına bakmıyolar kimsenin telefonuna bakmıyolar, artık adamlar kendi kendilerine ayaklarına geliyo olmazki bu kadar.. TELSİZ KULAKLIK kullansınlar abicim operasyon baskın vs yaparken sıktı artık bu. Anlık olarak haberleşsinler. Ayrıca ne bilim polatın mekanında bi operasyon merkezi kurulsun. Tamam polat artık kimseye güvenmiyo orasını anlıyoruz, ama elbet bi helal süt emmiş bilgisayarcı vardır bu ülkede. Bi vatan sever polat ve adamları mı.. İskender çok daha profesyonel çalışıyo. ha tabiki daha pro olucak, adamın sistemi bunun üstüne kurulu ama polat da çok körü körüne gidiyo. Biraz daha teknoloji, biraz daha bilgi işlem haberleşme diziye acayip bir hız ve heyecan katıcaktır. bakınız "24" mesela. Asıl kahraman hep kahraman, ama teknolojinin dibine vuruyolar. (biraz farklı örnekler sayılır asma gerçek bu cnm) sonuçta 2008 deyiz. Biraz bilgisayar uydu kullanılması polatın karizmasını ve kahtamanlığını öldürmez geride bırakmaz.

ayrıca muronun telefonda hüsnüye "lan cosmosun delisi" derken bunu polata sölemiş olması yardı beni ahah..

bir de nedendir bilmem ama, dizide herkesin başını bağlamaya karar verdiler. memati çok amatör yapıyo bu gönül işlerini, polat hadi neyse edepli adaplı ama abdül ne iş kardeşim, ne sisnsi ne pis çıktı o da ahahah. polatı iskender aldı herkes hastanerde vs derken iki arada bir derede adama sultanla köyde aile kurdu kendine lol..

du bakalım nolcak..
Sosyal ağlarda paylaş

o konularda yazmaları için az birikimleri olması gerekiyor, senarist arkadaşlar komplo konusunda fln gayet iyilerde casusluğa geldimi iş yada teknolojiye eksik kalıyorlar yeni bir senarist alsalar bu konularda bilgili süper olur dizi gider yurt dışına bile satarlar. kim alınabilir mesela hmm ben olurum ya süper de yazarım anasını satıyım askdaskld
Sosyal ağlarda paylaş

kurtlar vadisini hep savundum.en çok para harcanan görüntü kalitesi ile bile en kaliteli dizi.ama cok baydi ya.yani iskeder buyuk baydi beni.kırmızı kitaptaki ilk gorev buydu.ama çok uzadı.diğer gorevler kim bilir ne kadardır.ilk başlarda böyle 4 aile falan hani ilgi çekiciydi.ama bi isknder buyuktur gidio.o onu öldüremez o onu elinden kaçırır

tamam necati şaşmaz bolum başına 70 kagıt alıo.dizi daha 5-10 sezon gider.ama iskender ölsün pls
Sosyal ağlarda paylaş

kesinlikle saçmalamaya başladı
yani nerden uzaksat diye şaşırdı adamlar
toplanıp izlerdik o bile keyif vermedi artık
üzerine konuşılacak muhabbet edilcek sahne yok
aksiyon hiç yok saçma saçma dag tepe gidiyo adamlar
o deli muhabbeti çok baydı 1- onu ölsün
2-muro tayfasıda ölsun baydı artık cidden ben gülmiyorum artık muhabbetlere filmide çıkcak mis gibi 5 aralıkta o herif dizide olmasın bence
3-iskender dışında diger bilmemneoğulları falan hiç aktif deil onlarda diziye katılsın artık
tek güzel nokta
yenge dfsfds

Sosyal ağlarda paylaş

bLackcha0s said:
bu bölüm zaten çok saçmaydı. Polat alemdar koskoca adam şekil yapıyor. Trafikte kitleniyor. Altında 4x4 iki tümsekten geçemeyip dağ tepe yürümeye çalışıyorlar.

arabayı geçtim bi telefonla helikopter indirtemiyorsan yemişim öyle mafyayı.

Tümsekde falan değildi çitler vardı araba geçemezdim, helikopter indirene kadar oraya yürümek mantıklıydı. ( diye düşündü heralde senaristler )
Sosyal ağlarda paylaş

Garager said:
Gidip 24 izlerim daha iyi bence.

"Gidip Hint sitcomu izlerim" der gibi söylemişsin, kıyas kabul etmez ki yani ikisi :p Bir 24 bölümünde 3 vadi bölümü kadar gelişme oluyordur herhalde, biri 40dk. biri 90-95dk. olmasına rağmen. Böyle dandik bir senaryosu da yok en kötü sezonunda bile, birsürü Emmy aldı etti.

Bu bölüm

Yok delisi var da kestirmeye gir diyor, sonra telefonun şarjı bitiyor, sonra 5 dakika dediği yol 20 dakika çıkıyor, orada da telefon çekmiyor, Muro da satıldı sanıp İskender'e teslim oluyor falan.. Bu kadar tesadüfi aksaklık senaryosunu en son Sahte Kabadayı'da görmüşüzdür heralde anca. Sonu hariç hakkaten çok kötü bir bölümdü.

Sosyal ağlarda paylaş

ya adam 3184713984132 tane mermi attı 1 kere bile mermisi bitmedi.deli muhabbetide iyice sıktı artık ve mümkünse halo dayıda ölsün artık onu göstermeye başladıklarında direk başka kanala geçiyorum.birde önceden polat karşısına birini alır devlet hakkında çok güzel konuşmalar olurdu artık hiç olmuyor çok severdim ben oysaki :( muro ya ise artık gülmüyorum iyice baydı ölsün artık tamam rolünü iyi yapıyor ama baydı artık be.dizi iyice brazilya dizisine döndü önceden perşembe günleri sokaklar bomboş olurdu felan ama artık o hava yok malesef kv de
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...