Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bekaretini 1 milyon Euro'ya satıyor.

oper

Öne çıkan mesajlar

axedice burada açıklamak istemiyordum ama sen istedin malesef.
geçen lan party de "abi senin yanaklarda amma kırmızı hehahe" diyip sonrasından gösterdiğin gülücüklerden ilk korkmuştum.

Daha sonra bunları da okuduktan sonra senden az çok şüphe duymaya başladığımı belirtmeliyim.

lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

emrahın pipi kimerle geziyor nerden bilecez.adamın yaşam tarzı o değil belki.ben adamın aşk haberini bile çok az gördüm.ya gizli yapıyo ya yapmıyo yada gay olablr :)

bildiğim tek şey ise 1 milyon euro ile ünlüler camiasına girersin magazin haberlerinde bol bol gözükürsün.para bitince nolur artık bilemeyiz :)
Sosyal ağlarda paylaş

sürekli bu yaşam tarzı için tabiki 1 milyon euro yeterli değil.yani 1 ayda biticek bi para bu :)

bu süre içindede mankenden şarkıcıya ondan sosyete kızlarına koşarsın.7 senedir bir ajansa bağlıyım.çok ünlü ajans sahipleri aile dostlarımız var.neler döndüğünü kendim görüyorum biliyorum.kanalın varsa cebine 20 bin doları koy istediğinlesin

herşeyi geçtim en güzel rus kızlarından harem yaparsın.benim asıl demek istediğim bu karıya kim o kdar para verir
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:
Onu bırak haber ne kadar enteresan olursa olsun, haberi sunan herifin o YAVŞAK sesine 15 saniye dayanabildim.

3 sayfa boyunca şu mesajın türevi bi mesaj aradım, tam umudumu kesiyodum ki 3üncü sayfada imdadıma yetiştin. teşekkürler. ve mesajın asıl amacı:

+1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...