Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Parfum icin tavsiye ..

Uzun

Öne çıkan mesajlar

212

Okuldan çıktım gidiyorum.Minübüsteyim.Arkamdaki kızlar yok lacoste yok tommy yok 212 diye konuşuyorlar.Bi tanesi sordu.Parfümün nedir diye.
212, senin ismin nedir dedim bende
....

ciddiyim. Kullanmayın ama artık allahaşkına ya.Dunlop gibi oldu herkeste var.

bide hep telefon numaranı sormadık diyolar.

yazında On Ice kullanıyorum.
Netten al ucuza geliyor. www.strawberrynet.com
Sosyal ağlarda paylaş

Kanımca parfümün önerisi olmaz, güzel ama bilinmeyen kokular kullanmak en idealidir.

Çok bilinen kokular insanlara çok fazla iyi ve kötü anı hatırlatır, ki kötüleri hatırlaması bile iyileri değersizleştiricektir. İyi bir şeyler hatırlıyorsa bile başka bir sevgili ya da bir dost olabilir, kişinin hayatındaki yerinize göre sizde maziden insanları arayabilir. Ve büyük ihtimalle hayal kırıklığına uğrar, ilişkiniz garip bir hal alır, ya da biter.

''bu koku bana şunu şunu hatırlattı'' diye aklından geçirmesi bile size karşı önyargı edinmesini sağlayabilir insanların.

Ama koku hafızasıyla alakalı olarak durumun şiddeti artıp, azalabilir.

Herkes için aynı mı bilemiyorum tabii, kimimiz için tamamen saçmalık bile olabilir bu bahsettiklerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Afush said:
Calvin Klein-Crave öneririm.Erkek arkadaşım kullanıyor bence çok güzel kokusu ve bildiğim kadarıyla bütün gün kalıyo yani.
Bi de Jean Paul Gaultier diye bi marka var şişesi mavi erkek silueti şeklinde,o da iyi bence,hem güzel kokuyor hem kalıcı.

aynen calvin böyle yürürken kokorca misali koku yayıyor. ve cok güzel kokuyor.
parfümleri takip eden tiplerde atlıyor hemen calvinmi calvin mi diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...